Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co myslisz o piciu mleka ?  

Strona 9 / 30 Wstecz Następny
  RSS

Marines
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 85
16/09/2008 12:32 am  

To w czym masz problem????Jest zdrowe to sobie je żłop!
Większośc ludzi uważa,że jest nie zdrowe.
Wiec HALL LIFE!!!!


OdpowiedzCytat
Adam.86
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 29
16/09/2008 12:42 am  

Większość ludzi uważa że jest. I nie mam problemu. Po prostu wytykam niesluszność argumentów drugiej strony. Nie zauważyłeś, że ten temat służy właśnie temu, żeby dyskutować, czy jego picie jest ok i że każdy ma prawo WYRAZIĆ tutaj własne zdanie, a nie tylko zachować je dla siebie? Zerknij na jego tytuł wulgarny durniu.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
16/09/2008 12:47 am  

Ej, Panowie bez takich odzywek bo zaraz wybuchnie tu trzecia wojna światowa 😎
Nie wolno nikogo tutaj obrażać 😡

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
16/09/2008 12:55 am  

popieram kazdy ma swoje zdanie i prawo do jego wyrazania.po to jest te forum a nawiasem mowiac to zatkalo mnie skad tyle nienawisci?


OdpowiedzCytat
Marines
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 85
16/09/2008 1:05 am  

Większość ludzi uważa że jest. I nie mam problemu. Po prostu wytykam niesluszność argumentów drugiej strony. Nie zauważyłeś, że ten temat służy właśnie temu, żeby dyskutować, czy jego picie jest ok i że każdy ma prawo WYRAZIĆ tutaj własne zdanie, a nie tylko zachować je dla siebie? Zerknij na jego tytuł wulgarny durniu.

o lo :rotfl:
Drogie dziecko neostrady jesteś mocny w gębie!!!lecz tylko w gebie...pij sobie mleczko bedziesz duży i silny i
Lepiej udaj się do toalety i zrób sobie kupke!!!! 😀


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
16/09/2008 1:06 am  

Ogólnie cały artykuł można o kant kuli potłuc.

cóż za arogancja, żeby podważac lata badań 😮
nie kłóccie się, to do niczego nie doprowadzi, ja tam jestem za tym, żeby każdy pilnował swego nosa i zmieniał świat począwszy od siebie-ja mleka i tak nie piję, bo mam skazę białkową 😛
a wulgarne odzywki świadczą tylko i wyłącznie o nadawcy takowych

Lepiej udaj się do toalety i zrób sobie kupke!!!

niniejszym dyskusja osiągnęła poziom kloaki...

[edytowane 15/9/2008 od fasolencja]


OdpowiedzCytat
Adam.86
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 29
16/09/2008 1:20 am  

o lo :rotfl:
Drogie dziecko neostrady jesteś mocny w gębie!!!lecz tylko w gebie...pij sobie mleczko bedziesz duży i silny i
Lepiej udaj się do toalety i zrób sobie kupke!!!! 😀

I kto to mówi?
Lepiej byś się odniósł merytorycznie do mojej krytyki artykułu, dzieciaczku, a nie prężył internetowe muskuły.

cóż za arogancja, żeby podważac lata badań 😮

Nie podważam żadnych badań (bo to nie wyniki badań znajdowały się za linkiem!!!!), tylko wiarygodność tego artykułu, który jest naszpikowany błędami i oczywistymi niedorzecznościami jak, przepraszam za nie-wege porównanie ze znanego filmu, dobra kasza skwarkami.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
16/09/2008 1:23 am  

z tego co mi wiadomo, artykuły naukowe powstają w oparciu o badania 😉


OdpowiedzCytat
Adam.86
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 29
16/09/2008 1:27 am  

Z tego co mi wiadomo, to nie był artykuł naukowy, tylko internetowe wypociny pana Grzegorza Demerzela, domorosłego łowcy sensacji, specjalizującego się w pisaniu o mleku i świętej inkwizycji.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
16/09/2008 1:32 am  

skąd w Tobie tyle agresji?
to sory, żle zrozumiałam


OdpowiedzCytat
Adam.86
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 29
16/09/2008 1:48 am  

Agresji?


OdpowiedzCytat
Marines
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 85
16/09/2008 2:05 am  

a może epilepsji.....
muskuły nie dają przewagi,

jeżeli wiek bliski 30-stki to u ciebie dziecko...to ty jesteś chyba zalążkiem....lub nauka zjechała ci beret na maksa-Władziu
PIJ MLEKO BĘDZIESZ DUŻY CHŁPOCZYK.

[edytowane 15/9/2008 przez Marines]


OdpowiedzCytat
Adam.86
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 29
16/09/2008 2:28 am  

Masz 30 lat, a zachowujesz się na forum bardzo dziecinnie. I lepiej się swoim własnym beretem przejmij.
A tak na marginesie, to może się doczepisz w końcu merytorycznie tego co pisałem na temat mleka? Bo jeżeli nie potrafisz, to nie rób offtopa z osobistych wycieczek.
(Sam obiecuję nie offtopować, choćbyście mnie prowokowali.:p)


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
16/09/2008 3:38 am  

skąd w Tobie tyle agresji?

Adam86 po prostu zlosci sie, ze nikt go tu nie traktuje na serio. Skoro juz jestesmy w klimatach WCkowych, polecam popicie sliwek lub gruszek cieplym mlekiem. Od razu Ci ulzy.
Lekarz medycyny, dr Tomasz Nocuń, veganin zreszta, tez namawia w swoich ksiazkach do rezygnacji z mleka i nabialu. Jest to korzystne, zwlaszcza dla kobiet i alegikow. Juz widze po sobie, jak bardzo szkodzil mi nabial i mysle, ze w przyszle wakacje bede mogla wreszcie normalnie oddychac. I nikt mi nie wmowi, ze mleko jest zdrowe, bo mam bezposrednie dowody w postaci poprawy stanu zdrowia.

[edytowane 15/9/2008 przez Włochata21]

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
16/09/2008 3:54 pm  

Włochata, nie polecaj książek, bo to uwłacza dyskutantowi Adamowi86 😛


OdpowiedzCytat
Strona 9 / 30 Wstecz Następny
  
Praca