Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

marzenia   

Strona 1 / 5 Następny
  RSS

leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
05/07/2008 12:31 am  

Wyobraźcie sobie, że prezydentem i premeirem zostaja zaangażowani człownkowie greenpeace, albo ejszcze lepiej, w USA! 🙂 😀


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
05/07/2008 12:40 am  

A na posłów i senatorów zostają wybrani sami wegetarianie i członkowie "Partii zielonych" 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
05/07/2008 1:13 am  

Taaa... 10% PKB na zbrojenia, autostrady, praca i niezależność 😉

=


OdpowiedzCytat
Aga-Ta
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 66
05/07/2008 2:24 am  

Taaak - potem spadanie na ziemie moze byc bardziej bolesne..;)

Mysli biegną zbyt szybko, zeby je zatrzymywac..;]


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415

OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
05/07/2008 6:14 am  

please, no more 🙂 😛


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
05/07/2008 7:24 am  

ja tam lubię tą piosenke bardzo mi się podoba ;];p


OdpowiedzCytat
caliban
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 91
05/07/2008 7:33 pm  

Wyobraźcie sobie, że prezydentem i premeirem zostaja zaangażowani człownkowie greenpeace, albo ejszcze lepiej, w USA!

Tragedia, także dla szeroko pojętej ochrony przyrody. Greenpeace to nie naukowcy tylko aktywiści, w dodatku o bardzo niejasnych powiązaniach i celach. Ochrona przyrody i środowiska powinna być domeną naukowców, nie oszołomów.


OdpowiedzCytat
Andżela
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 25
05/07/2008 8:26 pm  

Caliban zgadzam się z Tobą w 100%!!!!!!!!!!! Jest masa organizacji na rzecz ochrony przyrody, których członkowie nadają się na te stanowiska!!! Są to organizacje, których nazw zapewne nawet nie znacie bo nie obchodzi ich rozgłos tylko aktywna ochrona przyrody czy reintrodukcje gatunków będących na skraju wyginięcia. 🙂

Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
05/07/2008 8:29 pm  

Andżela, jakie to są organizacje? Możesz wymienić z nazwy ? 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Andżela
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 25
05/07/2008 8:54 pm  

Np. "Salamandra" 🙂 takich organizacji jest więcej! Pracownikami są wykwalifikowani specjaliści w danej dziedzinie. Salamandra min zajmuje się min reintrodukcją susła moręgowanego. Nie przykuwają się do drzew tylko zajmują prawdziwą robotą.
Tak właściwie tu jest spis: http://biodiv.mos.gov.pl/biodiv/app/category.do?categoryId=1544
Ja popieram takie działania 🙂

Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
05/07/2008 8:59 pm  

oj z Salamandrą to różnie bywało, często przyczepiali się hodowców zwierząt egzotycznych, no ale poza tym o chyba nie mam im nic do zarzucenia 😉


OdpowiedzCytat
Aga-Ta
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 66
05/07/2008 9:06 pm  

ja tam lubię tą piosenke bardzo mi się podoba ;];p

Miejmy nadzieje, ze z czasem dorosniesz i gust muzyczny przy okazji Ci sie poprawi.;)

Mysli biegną zbyt szybko, zeby je zatrzymywac..;]


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
05/07/2008 9:09 pm  

Dzięki.
Kurcze nie wiedziałem, że aż tyle jest w Polsce organizacji działajacych na rzecz zwierząt i środowiska naturalnego. Jednak internet jest pożytecznym narzędziem edukacji. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Andżela
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 25
05/07/2008 9:11 pm  

Nie ma za co Stanisławie 🙂
A co było z tymi zwierzętami egzotycznymi to dokładnie nie wiem ale podpytam się tu i tam 🙂

Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 5 Następny
  
Praca