Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Takiej pogody nikt by nie chciał  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415

OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
09/07/2008 5:20 pm  

E...tam. A co mogą krety wiedzieć o pogodzie. One siedzą pod ziemią :rotfl:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
09/07/2008 6:05 pm  

Pomysł niezły,ale na szczęście to wybujała fantazja:)
Pozdrawiam:)

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
09/07/2008 6:28 pm  

A co dziwnego jest w prognozie zimowej na miesiąc luty 2056r. ? 😉 Coś przeoczyłam ???


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
12/07/2008 4:51 am  

to nie jest fantazja wiem ze pewnie tak kochasz zanieczyszczac srodowisko wiec wolisz niewiedziec prawdy


OdpowiedzCytat
Likwidator
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 263
12/07/2008 3:32 pm  

to nie jest fantazja wiem ze pewnie tak kochasz zanieczyszczac srodowisko wiec wolisz niewiedziec prawdy

No właśnie czasem mam wrażenie że Ś.J. nie przejmują się losem środowiska naturalnego "bo Bóg wszystko naprawi"

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.


OdpowiedzCytat
Mayka
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 162
18/07/2008 2:01 am  

"Wybujała fantazja"??? 😮 Ja odebrałam to jako ostrzeżenie, jak nie zaczniemy szanować naszej planety, to takie i inne anomalie nas czekają. A w filmie "Zima", jak już zresztą stwierdziła Ayna, nie było nic dziwnego, bo tak ostatnio wyglądają nasze zimy.


OdpowiedzCytat
Krzysiek
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 97
18/07/2008 5:20 am  

Zmierzamy w jednym kierunku. Pytanie tylko czy zdążymy to odwrócić?


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
19/07/2008 4:43 pm  

No w ogole da sie zauwazyc juz w polsce od niedawna sa coraz mocniejsze wiatry a w tym roku byl rpzeciez juz nawet huragan F1


OdpowiedzCytat
caliban
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 91
19/07/2008 5:26 pm  

Klimat się zmienia, w zupełnie niedalekiej historii Polski były zarówno stulecia w których na Jurze uprawiano winorośl i brzoskwinie, jak i czasy, gdy dało się w środku zimy saniami przejechać do Szwecji.


OdpowiedzCytat
Meszek
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 9
19/07/2008 8:18 pm  

Greenpace znany jest ze swojego barwnego podejścia do różnych spraw, często zresztą mając niewiele racji, a kierując się wyłącznie wyimaginowanymi zagrożeniami.
Co do zmian klimatycznych, to faktycznie one następują. Gdzieś jednak czytałem, że wpływy człowieka wcale nie muszą być tak wielkie, jak się powszechnie wydaje.


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
19/07/2008 9:19 pm  

prawda jest taka, że w globalnym ociepleniu nie chodzi o ochronę planety jako taką, tylko o zmniejszenie w ten sposób zużycia ropy która się kończy


OdpowiedzCytat
Psubrat
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 114
19/07/2008 11:24 pm  

Można się spierać, czy akcja jest mniej lub bardziej skuteczna, ale popieram wszelkie wysiłki i starania, które wpłyną na choć jednego człowieka, który zacznie dzięki temu zastanawiać się nad konsekwencjami swojej codziennej działalności.
Pewnie można przytaczać setki przykładów i teorii na temat tego, czy klimat na ziemi zaczyna szaleć czy nie, ale nie ulega wątpliwości, że jakiekolwiek zanieczyszczenia nie wpływają dobrze na środowisko. Jeśli odbierzemy te prognozy bardzo ogólnie, to sens jest dla mnie zrozumiały.

www.evergreen.pl


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
25/07/2008 11:25 am  

A ja widzę tutaj kolejnych szamanów straszących ludzi globalnym ociepleniem. Kiedy w końcu skończymy z tą hipokryzją i zrozumiemy, że nasz przemysł nie jest w stanie wpływać na globalne zmiany klimatu?

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
25/07/2008 12:47 pm  

A co według Ciebie jest przyczyną zmian klimatycznych na Ziemi ? 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca