Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Obroncy zwierzat/ weganie przezyli pieklo w amerykanskim wiezieniu   

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  RSS

Adam.86
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 29
18/09/2008 2:25 am  

Sama jesteś oszołomka, a do tego pewno posiadaczka 55 kont na wegetarianie.pl.:P O ile z tymi 55 kontami to żart, to nie można inaczej niż oszołomką nazwać osoby, która twierdzi, że mleko jest trujące, bo jej konkretnie zaszkodziło, albo życzącej komuś nieszczęścia tylko dlatego, że ten ktoś kocha wolność. Żal, wstyd i bida.
P.S.Nie jestem drugim wcieleniem Kudłacza, choć przyznaję, ze się znamy i to forum zobaczyłem patrząc mu przez ramię.:P


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
18/09/2008 3:20 am  

P.S.Nie jestem drugim wcieleniem Kudłacza, choć przyznaję, ze się znamy i to forum zobaczyłem patrząc mu przez ramię.:P

hi 😛
wolnośc wolnością, ale moja wolnośc kończy się tam, gdzie zaczyna się wolnośc drugiego człowieka
ojciec katujący żonę na oczach dziecka nie jest wolny-jest chory
chorobom na ogół się zapobiega, znana jest prawda, że lepiej zapobiegac niż leczyc


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
18/09/2008 9:05 pm  

, to nie można inaczej niż oszołomką nazwać osoby, która twierdzi, że mleko jest trujące, bo jej konkretnie zaszkodziło

, to nie można inaczej niż oszołomką nazwać osoby, która twierdzi, że mleko jest trujące, bo jej konkretnie zaszkodziło

nigdzie nie napisalam, ze trujace, tylko szkodliwe, a to roznica, bo w takim razie wszyscy na tym swiecie procz wegan i witarian, byliby dawno trupami. Wiesz co to jest alergia i jakie sa jej rodzaje? Bialko mleka krowiego jest najsilniej uczulajacym alergenem wsrod alergii pokarmowych, po nim bialko z jaja kurzego. Moj brat odczula sie juz 7 lat, mial stwierdzona pylkowice (lekka astme), lecz spozywa nabial i leczenie sie nie konczy. Dlaczego na wizyte u alergologa czeka sie conajmniej pol roku? Bo u coraz wiekszej ilosci ludzi wykrywana jest alergia, a wystarczy wykluczyc z diety nabial i zywnosc wysokoprzetworzona, i po roku powinny byc rezultaty. Natomiast przyjmujac leki i jednoczesnie nie ograniczajac zrodel alergenow, efekt jest marny. Poczytaj etekiety na produktach spozywczych, po co na nich sa umieszczone te wszystkie informacje o zawartosci bialek mleka czy jaj? Bo w tej chwili ok 10 % ludnosci cierpi na alergie, nie wszyscy na pokarmowa, ale duzo jest takich osob w moim otoczeniu (ja, brat, ojciec, kuzyn i kuzynka z tej samej matki). Alergie mozna nabyc, wiec nie zdziwilam sie, gdy bedac w kolejce do alergologa zobaczylam kilka osob w dojrzalym lub starszym wieku. Co teraz nie szkodzi, moze "wyjsc" za pare lat.

Nie zycze nikomu nic zlego, wrecz przeciwnie, chcialabym, aby jak najmniej ludzi i zwierzat cierpialo - dlatego jestem przeciwna alkoholowi, narkotykom, srodkom halucynogennym itd. Wyobraz sobie, ze ktos w Twojej rodzinie zostaje potracony przez pijanego kierowce. Co wtedy czujesz? Osoba, ktora dopuszcza jazde po pijanemu jest po czesci winna jej konsekwencjom, poniewaz na to przyzwala.

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
20/09/2008 2:55 pm  

No ja, moze chcialbys sie zamienic miejscami z dzieciakiem bitym, ponizanym, gwalconym przez ojca pijaka?

A skąd pomysł, że używki prowadzą do bicia i gwałcenia dzieci (sic!). Wyjaśni mi pani włochata jaki mechanizm tworzy związek przyczynowo skutkowy zażywanie THC -> zgwałcenie własnego dziecka? :rotfl: Chyba, że mówi pani tylko o alkoholikach czy zatem postuluje pani prohibicję?

z wlasnym to mozesz robic, co zechcesz, mozesz nawet zejsc, tylko troche zrobi mi sie przykro. Wszystko bedzie w porzadku, dopoki nie bedziesz mial rodziny i nikogo nie skrzywdzisz swoim zachowaniem, zamkniesz sie w 4 scianach, klucz wyrzucisz przez okno, abys sie czasem nie wydostal i nie narzil na niebezpieczenstwo niewinnych ludzi. Wtedy to bedziesz mogl odurzac sie do woli. A sadzac po Twoim podejsciu do wyzej omawianych spraw, malo bedzie tak glupich kobiet, aby wiazac sie z osoba, dopuszczajaca, aby ich potencjalni mordercy oraz ich dzieci jezdzili bezkarnie po drogach.

Widzę, że prymitywowi nie wystarczą już ataki ad personam. Mam zatem delikatną prośbę czy mogła by się pani łaskawie odpier*olić od kobiety z którą jestem związany? Nazywanie głupim partnera jakiejś osoby, tylko dlatego, że wyraża on inne zdanie na forum internetowym to zwyczajne ześcierwienie się a ataków na rodzinę/partnerów unika się w najcięższych kryminałach. Widać jednak pani włochata pod względem kultury osobistej stoi szczebel poniżej więziennej recydywy.

poczekamy Nantos, az Kudlaczowi nalogowy alkoholik przejedzie dziecko, zone albo sam wyladuje na wozku. Powie mu wtedy-no coz, ja bronilem takich jak ty i tak mi sie odwdzieczyles?

Poczekamy aż włochatej alkoholik zatłucze dziecko młotkiem na ulicy i zobaczymy czy będzie wtedy postulować prohibicję czy zakaz sprzedaży młotków. Chyba, że skróci jej męki rozsierdzony tym, że taka słaba stuleja atakuje jego bliskich ponieważ ma od włochatej inne zdanie w jakiejś materii. Wtedy nie będzie postulowała już nic.

Niedawno moj kolega jechal po pijanemu na rowerze, mial pecha-dostal 1,5 tysiaka grzywny i stracil prawko na 3 lata. Wcale mi go nie zal, bo skoro jechal rowerem, nieswiadomie moglby tez siasc za kierownica i pozbawic kogos zycia.

Ponadto mógł rozpędzony na rowerze do szaleńczej prędkości wjechać w grupkę głodnych, bosych sierotek. Ciekawe założenia, wsiadł po pijaku za kierownicę roweru to i podjął by się prowadzenia samochodu 😮

kolejny oszolom. Moze Kudlacz i on to 1 i ta sama osoba? Szkoda czasu na dyskusje z nim. Jak mowie, wszystkie te jego bzdury sa aktualne do czasu, ale przyjdzie kryska na Matyska.

I dlatego też odpowiadam na ich posty, bo szkoda czasu na dyskusję :rotfl: I skąd ta dziwna mania. Najpierw twierdzi pani, że ja i Adam to jedna osoba. Kiedy to się nie udało w innym wątku przekonuje pani, że Adam został przeze mnie "nasłany". Zamiast szukać spisku proszę zrobić sobie ciepły sweterek na drutach. Zima idzie.

[edytowane 20/9/2008 przez Kudłacz]

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
20/09/2008 3:02 pm  

ja wiem (WIEM), że alkohol prowadzi do znęcania się nad najbliższymi, jeśli nie w 100% przypadków, to na pewno w jakiejś ich części, straconych 15 lat życia nikt nie odda, więc lepiej uświadamiac społeczeństwo, podjąc jakieś działania, profilaktykę-bo alkoholizm to choroba!


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
20/09/2008 4:14 pm  

Najgorsze jest to, że jest ogólne przyzwolenie społeczeństwa na picie alkoholu i nikt nie widzi w tym nic złego. Wiem jak to wygląda na przyjęciach weselnych i przykro mi, że ludzie nie potrafią się spontanicznie bawić bez kilku kieliszków wódki, wina czy piwa 🙁

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Filip
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 156
20/09/2008 11:18 pm  

Wydaje mi sie ,ze niektorzy tu nie rozumieja o co tak naprawde chodzi. Zostalismy wydani przez podstawionego czlowieka, ktory mial takie zadanie. Lecz to moga zrozumiec ludzie, ktorzy rozumieja na czym polega dzialnie na rzecz ochrony zwierzat.
Filip


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
21/09/2008 12:48 pm  

Faktycznie, ja tego nie rozumiem. Chodzi tylko o to, że ktoś został zamknięty w więzieniu za łamanie prawa. Po co ten szum? Przecież to chyba normalne w państwie prawa.

=


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
21/09/2008 2:16 pm  

Nie jest to moze w temacie postu, bowiem dyskusja, zeszła na inne tematy.
Powiem krótko jestesm wsciekły! Nie wiem czy Kudłacz celowo prowokuje aby wywołac duskusję czy jest tak "delikatnie mówiąc" - mądry inaczej. Ciekawy jestem ile razy miał do czynienia z alkoholikami czy narkomanami. Istota dobrego prawa nie polega na karaniu, to jest tylko jedno z narzędzi, polega raczej na nieuchronnosci kary w razie popełnienia przestępstwa ale przedewszystkim na prewencji ! Karanie ludzi jeżdzacych po pijanemu nie ma na celu naruszenia ich wolności, ale zapobieganiu dramatom. Miałem pacjenta którego prowadziłem troche po wypadku drogowowym, on miał szczescie, jego rodzina (dzieci i żona) byli w tym czasie w stanie ciężkim na oddziale intensywnej terapii. Najechał na nich samochód z kompletnie pijanym kierowcą. Powiem wiecej, jak się okazalo ten facet miał juz zabrane prawo jazdy za jazde po pijanemu, gdzie kogos juz zabił. Pewno zanim wczesniej zabił to był "obywatelem mogacym robić wszystko ze soba, co uwaza, łacznie z jazdą po pijanemu" Ciekawe co powiedziałaby o takim prawie matka. żona, dziecko tej osoby co zgineła" Wedug filozofii Kudłacza w domu kazdy mozze robic co chce. Hm Kobieta która mocno nadużywa alkoholu, statystycznie częsciej traci kontrolę nad sobą - co się może stać z nią? Np może zajść w ciązę, ale to jest jej sprawa prawda, a to co zrobi dziecku? Też jej sprawa? Proponuję odrobić zadanie domowe Kudłacz - Zespół FAZ. Piszesz, ze kazdy wybiera, czy bierze narkotyki, kochany to jest przemysł poteżny i mroczny! Wszystko zrobią, aby pokazac "dobrą stronę narkotyków" potem gdy się już w środku jest juz za póżno, nie porównujmy alkoholu czy papierosów do narkotyków. Nie ta liga, nie te zagrożenie. Są narkotyki, które czynią spustoszenie za pierwszym braniem. Również droga od pierwszego kieliszka do stania się alkoholikiem (zresztą w większosci przypadków, nikt alkoholikiem się nie staje) jest znacznie dłuższa od drogi od pierwszego "prochu" do stania się w pełni tego słowa narkomanem (Zresztą ryzyko uzależnienia się jest dużo większe). Kazdy a nas popełnia w zyciu rozne głupoty, tylko dobrze jesli ma możliwośc korekty swojego zachowania. W przypadku narkotyków, srednia zycia jest tak krótka, ze już naprawić swego życia narkoman nie ma z reguły szans. Dlatego trzeba jasno powiedzieć! Dilerzy narkotyków są sprzedawcami śmierci !! Są pewne granice gdzie wolnośc osobista się kończy! Zeby było jasne, nie jestem zwolenikiem represyjnosci, wręcz odwrotnie, tam gdzie można leczyć nalezy to robic. Ale niestety niektórzy muszą ponieść karę.


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
21/09/2008 2:33 pm  

Adamrozew świętnie to napisałeś-jestem takiego samego zdania.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
21/09/2008 2:38 pm  

Najechał na nich samochód z kompletnie pijanym kierowcą. Powiem wiecej, jak się okazalo ten facet miał juz zabrane prawo jazdy za jazde po pijanemu, gdzie kogos juz zabił.

Bardzo dobra wypowiedź jeśli mogę w pierwszej chwili tak ją ocenić. Po prostu mi się podoba to co Adamie napisałeś. Brawo :hiya:
Co do przytoczonego cytatu to jak to się stało, że człowiek , który już kogoś zabił jadąc samochodem byl na wolności i mógł znowu wsiąść pijany do samochodu ? 😡

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
21/09/2008 3:25 pm  

polskie prawo, Stanisławie, 6 lat za gwałt itd... 🙁
jednym słowem, umiar i profilaktyka-takie jest moje zdanie, a widziałam i narkomanów i alkoholików 🙁


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
22/09/2008 1:23 am  

Wydaje mi sie ,ze niektorzy tu nie rozumieja o co tak naprawde chodzi

Szukacie kogos, kto pomoze Wam znalezc mieszkanie i prace w Danii lub Szwecji i tyle. Niewazne, czy wydalaja Was slusznie (jak uwaza czesc forumowiczow), czy nie). Ja niestety nie mam tam nikogo znajomego, a chetnie bym Wam pomogla.

Adam jestes w o tyle "komfortowej" sytuacji, ze znasz z autopsji, czym konczy sie jazda po pijanemu i moze Twoja madra wypowiedz przemowi komus (a konkretnie 1-2 osobom) do mozgownicy, o ile nie zostala ona zdominowana checia narkotyzowania/odurzania sie i usprawiedliwiania tego, wysuwajac bezsensowne argumenty. Jak mowisz, droga do stania sie narkomanem jest o wiele krotsza w porownaniu do alkoholizmu, a osobnik nie jest zwykle swiadomy swojego uzaleznienia.

Chyba, że mówi pani tylko o alkoholikach czy zatem postuluje pani prohibicję

mowie o alkoholikach, a taki typ po odurzeniu sie robilby to samo. Osoby uzaleznione, nie wazne czym, maja niezrownowazona psychike. Moze byc i prohibicja, ja i tak nie wspomagam przemyslu alkoholowego.

Mam zatem delikatną prośbę czy mogła by się pani łaskawie odpier*olić od kobiety z którą jestem związany? Nazywanie głupim partnera jakiejś osoby, tylko dlatego, że wyraża on inne zdanie na forum internetowym

ach sorki, nie wiedzialam, ze masz kobiete i nie mam tez pewnosci, czy to prawda, czy tylko proba obrony. Wiec powiedz jej, jakie jest twe zdanie na temat jazdy w stanie nietrzezwym, ja bym sie na jej miejscu zastanowila, z kim sie zwiazala. Chyba, ze nadajecie na tyh samych falach, wiec jestescie siebie warci.

Poczekamy aż włochatej alkoholik zatłucze dziecko młotkiem na ulicy i zobaczymy czy będzie wtedy postulować prohibicję czy zakaz sprzedaży młotków

jesli cos takiego zrobi, to przynajmniej nie bede miala wyrzutow sumienia, ze popieralam nadmierne spozywanie alkoholu, ze bylam przeciwko wszystkim substancjom powodujacym dewiacyjne zachowania. To nie ja mialabym na reku krew tego dziecka, tylko takie typy jak ty. A kolega znow wymysla, czym moznaby zrobic krzywde. Uwazaj wiec, bo ktos moze czaic sie za rogiem i wybic ci oczy dlugopisem.

Ponadto mógł rozpędzony na rowerze do szaleńczej prędkości wjechać w grupkę głodnych, bosych sierotek. Ciekawe założenia, wsiadł po pijaku za kierownicę roweru to i podjął by się prowadzenia samochodu

a czy ty kiedykolwiek posadziles tylek na rower? niedaleko masz Syberke, wiec pozycz rower i sprobuj z niej zjechac, a zrozumiesz, jaka szybkosc mozna osiagnac na takim niewinnym pojezdzie (uwaga, wymien kostki hamulcowe, bo na samym dole sa tory tramwajowe, a czesto trudno zatrzymac sie na czerwonym niedoswiadczonym rowerzystom). Ten kolega juz wsiadl do auta, mimo, ze ma odebrane prawko. Nastepnym razem, nie skonczy sie tylko na mandacie. Kto ma w nosie przepisy, nadal bedzie je lamal, obojetnie czym nastepnym razem pojedzie.

przekonuje pani, że Adam został przeze mnie "nasłany". Zamiast szukać spisku proszę zrobić sobie ciepły sweterek na drutach.

a jednak wiedzialam, ze cos tu smierdzi. Takich jak wy, da sie wyczuc na kilometr. To ja w takim razie proponuje tobie, abys, zamiast na sile udowadniac, ze pijany kierowca nie zawsze spowoduje wypadek, wypil "pare glebszych"/ zapalil co tam sobie zamowiles i przejechal sie autem w ciagu dnia trasa na Olkusz czy tam Katowice. Jest szansa, ze tylko zainteresowany dowie sie o nieslusznosci swoich zalozen i nie bedzie przypadkowych ofiar. I juz wiecej nie bede z toba dyskutowac, bo uwlacza mi dyskusja z osobnikiem, bedacym byc moze w stanie odurzenia lub upojenia, nieodrozniajacym rzeczywistosci od fikcji.

[edytowane 21/9/2008 przez Włochata21]

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
23/09/2008 12:39 am  

Tydzień bez internetu i widać, że tutaj robi sięcoraz bardziej niebezpiecznie 😮
A co najlepsze, to kiedyś sądziłam, że wegetarianie sa bardzo inteligentnymi ludżmi, a tu niespodzianka, wszędzie są wyjątki 😮

Zgadzam sie z Adamemrozewem. Ja też czuję, że Kudłacz specjalnie podsyca niemiła atmosferę 😮 I się zastanawiam, żeby go po prostu omijać. napisze coś sensownego, ok, można z nim gadać, ale jak pisze głopoty, jak wyżej, no to mwybaczcie, ale będę się starała to przemilczeć 😡

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
23/09/2008 2:25 pm  

Na naszym forum można powiedzieć,że atmosfera jest jeszcze wzglęna prawie pokojowa-zobaczcie co się dzieje np.na forum klasyWEG w Akademi Dobrych Pomysłów w naszej klasie-tam to się kłócą delikatnie mówiąc,obrażanie i wulgaryzm na porządku dziennym,gdyby to było w realu-dawno by sobie łby pourywali i to właśnie wegetarianie 🙁 😡

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca