Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Idiotyczne reality  

Strona 2 / 10 Wstecz Następny
  RSS

Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
23/09/2008 2:07 am  

wiecie co, oprocz zabijania straszne jest to ze wystawiaja dzieciaki na rozrywke ludzi by sobie same potradzily, gdy to sa przeciez tylko dzieci. Robia atrakcje dla widzow..boze co sie dzieje z tym swiatem 😮 😮 😮 😮


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
23/09/2008 12:19 pm  

Cherry, WegeAneta w sumie powyżej odpowiedziała na Twoje pytania. Dla takiego dziecka nie jest łatwo zyć bez pomocy. Przecież to może strasznie podziałać na ich psychikę 😡

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
drop
 drop
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 60
30/05/2009 3:29 pm  

kochani nie myślcie, że telewizja jest czymś wartościowym; w szczególności miałem osobiste doświadczenia z mafijnością tvn gdy chcieliśmy pokazać prawdę o ludziach tworzących sztukę na ulicy; to, że to nie weszło na wizję to mało, była wielka afera, że coś takiego się w ogóle kręciło za ich pieniądze, było niewygodne dla partii rządzących; tak jest i, dopóki ludzie chcą polityków i bez ich "opieki" nie czują się na siłach i boją się żyć, to tak będzie; ludzki strach i wiara w to co ktoś im usiłuje wmówić dla własnej korzyści nie zna granic; to bardziej ogólna tendencja i ie dotyczy jedynie vege


OdpowiedzCytat
reventon
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 8
30/05/2009 3:48 pm  

Nikt z was nie był na wsi? Nikt nie widział bądź słyszał o zbijaniu świni czy kurczaka. Przecież to normalne. Kiedyś nawet dzieci zbijały zwierzęta gospodarskie w ramach pomocy rodzinie, a teraz to takie szokujące. Dziwię się temu. Ten program mógł kogoś zniesmaczyć, ale to nie znaczy że trzeba robić od razu aferę.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
30/05/2009 4:00 pm  

Siema trollu!
Zabijanie nie jest normalne, uwierz mi.


OdpowiedzCytat
reventon
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 8
30/05/2009 4:06 pm  

Nie jest, proszę podaj choć 1 racjonalny przykład.

Chcesz mi uświadomić, że to co robią ludzie od początku istnienia naszego gatunku było nienormalne i natura popełniła błąd tworząc nas mięsożercami? Zastanów się nad tym.

[edytowane 30/5/2009 przez reventon]


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
30/05/2009 4:21 pm  

Człowiek nie jest mięsożerny tylko wszystkożerny. Nie ma to jak od czasu do czasu zabawić się z trollem. Chyba od miesiąca był spokój. :rotfl:


OdpowiedzCytat
reventon
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 8
30/05/2009 4:23 pm  

Fakt, pomyłka, wszystkożerny. A Troll to inna nazwa poganina w sensie wegetarjańskim?


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
30/05/2009 4:25 pm  

Nie wiesz co to jest troll? Uuuuuuu...........


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
30/05/2009 4:26 pm  

wegetarjańskim?

na początek kup sobie słownik ortograficzny
troll to nazwa osoby, która pisze rzeczy, krótko mówiąc, nie na miejscu i prowokuje innych użytkowników forum


OdpowiedzCytat
reventon
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 8
30/05/2009 4:30 pm  

Przepraszam z błąd. Myślałem że dowiem się czegoś o wegetarianach, ale w moim mózgu pojawiła się jeszcze większa dziura. Żyjcie sobie w waszym świecie bezmięsnym, ja jestem za mało wrażliwy by Was zrozumieć.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
30/05/2009 4:42 pm  

A pytałeś o coś konkretnego? Wybacz ale co chwilę pojawia się tutaj na forum ktoś kto próbuje za wszelką cenę udowodnić, że nasze racje są bezwartościowe i głupie.
Dla nas zabijanie nie jest normalne. Kwestia oceny wartości życia. Dla mnie każde jest ważne. Zwierzęta odczuwają ból tak samo jak my. Skoro nie potrzeba jeść mięsa aby zdrowo żyć to po co zabijać i sprawiać niepotrzebne cierpienie?

[edytowane 30/5/2009 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
drop
 drop
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 60
30/05/2009 6:23 pm  

oczywiście; po co zabijać skoro nie musimy jeść mięsa a mięso tylko, prócz niepotrzebnego cierpienia i śmierci czującej tak jak każdy z nas, wywołuje chroby w organizmie ludzkim, to już udowodniono, chociaż nie jest to wiedza tak mocno rozreklamowana bo biznes mają lekarze i grupa rzeżników


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
30/05/2009 11:24 pm  

Nie wiesz co to jest troll? Uuuuuuu...........

Troll wygląda tak :
[img] [/img]


OdpowiedzCytat
reventon
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 8
31/05/2009 12:42 am  

Co do chorob to się całkowicie nie zgadzam. Nie jest powiedziane, że warzywa nie wywołują chorób. Pozatym białko zwierzęce jest jak najbardziej potrzebne w dobrej diecie, choć można je zastąpić. Nieodpowiednia dieta i brak dobrego produktu zastepującego mieso też może zaszkodzić.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 10 Wstecz Następny
  
Praca