Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

przepis co do karpi  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  RSS

Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
17/12/2010 8:45 pm  

najlepiej nie chodzic na zakupy;/

tylko czasami zakupy przyjdą do kogoś.
Niegdyś przyszła do mnie na zakupy, dziewczyna z udręczonym zwierzęciem w reklamówce. Dziewczęciu się nie śpieszyło, spokojnie oglądała towar, sklepik był ciasny więc przechodząc między regałami obijała rybim skazańcem o półki - zupełnie jakby bułki niosła.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Sobota66
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 119
17/12/2010 9:48 pm  

niby cywilizowany świat a taką szopkę robią kosztem biednych ryb


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
23/12/2010 11:06 am  

a ja wczoraj nie wytrzymalem. normalnie mnie to nie rusza, a przynajmniej nie na tyle, zebym cos zrobil. ale widzialem jak laski w sklepie wrzucily pare karpi do takiej plastikowej skrzynki, bez wody i postawily na podlodze obok jablek i ziemniakow. myslalem ze ktos juz je zabil ale one jeszcze oddychaly - czy raczej probowaly oddychac. wk***ilo mnie to strasznie 😡 i spytalem sie pani, czy wie ze to jest nielegalne. a ona, ze szef przyjechal, przyniosl i kazal sprzedac. no i mialem dylemat, bo jakikolwiek donos odbilby sie raczej na pracownikach niz na szefie. ale tak sobie pomyslalem, ze przeciez jesli damy sie im (w znaczeniu tych "trzymajacych wladze", obojetnie czy w kraju czy w jakims malym sklepiku) zastraszyc to nigdy nic sie nie zmieni, zawsze bedzie syf. no i zrobilem krotki risercz 😉 , podobno policja przyjmuje takie zgloszenia. mojego nie chcieli przyjac, ale dali mi numer do jakiegos inspektoratu zywienia czy cos 😮 , tamci przyjeli zgloszenie, ale chcieli tylko adres sklepu, nic wiecej. odnioslem wrazenie, ze zapisali to sobie w papierach, wpieli do segregatora z napisem: Karp-interwencje-2010 i to tyle.
moje wk***ienie nie minelo 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
23/12/2010 3:36 pm  

no niestety tak to wygląda w tamtym roku zadzwoniłam do towarzystwa opieki nad zwięrzetami
pan zapisałam i chyba na tym się skończyło bo jak to powiedział takich telefonów to mają dużo a ludzi mało.....ale to nie znaczy że nie warto reagować!


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
03/09/2011 9:23 pm  

Tak tak kochani, mamy już wrzesień, święta tuż tuż...
Zobaczcie, co znalazłem (zdjęcia zrobione dzisiaj).

[img] [/img]

[img] [/img]

Rybne lobby nie śpi!

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
03/09/2011 9:46 pm  

No fantastyczna definicja przyjaźni.
Nie wiem czy teraz to dopiero zauważam, czy teraz to zjawisko się nasiliło, ale wkurza mnie strasznie: uśmiechnięte świnki, tańczące ze szczęścia kiełbaski, krowy radośnie dające mleko i teraz ryby do zaprzyjażnienia. Można odnieść wrażenie, że zwierzęta marzą o tym żeby stać się jedzeniem.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
03/09/2011 9:54 pm  

Aaaaaaa!!!
Przypomina mi się zdanie Leppera: "Świnie czekają na skup" 😮

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
03/09/2011 10:13 pm  

"Świnie czekają na skup" 😮

No miał facet niebywały talent do takich "niefortunnych" wypowiedzi.
A co do uczuć zwierząt, mnie przypomniało się to [url] http://www.joemonster.org/p/348504/kurczaki_zaklad_rozbioru_drobiu [/url]
przykład naprawdę specyficznego poczucia humoru


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
03/09/2011 10:23 pm  

Niezły syf... brak słów. 😮


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
11/12/2011 10:33 pm  

http://expressilustrowany.pl/skandaliczne-praktyki-w-hipermarkecie-przy-ul-szparagowej-wideo,artykul.html?material_id=4ee3bb8ffbaeddb12b000000#m4ce3e2767233c7ff52020000-komentarz-komentarze
komentarze są bardzo na poziomie.....sami idioci!!!! no ale przecież ryba nic nie czuje!!!!!!!!!!!!!!!!!


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
11/12/2011 10:48 pm  

Przynajmniej dowiedziałem się ile kosztuje kilogram karpia w tym roku w tym hipermarkecie.

:rotfl: :rotfl:


OdpowiedzCytat
Felodrema
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 74
13/12/2011 11:13 pm  

W "Metro" z 12. grudnia br.: "Trzy lata temu Sejm na wniosek ekologów z Klubu Gaja uściślił, że zapisany w Ustawie o ochronie zwierząt zakaz znęcania się nad nimi dotyczy także ryb" i dalej : "Prokurator generalny Andrzej Serment uczulił śledczych, aby nie bagatelizowali doniesień o niehumanitarnym traktowaniu sprzedawanych przed BN karpi. W piśmie rozesłanym do wszystkich prokuratur w kraju wyjaśnia, że niehumanitarnym traktowaniem jest np. przenoszenie żywych ryb w pojemnikach bez wody lub w foliowych workach."
Tak wygląda teoria, więc jest podstawa do tworzenia praktyki.


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
19/12/2011 6:13 pm  

Zauwazylam, ze Lidl reklamje swoje 'płaty z karpia' poprzez potępienie kupowania zywych karpi i trzymania ich w wannie. Reklame widzialam w tv, mysle ze to dobry pomysl.


OdpowiedzCytat
Aryenne
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 73
19/12/2011 6:15 pm  

Ale to jest maksymalnie okropne, że Święta kojarzą się z masowym mordem.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
19/12/2011 6:46 pm  

Ale to jest maksymalnie okropne, że Święta kojarzą się z masowym mordem.

bo ludy prymitywne, lubią składać ofiary... 😀


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca