Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

sxe  

Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  RSS

Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
17/12/2008 5:43 pm  

rubia - nie ściemniam ani z tym, ani z tym. Nie wiąże seksu z miłością i to wszystko, tak samo jak nie łącze jedzenia mięsa z morderstwem.
Likwidator - Ensifer, jeśli mógłbym prosić 😉 . Nie wiem, czy jestem przeciętny... każdy jest w jakimś sensie nieprzeciętny, nie?
Co do wypowiedzi reszty - bez komentarza. Mogę tylko powiedzieć, że się uśmiechnąłem widząc to "świete oburzenie". Ciekawe.

=


OdpowiedzCytat
pawel747
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 330
17/12/2008 7:09 pm  

Haha... Halo... nie przestawiły się Wam literki w nazwie tematu? :red:

Nawet nie wiedziałem, że prawie kwalifikuję się na "straight edge'owca", hehe. W 100% chyba nigdy bym się nie łapał - absolutnie nie widzę sensu w wyrzekaniu się dwóch piw lub dwóch kieliszków wina od czasu do czasu?...


OdpowiedzCytat
pontonica
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
17/12/2008 7:27 pm  

absolutnie nie widzę sensu w wyrzekaniu się dwóch piw lub dwóch kieliszków wina od czasu do czasu?...

bo nie ma w tym nic zlego 🙂 nie lubie,jak ludzie uogolniaja, mowia, ze alkohol jest zly 😐 alkohol sam w sobie nie jest zly. Zly jest nadmiar (wszystkiego!) i skutki tego nadmiaru..


OdpowiedzCytat
Likwidator
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 263
17/12/2008 8:08 pm  

Haha... Halo... nie przestawiły się Wam literki w nazwie tematu? :red:

Nawet nie wiedziałem, że prawie kwalifikuję się na "straight edge'owca", hehe. W 100% chyba nigdy bym się nie łapał - absolutnie nie widzę sensu w wyrzekaniu się dwóch piw lub dwóch kieliszków wina od czasu do czasu?...

Podobne wrażenie mam, z tym że alkoholu od tak po prostu nie pijam (niczego się nie wyrzekam)

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
17/12/2008 8:15 pm  

Można się dobrze bawić i bez alkoholu albo z alkoholem (tylko z umiarem). Ale nie kręci mnie "nawalenie się". Kiedyś myślałam o totalnym rzuceniu picia ale chyba jeszcze do tego nie dorosłam 😛


OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
17/12/2008 8:53 pm  

Alkohol jest dooobry, a zwłaszcza drinki 😀


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
17/12/2008 9:50 pm  

Tylko jabłkowe piwo Reed's (wiem, że babskie, ale co z tego?) + nalewka malinowa mamusi.

=


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
17/12/2008 9:58 pm  

Nie wiąże seksu z miłością i to wszystko

w sumie to Twoja sprawa, czy się szanujesz, czy nie 😛


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
18/12/2008 4:40 am  

assasello987 a ty znasz? 😀

jedyny sxe jaki znam to roni ale nie znam go osobiscie


OdpowiedzCytat
Kociaczek
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 168
18/12/2008 4:19 pm  

"Seks bez miłości to puste doświadczenie. Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych." - Woody Allen 😉

Nie widzę nic złego w seksie 'dla sportu' - dopóki nikt nikogo nie oszukuje, nie wykorzystuje i nie zmusza do czegokolwiek.

Osobiście, zakosztowałam zarówno takiego seksu, jak i seksu z miłości. I ten drugi okazał się jednak nieporównanie lepszy 😉


OdpowiedzCytat
Likwidator
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 263
18/12/2008 5:19 pm  

Proponuję zmianę nazwy tematu na straight edge,
ludziom naprawdę literki się przestawiają
:rotfl:

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.


OdpowiedzCytat
Kociaczek
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 168
18/12/2008 6:19 pm  

A niektórzy z premedytacją offtopują :rotfl:


OdpowiedzCytat
Likwidator
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 263
18/12/2008 6:40 pm  

Ale przynajmniej napisałem "Straight Edge" o który w temacie chodziło 😛 😀

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.


OdpowiedzCytat
Kociaczek
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 168
18/12/2008 6:50 pm  

Ale ja siebie, nie Ciebie, miałam na myśli :rotfl:


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
19/12/2008 3:33 am  

prosze powrocic do tematu :p

czy bycie sxe jest trudne wg was


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  
Praca