Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

film tylko dla dorosłych !  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
04/02/2009 3:36 pm  

Ja myślałam o bardziej aktywnym Twoim udziale :spryciarz:


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
04/02/2009 4:30 pm  

hehe ciekawi mnie jak bardziej aktywnym...
albo może i nie - sam miałbym potem koszmary

:scared:

stay classy...


OdpowiedzCytat
Trelemorele
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 12
17/12/2011 9:35 pm  

Ja myślę że ten spot reklamuje wegetarianki ;D Czego to dziewczyny nie zrobią dla sexu... ;P Teraz pewnie każdy facet chce taką wegetariankę ;P
Oj, nie łądnie wykorzystywać wegetarianizm do niecnych celów ;P


OdpowiedzCytat
zuzik
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 41
26/11/2012 5:17 pm  

Czy ja wiem do mnie to bardziej przemawia jakby to warzywa służyły do zadowalania się jak zabawki erotyczne a nie służyły naszemu zdrowiu.


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
28/11/2012 5:51 pm  

jestem zdrowym hetrro facetem , mam podobnych kumpli , mamy konkretne męskie rozrywki ( ja oczywiście bezmięsne i nie skórzane ) uwielbiam seks , zaznaczę że tylko z żoną , i wiadomo jak to facet , zawsze z przyjemnością popatrzę na piękne kształty kobiece gdy takowe mijam na ulicy , ale rzygam tym nachalnym seksem w mediach , reklamach , debatach politycznych odnośnie homo , seks jest tak propagowany że nawet przy praniu, podcieraniu tyłka, gotowaniu trzeba to rtobic by byc szczęśliwym,l potem tolatnie głupie nastolatki świeca dupami w internecie myśląc że są sexi a wyglądaja jak zwykłe ulicznice


OdpowiedzCytat
OlaS
 OlaS
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 75
28/11/2012 9:01 pm  

rzygam tym nachalnym seksem w mediach , reklamach , debatach politycznych odnośnie homo , seks jest tak propagowany że nawet przy praniu, podcieraniu tyłka, gotowaniu trzeba to rtobic by byc szczęśliwym,l potem tolatnie głupie nastolatki świeca dupami w internecie myśląc że są sexi a wyglądaja jak zwykłe ulicznice

Bardzo mocne stwierdzenie 🙂 ale w 100% się zgadzam!!!


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
28/11/2012 9:40 pm  

pełno reklam kosmetyków i innych smarowideł, gdzie modelki wyglądają jakby miały orgazm, ale żeby wegetarianizm tak reklamować? ..... beznadzieja.

"vegetarians have bettes sex" 🙂 🙂 miażdży 🙂


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
29/11/2012 12:37 am  

A pamiętacie reklamę diesel jeans? [url] http://www.wgrane.pl/9a257bc817a6897ffb08c45a52334e74[/url] 🙂

Kolejną wkurzającą sprawą jest wykorzystywanie dzieci w reklamach. Miało to być zakazane i co?? 😮


OdpowiedzCytat
Mango
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
29/11/2012 11:11 pm  

Cienkun, nie pamiętam tej reklamy, ale jest obrzydliwa.
Wyłączyłam po kilkunastu sekundach.
Takie coś mają zamiar pokazywać w telewizji?
Brawo...

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca