Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Agresja mięsożerców w stosunku do wegetarian/ wegan  

Strona 4 / 4 Wstecz
  RSS

xGetBoredx
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 216
13/05/2009 11:20 am  

Jeżeli ten chłopak jest z Twojej szkoły to idź koniecznie z rodzicami do dyrekcji i zrób im aferę żeby ten kretyn popamiętał. Ja bym tego tak nie zostawił. Jak w ogóle można być takim idiotom i znęcać się nad kimś tylko ze względu na to, że nie je mięsa? Paranoja, tracę nadzieję w ten świat.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
13/05/2009 2:04 pm  

A najlepiej zbierz kolegów i wiadomo co dalej 😉


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
13/05/2009 5:33 pm  

Pomysł Fasolencji jakby nie patrzeć byłby chyba najbardziej skuteczny....:)

A teraz mi tak mi przyszło do głowy, masz to zdjęcie? A może jest gdzieś w internecie? Można poszukać. Jak znajdziesz, to tak naprawdę już nie będzie trudno dotrzeć do tego, kto je zrobił, tak myślę.
Rower już naprawiony, ale może masz rachunek z naprawy czy coś takiego?
A znasz tego chłopaka co ci pokazał zdjęcie?

Moim zdaniem, nawet jeśli nic się nie da zrobić, warto iść z tym na policję. Niestety bardzo możliwe, że podobna sytuacja może się powtórzyć:( Jak będziesz wszystko zgłaszać, to nie ma bata, będą musieli coś z tym zrobić.

[edytowane 13/5/2009 przez Szczurunia]


OdpowiedzCytat
Katinka
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 264
13/05/2009 10:39 pm  

a ja myslę, że tu nie chodziło o to, że jesteś wegetarianką, tylko "po prostu" o to, że ktoś cie bardzo nie lubi. Uderzenie w wegetarinizm miało cię zaboleć, ale byc moze sprawca nie ma nic przeciwko takiej diecie.
zgadzam się z innymi, że to trzeba zgłosić, ale znalezienie sprawcy moze okazać sie trudne, zwłaszcza że rower juz naprawiony, a po zdjęciu zabitego ptaka ani śladu...


OdpowiedzCytat
czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
13/05/2009 11:39 pm  

Nie mam rachunku z naprawy, bo zrobil to moj tata...:) Esch, moze faktyvcznie "po prostu" ktos mnie nie lubi... A tego goscia, ktory pokaqzal mi zdjecie znam jak kazdego ze szkoly- istnieje taki, ale nic wiecej nie wiem.
Fasolencja, nie chce niczego zalatwiac przemoca, bo to bez sensu. Ale faktycznie, przez pewien czas nie wychodzilam z domu bez kumpli... Mimo tego, jakos specjalnie bezpieczniej sie nie czulam. Ale to dawne dzieje. Na razie jest spokoj... Nic i nikt;) I badzmy dobrej mysli.

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
14/05/2009 2:00 am  

Esch, moze faktyvcznie "po prostu" ktos mnie nie lubi...

Jak ktoś by 'po prostu' nie lubił, to nie odstawiałby takich przypałów :\\


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
14/05/2009 2:10 am  

Fasolencja, nie chce niczego zalatwiac przemoca,

a kto mówi o przemocy, ja miałam na myśli delikatne wytłumaczenie oraz w razie skrajnej tępoty delikatne trącenie tego jakże kulturalnego osobnika, który z wyjątkową kurtuazją pozostawia martwego ptaka na rowerze młodej damy, już kij w to, czy jest wegetarianką czy zielonoświątkowcem, tak mężczyzna nie zachowuje się w stosunku do kobiety, ale cóż, samce

p.s. przepraszam za tę składnię i ortografię, ale juwenalia som 😀


OdpowiedzCytat
czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
15/05/2009 3:06 am  

Wogole.... dzieki wszystkim:) Jestescie swienti:)!
P.S. Teraz poki co, jezdze rowerem z kumplem;P

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
Mayka
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 162
06/07/2009 10:03 pm  

Czapla, jeśli coś takiego będzie miało jeszcze kiedyś miejsce i będzie to w szkole, to bezzwłocznie powinnaś powiedzieć o tym wychowawcy, dyrekcji i pedagogowi. Jeśli szkoła się tym nie zajmie, to Twoi rodzice mają prawo zgłosić skargę do kuratorium oświaty. To tak w razie pogorszenia sytuacji.
A ja mam wyjątkowo wredną znajomą w pracy, która czasem komentuje mój wegetarianizm. Mówi, że nie rozumie tego, że przecież taka jest kolej rzeczy, że ludzie po to hodują zwierzęta żeby je zjadać i to jest naturalne (ona sama uważa się za wielką miłośniczkę zwierząt). Ostatnio oburzyło ją to, że nie chciałam zjeść pierogów ruskich ze skwarkami i stwierdziła, że przecież jak kiedyś zajdę w ciążę, to i tak będę musiała jeść mięso, bo inaczej zabiję swoje dziecko. Bo wśród wegetarian zdarza się dużo poronień. Wkurzyła mnie tym już totalnie. Zamknęła się kiedy zapytałam czy wśród jedzących mięso nie ma poronień? Wzruszyła ramionami obrażona :mad2:


OdpowiedzCytat
Jędruś
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 849
07/07/2009 3:39 am  

Mayka zapytaj się na jakie mięso ma apetyt surowe czy smażone/gotowane?

Jeżeli powie surowe i krew to w porządku zamiennikiem krwi jest sok z zieleniny.

Natomiast jeżeli odpowie że smażone, gotowane i podroby to powiedz żeby wpisała w wyszukiwarce internetowej: reakcja Maillarda, akrylamid.

Ponad to polecam ściągnąć i dać do przeczytania książkę: Odżywianie enzymowe (dział książki)
Jest na moim chomiku:
http://chomikuj.pl/jedrus1a

Ponieważ plik jest większy niż 1Mb trzeba się zarejestrować zalogować dopiero wejść na mojego chomika i ściągnąć plik.

Zapytaj się też o pH moczu i zakwaszenie organizmu
http://www.lalbavita.com.pl/strona.php?32532

Oraz polecam artykuł zwłaszcza dla kobiet Menstruacja a witarianizm (w googlu w pisać)
Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
07/07/2009 5:18 am  

Ten artykuł jest dostępny na naszym portalu:
[url] http://www.wegetarianie.pl/Article1706-flat-order1-threshold0.html[/url]

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
pmk
 pmk
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 219
08/07/2009 12:57 am  

Trzeba zorganizować własne bojówki i wprowadzić terror wegetariański siłom :mad2:

mn


OdpowiedzCytat
Dorochet
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 26
17/07/2009 4:25 pm  

Chociaż jestem bardzo początkującym wegetarianinem to zaskoczyło mnie niedawno zachowanie mojej zazwyczaj spokojnej koleżanki w stosunku do mnie, gdy zobaczyła moją wypasioną kanapkę z samymi warzywami i kolega uświadomił ją, że przeszedłem na wegetarianizm, ta na mnie tak strasznie naskoczyła, że jestem głupek, wariat, że się pochoruję, nie wytrzymam.. koleżanki które ją usłyszały z boku przyłączyły się do niej jak to niedługo mój organizm przestanie prawidło funkcjonować, że mieso trzeba jeść bo bez niego człowiek nie przeyżyje (coś takiego). Najbardziej chciało mi się śmiać z fatku że jedna z nich uważa się za świetną dietetyczkę (zawody, ćwiczenia itp). Jakby ktokolwiek inny poza mną wiedział co jest dla mnie dobre i zdrowe nie wiedziąc na co stać mój organizm 😮

[edytowane 17/7/2009 przez Dorochet]


OdpowiedzCytat
Jędruś
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 849
18/07/2009 4:04 am  

[quote Dorochet:] Najbardziej chciało mi się śmiać z fatku że jedna z nich uważa się za świetną dietetyczkę (zawody, ćwiczenia itp). Jakby ktokolwiek inny poza mną wiedział co jest dla mnie dobre i zdrowe nie wiedziąc na co stać mój organizm

Jak jest taką wspaniałą dietetycznką to zapytaj jej czy coś słyszała o zakwaszeniu organizmu.
Zakwaszenie organizmu
http://www.lalbavita.com.pl/strona.php?32532

I czy wie jakie powinno być pH moczu w przypadku zdrowego, niezakwaszonego organizmu?

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca