Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Mleko, Jajka itp..  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

ekoeko
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 17
28/03/2009 9:53 pm  

Ja jem jaja i mleko chociaż jaja to bardzo rzadko...

Nie jem zwierząt bo są moimi przyjaciółmi a przyjaciół się przecież nie je...


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
28/03/2009 9:58 pm  

Jajka jem tylko w czystej postaci ze sklepu ekologicznego klasy A od kur wolnobiegajacych.

Czy to znaczy, że te które szybko biegają to znoszą niedobre jajka ?? 😮


OdpowiedzCytat
Julcia
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 10
28/03/2009 11:24 pm  

Sery zawsze uwielbiałam i jadłam ich dużo ,zwłaszcza żółte.Jednak ostatnio zauważyłam ,że jem ich zdecydowanie mniej 🙂 i mi ich nie brakuje. Mleko piję tylko sojowe ,a zwykłe to tylko jako dodatek w produktach kupionych w sklepie.Jajek jem mało (średnio 1 w tygodniu albo rzadziej) i od niedawna tylko bio jajka.


OdpowiedzCytat
ekoeko
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 17
28/03/2009 11:43 pm  

Jajka jem tylko w czystej postaci ze sklepu ekologicznego klasy A od kur wolnobiegajacych.

Czy to znaczy, że te które szybko biegają to znoszą niedobre jajka ?? 😮

Ja wiem tylko że jaja z numerem 3 mogą być skażone ponieważ to najgorszy gatunek jaj, gdzie kury dostają najgorsze jedzenie.
NIGDY NIE KUPUJCIE JAJEK Z NUMEREM 3 !

Nie jem zwierząt bo są moimi przyjaciółmi a przyjaciół się przecież nie je...


OdpowiedzCytat
Aleksandran
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 101
07/04/2009 1:31 am  

Mleka w czystej postaci nie piję, jajka jem tylko ekologiczne. Generalnie to myślałam o przejściu na weganizm, ale nie jestem do końca do niego przekonana. Narazie nic z tego, bo mam tak wiele spraw na głowie, że cięzko byłoby mi ustanowić sobie jakąś sensowną dietę.

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂


OdpowiedzCytat
Nikee
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 23
07/04/2009 4:59 pm  

jestem weganem więc niz z tych rzeczy nie spożywam, jak i produktów, które miały z nimi coś wspólnego ; p.


OdpowiedzCytat
Wege-mewka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 235
07/04/2009 7:45 pm  

Sera nie jem. Jak pomyślę że może tam być podpuszczka... Pozatym nie czuję takiej potrzeby. Jajka i mleko ew. w jakimś produkcie w niewielkich ilościach. Nie żeby tak mleko pić samo czy jeść jajecznice. Co to to nie 😉


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca