Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jak obuchem w glowe  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
11/04/2009 1:03 am  

Gratuluję 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
aura
 aura
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 10
11/04/2009 1:25 am  

Dziekuje moi mili , ja tez mysle , ze mi sie uda bo moja motywacja jest bardzo bardzo silna. 🙂

Panować nad sobą to najwyższa władza. Seneka


OdpowiedzCytat
Agatool
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 2
11/04/2009 1:55 am  

Droga Auro. Nie jem miesa od miesiąca od kiedy obejrzałam na you tube przez zupełny przypadek film z rzeźni. Ryczałam przez pół nocy, nie mogłam sie pozbierać, postanowienie o wegetarianizmie było natychmiastowe. Bałam sie strasznie tego co pokutuje w naszym społeczeństwie: ze bede miała anemie itp wiec zaczełam szukac informacji o żywieniu i okazało sie ze można fantastycznie życ bez mordowania innych żywych istot. Czuje się świetnie pod względem zdrowotnym. czuje że weszłam na właściwą ścieżkę w życiu. Psychicznie jest gorzej... bo nikt mnie nie rozumie. Nie znam nikogo wege i czuje sie osamotniona. Dlatego jestem na tym forum aby poszukać wsparcia. Damy wspólnie rade więc nie zastanawiaj sie dłużej i zostań wege! 🙂

Jak możemy oczekiwać idealnych warunków na Ziemi, skoro nasze ciała są żywymi grobami pomordowanych zwierząt? Dopóki będą istniały rzeźnie, będą istniały i pola bitew


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
11/04/2009 1:58 am  

Jak czytam takie wypowiedzi powraca mi wiara w ludzi. Powodzenia dziewczyny :thumbsup:


OdpowiedzCytat
aura
 aura
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 10
11/04/2009 2:31 am  

Agatool - trafilysmy we wlasciwe miejsce bo tutaj sa ludzie , ktorzy nas rozumieja i chca rozmawiac. Ja tez nie mam z kim o tym porozmawiac , ludzie unikaja takich tematow. Musimy miec swiadomosc , ze to nie my jestesmy dziwakami tylko dlatego bo nas jest mniej . To wlasnie nasze zachowanie i poglady sa normalne , zgodne z nasza natura i naszymi sumieniami. Przeciez tak powinien reagowac czlowiek. Oczekujemy od innych wspolczucia i zrozumienia a sami nie mamy tego dla innych , miedzy innymi dla zwierzat.

Panować nad sobą to najwyższa władza. Seneka


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
11/04/2009 1:31 pm  

Oczekujemy od innych wspolczucia i zrozumienia a sami nie mamy tego dla innych , miedzy innymi dla zwierzat.

eee, nie rozumiem? No właśnie chyba kto jak kto, ale My, wegetarianie, mamy ten szacunek 😉


OdpowiedzCytat
aura
 aura
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 10
11/04/2009 2:17 pm  

fasolencjo - ja nie mowie o wegetarianach ale wszystkich o ludziach w ogole.

[edytowane 11/4/2009 przez aura]

Panować nad sobą to najwyższa władza. Seneka


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
11/04/2009 2:20 pm  

Jak każde uogólnienie budzi we mnie agresję 😎


OdpowiedzCytat
Katinka
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 264
11/04/2009 4:15 pm  

No właśnie chyba kto jak kto, ale My, wegetarianie, mamy ten szacunek 😉

Jak każde uogólnienie budzi we mnie agresję 😎

Uogólnienia budzą w tobie agresje, ale sama uogólniasz, że my wegetarianie mamy szacunek dla zwierząt (a w końcu nie kazdy jest wege z szacunku i wspólczucia dla zwierząt) 😉

Auro, dostałaś już tyle wypowiedzi, że nie będę się powtarzać, chciałam tylko życzyć wytrwałosci w twoim postanowieniu. To świetnie, że widząc filmy, jak traktowane są zierzęta, postanowiłaś w tym nie uczestniczyć, wielu ludzi oglądając te sceny nie ma żadnej refleksji, bo uważa to za normalne traktowanie zwierząt.


OdpowiedzCytat
aura
 aura
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 10
11/04/2009 5:09 pm  

Katinko - wlasnie z tej strony korzystam , znalazlam juz mnostwo fajnych przepisow.

Milego dnia Wam zycze i Wesolych Swiat. 🙂

Panować nad sobą to najwyższa władza. Seneka


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
11/04/2009 6:21 pm  

Uogólnienia budzą w tobie agresje, ale sama uogólniasz, że my wegetarianie mamy szacunek dla zwierząt (a w końcu nie kazdy jest wege z szacunku i wspólczucia dla zwierząt)

Och, drobne niedopatrzenie. Chodziło mi o to, że ciąg logiczny wypowiedzi Aury był dosyć niespójny, mianowicie najpierw stwierdza ona, że wegetarianie czynią dobrze, zgodnie ze swoim sumienie, następnie, nie zmieniając adresata wypowiedzi, mówi:

Oczekujemy od innych wspolczucia i zrozumienia a sami nie mamy tego dla innych , miedzy innymi dla zwierzat.

czyli logicznie rozumując skoro adresat jest ten sam...


OdpowiedzCytat
Aleksandran
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 101
15/04/2009 4:00 pm  

Hej Fasolencjo wiosnę mamy, wyluzuj trochę 🙂 Idź się naciesz słońcem, a nie zawracasz sobie głowę takimi prostymi ludźmy jak my (olej to uogólnienie) :p

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
15/04/2009 8:50 pm  

Daruj sobie-osobiste wycieczki na pv.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca