Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Czy żałujecie czasem, że nie jecie już mięsa?   

Strona 5 / 10 Wstecz Następny
  RSS

StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
23/02/2010 12:38 am  

Oj, a jak trudno zrzucić te kilogramy

banalnie łatwo xD
ciężko je uzyskać, no, ale to ja 😉


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
23/02/2010 12:41 am  

banalnie łatwo xD
ciężko je uzyskać, no, ale to ja 😉

Dokładnie 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
greene
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 337
23/02/2010 2:15 am  

Szczęściary 😉


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
23/02/2010 2:54 am  

Szczęściary

Uwierz mi, to nie jest szczęście ;]
W lato, kiedy podtuczę się w domu i ważę 62 kg wyglądam wręcz idealnie, ale teraz, kiedy mam o 10 kg mniej, jestem chudzielcem i to wcale nie jest ładne ani tym bardziej zdrowe.


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
23/02/2010 9:51 am  

Fasolko,miewałam podobne problemy,rozumiem Cię.
W tej chwili mam wagę idealną ,też ważę 62 do 64 kilogramy. Ale wystarczy większy i dłuższy stres, wizyta w szpitalu, czy tydzień zwiększonej aktywności i już kilka kilogramów lecę w dół. A potem kości policzkowe wyłażą,żebra wystają, biodra sterczą...fuj,jak po Oświęcimiu. Także rozumiem i życzę powodzenia w utrzymaniu wagi!

A,no i żeby było śmiesznie, jak tak nagle schudnę (a wystarczą mi 3 dni,żeby zrzucić 4 kg) to oczywiście winą jest co? Według otoczenia niejedzenie mięsa. Tyle,że nikt nie pamięta,że ja tak po prostu mam od zawsze. No cóz....

A co do ruchu,to bez sportu każda dieta jest ciężka,męczaca i nie przynosi takich efektów jak powinna. Ja kupiłam sobie stepper,ale nie żeby chudnąć tylko nabrać formy. Jestem tak niewyrobiona po zimie,że wejście na drugie piętro jest dla mnie nielada wyczynem. A więc ćwiczymy:):)

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
greene
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 337
23/02/2010 12:51 pm  

Uwierz mi, to nie jest szczęście ;]
W lato, kiedy podtuczę się w domu i ważę 62 kg wyglądam wręcz idealnie, ale teraz, kiedy mam o 10 kg mniej, jestem chudzielcem i to wcale nie jest ładne ani tym bardziej zdrowe.

A przy jakim wzroście jeśli można wiedzieć? Bo ja jak wazyłam kiedyś 64 kg to wpadłam w panikę. Aż w końcu podjęłam się ostatecznej diety, zaczęłam uprawiać sport i teraz ważę 53-54


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
23/02/2010 1:35 pm  

Przy wzroście 172 cm


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
23/02/2010 3:43 pm  

nie żałuje 🙂 chociaż uwielbiałam wędzonego łososia i żelki...
ale te cudowne uczucie ..żyć bez wyrzutów.. rekompensuje mi te wyrzeczenia..

Ja tam nie widzę jakiejś zmiany wagi odkąd przestałam jeść mięso ..
ja ogólnie jem bardzo dużo ale na szczęście mam bardzo dobrâ przemianę materii i nie narzekam..
a jak juz chudnę to tylko z wysiłku...

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
23/02/2010 9:17 pm  

Fasolko,mamy wiele wspólnego 😀
Ja mam wzrost 174 w dowodzie,ale wydaje mi się,że jestem ciut niższa. Chyba,że juz zaczynam maleć na starość... 😮

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
Maksymilian1997
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 108
28/02/2010 6:29 am  

Ani troche !

Ktoś mnie zapytał czy jak bym był w dżungli To zjadłbym tam mięso jak by było KFC czy jadłbym kore z drzew oczywiście odpowiedziałem kore , zdrowsza 😛


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
28/02/2010 12:10 pm  

Ani troche !

Ktoś mnie zapytał czy jak bym był w dżungli To zjadłbym tam mięso jak by było KFC czy jadłbym kore z drzew oczywiście odpowiedziałem kore , zdrowsza 😛

Twój znajomy może poczuć się wyróżniony, bo od kiedy jestem wege słyszałem setki głupich pytań, ale uroczyście oświadczam iż to jest najgłupsze 🙂


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
28/02/2010 3:46 pm  

Rzeczywiście wyjątkowo głupie pytanie.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
28/02/2010 7:05 pm  

KFC w dżungli? Ciekawa opcja 😉 Kolega chyba nie rozumie, że w dżungli sam musiałby sobie mięsko upolować, ewentualnie zostałby upolowany 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
01/03/2010 3:41 pm  

No i jeszcze kaszanka...dzisiaj podgrzewali tuż obok mnie i było ciężko.

brzozka2410 jeśli taki Ci jej brakuje to polecam wędzone tempeh, najlepsze jest czeskie. Smak i konsystencja naprawdę przypomina kaszankę.


OdpowiedzCytat
brzozka2410
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 47
02/03/2010 11:29 am  

Z tą kaszanką to chwilowe było. Miałam takie 3 dni, że zaczęło mi brakować mięsa, ale przeszło. Na szczęście 🙂 Ale tak swoją drogą co to jest to tempeh?


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 10 Wstecz Następny
  
Praca