Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dokument o GMO w kuchni.tv  

  RSS

bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
08/01/2010 12:50 am  

Oglądając stację [u]kuchnia.tv[/u] natknąłem się na zwiastun dokumentu o GMO.
Wyświetlą go:

20 stycznia, środa, godz. 22:00
21 stycznia, czwartek, godz. 20:00
23 stycznia, sobota, godz. 00:25
24 stycznia, niedziela, godz. 11:20

szczegóły: [url] http://www.kuchnia.tv/program/?full/sledztwo-jimmy-ego-w-sprawie-zywnosci-modyfikowanej-genetycznie_31586 [/url]

p.s. Nie wiedziałem gdzie umieścić o tym info, jakby co niech modeRATor przeniesie :P.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Aleksandran
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 101
25/02/2010 2:23 pm  

ooo, szkoda że dopiero teraz zauważyłam ten post. Chętnie bym obejrzała. Byłam na wykładzie dotyczącym GMO w jednym ze szczecińskich liceów. Wypowiadali się tam liczni profesorowie swoim naukowym bełkotem. Było to kompletnie niezrozumiałe dle odbiorców (młodzież w wieku 15-20 lat). Ale ogólny sens dało się wychwycić i pod koniec robiliśmy głosowanie kto jest za GMO a kto przeciwcko. Dodam, że sam wykład był dość obiektywny. Podzieliliśmy się mniej więcej na pół. Ja byłam oczywiście po stronie na NIE. Bo po co sztucznie ingerować w naturę ??

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
25/02/2010 5:29 pm  

Może jeszcze obejrzysz. W każdej telewizji coś przynajmniej raz powtarzają ;).

Ja obejrzałem, ale faktycznie nie powiedziano w nim czy GMO jest szkodliwe czy nie. Nie czuje się usatysfakcjonowany. Gdzieś usłyszałem / przeczytałem, że faceci którzy jedli modyfikowaną soje (możliwe że w Chinach albo USA) są mniej płodni od niejedzących. Trzeba by to sprawdzić bo moja pamięć jest zawodna, a nie chce nikogo straszyć bezpodstawnie :).

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
  
Praca