Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

piekło dla moich oczu  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

ropucha
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 30
14/05/2010 12:39 am  

Jakiś czas temu zauważyłam, że przed moim blokiem otwierają nowy sklep. Nie mogłam się doczekać kiedy skończą, byłąm ciekawa co będą tam sprzedawać. Dzisiaj zobaczyłam... m.in galanteria skórzana 😡 !@#$%^&*

Głupotą jest oczekiwać zmian robiąc wszystko tak jak dotychczas


OdpowiedzCytat
DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
05/07/2010 6:23 am  

O fuu. Ale i tak dobrze, że to chociaż nie sklep mięsny, bo i tak mogło być.

[edytowane 5/7/2010 przez Admin]

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
05/07/2010 9:53 pm  

...a potem zdziwienie ogarnia niektórych wielkie, że wegetarian postrzega się jako fanatyków.

Lepiej się tak nie gorączkować i bulwersować wszystkim bo wrzodów można dostać- a żołądek to rzecz bardzo użyteczna i dbać o niego warto.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
15/07/2010 12:28 am  

No a kto jak nie wegetarianin będzie walczył o prawa zwierząt? Mięsożerca? No way!

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
15/07/2010 12:37 am  

Niegdyś pewien jegomość walczył z wiatrakami, teraz ktoś będzie walczył z torebkami.

Idee szlachetne, ale droga nie ta 🙂

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
15/07/2010 2:01 am  

Sklepy się pojawiają, ponieważ jest na nie zapotrzebowanie i będą się pojawiać, nie ma co się niepotrzebnie stresować ^^
p.s. uwielbiam Fatty!


OdpowiedzCytat
Pacyna
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 155
16/07/2010 8:54 am  

W zasadzie z każdym z Was się zgadzam. Z [b] fasolencją[/b], że jest zapotrzebowanie. Było i będzie. Gdyby nie to - nie otwierano by takich sklepów, bo nie byłoby potrzeby.

[b] Fatty[/b] ma rację, mówiąc o tej fanatyczności. Świat jest jaki jest, ja rozumiem niektóre rzeczy, że można go zmieniać, srata tata, ale czasami trzeba myśleć dość realistycznie - to, że nasz światopogląd jest jaki jest, nie oznacza, że pieklenie się o każde takie miejsce jest dobre. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu, jak to się mówi.

No i [b] DaveDorian[/b] również ma rację mówiąc, że jak nie wegetarianie będą bronić zwierząt, to kto? Tylko czy to, że będziemy płakać nad rozlanym mlekiem da nam coś? Uchroni jakoś te biedne zwierzaki? Śmiem szczerze wątpić. Świat jest okrutny, każdy o tym wie.

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.


OdpowiedzCytat
Floryda
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 16
24/07/2010 4:01 am  

Co racja to racja, mnie też krew zalewa gdy klienci pytają z czego jest wykonany pasek do spodni lub kurtka. Odpowiadam z dezaprobatą, że z naturalnej skóry, a oni zachwyceni wyciągają portfel i kupują, ale przecież nie będę uświadamiać każdego klienta. Ze sklepu z galanterią skórzaną przynajmniej smród się tak bardzo nie niesie jak z mięsnego 😉

A tak btw to jestem mile zaskoczona gdy coraz więcej osób odmawia kupna jakiejś rzeczy, która została wyprodukowana w Chinach 🙂

<a href=


OdpowiedzCytat
zaszczurzony
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 9
26/07/2010 11:00 pm  

To wyobraź sobie ,że u mnie co jakiś czas jest tak : Gdy wyjdę po schodach na 2 piętro domu popatrzę w lewo i co widzę ? z 10 lisów (futer , wypatroszonych ) . Niestety moi rodzice zajmują się handlem Korzuchów tak jak większość osób na podhalu i nic na to nie poradzę ,przecież nie podejdę do nich i powiem , że mają zrezygnować z jedynego dochodu naszej rodziny . Pewnie to jest powodem dla którego jak najszybciej chcę wyfrunąć z gniazda :/ teraz gdy dochodzę na 2 piętro głowa automatycznie odwraca mi się w prawo , nie chcę na to patrzeć bo od razu pogarsza się moje samopoczucie;/

[edytowane 26/7/2010 przez zaszczurzony]

26.lipiec.2010 r - oficjalnie zaczynam 🙂


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
27/07/2010 2:22 pm  

Moim zdaniem najlepsze co można z tym zrobić to bojkot sklepów ze skórami futrami etc., ale... jak zbojkotować sklepy, które sprzedają skórzane buty, skoro tylko w nich można znaleźć również w miarę niedrogie i ładne buty nieskórzane? Mówię o sieciówkach typu Deichman czy CCC ?

Zaszczurzony - prześliczny awatar, zakochałam się! 😀


OdpowiedzCytat
zaszczurzony
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 9
27/07/2010 8:43 pm  

hehe dzieki , szkoda tylko ze szczurek ze zdjęcia juz nie zyje [*] wspaniały był.

26.lipiec.2010 r - oficjalnie zaczynam 🙂


OdpowiedzCytat
ropucha
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 30
28/07/2010 11:51 pm  

Ooo... widzę, że neźle dyskusja się turozwinęła. Ej no ale nie przesadzajcie z tym fanatzmem. Czy ja powiedziałam, że chce donich iść izmuszać ich do zamykania interesu? A że nie podoba mi się, że sprzedają skórę...mam do tego prawo:)

Głupotą jest oczekiwać zmian robiąc wszystko tak jak dotychczas


OdpowiedzCytat
anas14
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 6
05/08/2010 2:50 am  

No a kto jak nie wegetarianin będzie walczył o prawa zwierząt? Mięsożerca? No way!

Ja sie nie zgadzam! Jem mięso i kocham zwierzęta i jeśli chodzi o zabijanie ich na jakichś polowaniach albo dla skór to również jestem przeciw!


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
06/08/2010 2:18 am  

Dzisiaj zobaczyłam... m.in galanteria skórzana

Gdy czytałam tytuł tego tematu pomyślałam że masz jakąś ubojnię pod nosem lub coś podobnego np. fermę... ale nie ma co siać zamętu, takie sklepy mają swoich zwolenników a pocieszające jest to że mogło być gorzej...


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
06/08/2010 3:00 am  

Nie wchodziłam do tego tematu bo sama nazwa wydaje się być nieco dramatyczna. Okazało się, że tyle hałasu o nic...


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca