Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

statystyki  

  RSS

daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
05/06/2010 8:11 pm  

gdzie znaleźć wiarygodne statystyki nt wegetarianizmu? chodzi mi np o szacowanie ilu jest wegetarian na świecie/w Europie i jak ta liczba sięzmienia w ciągu ostatnich kilkudziesięciu (kilkunastu chociaż) lat...

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
Catinahat
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 254
08/06/2010 12:51 pm  

Z tego co czytałam to szacuje się, że wegetarian w Polsce jest od 500 tys do ok 2 milionów. A wg Vivy wege to około 1% społeczeństwa. Dokładnych statystyk chyba nie ma.


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
11/06/2010 10:51 pm  

no błagam... nikt się nie postarał o takie badania?!!?

😮 😡 😮

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
11/06/2010 11:07 pm  

no błagam... nikt się nie postarał o takie badania?!!?

😮 😡 😮

Zrób to ty 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
alken87
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 69
13/06/2010 10:27 pm  

w nowym numerze vege są jakieś dane ale raczej typu gdzie jest najwięcej wege itp a nie pamiętam czy jakieś przekrojowe dane jak to się zmieniało. nie mam teraz pod ręką ale jak dorwę to moge wrzucić.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
13/06/2010 11:05 pm  

no błagam... nikt się nie postarał o takie badania?!!?

😮 😡 😮

Zrób to ty 😉

wszelkie badania to koszty niesamowite - być może tu tkwi przyczyna braku takowych badań.

W innych tematykach informacji z różnych lat dostarczy strona GUSu - trzeba wejść w Bank Danych Regionalnych i tam można wyszukać treści np. dot Ochrony środowiska w różnych aspektach przez różne lata, ale o sprawach żywienia informacji brak

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
  
Praca