Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Monodieta  

  RSS

elis99
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 219
17/10/2010 6:19 pm  

Chciałabym przeprowadzić monodiete,jedząc wyłącznie kasze..i tu mam pare pytań do osób które przeprowadzały na sobie podobna dietę ...w internecie jest sporo tego i niektóre opinie się wykluczają wzajemnie
Zastanawiam się czy musi to być jeden rodzaj kaszy czy mogą łączyć kilka rodzajów?
Czy powinnam/moge dodać do kaszy sól lub olej?
Czy mogłabym dołączyć jedzenie nasion,orzechów czy suszonych owoców czy lepiej trzymać sie wyłącznie jedzenia samej kaszy?
Zastanawiam sie tagże ile powinna trwac taka dieta,czytałam że optymalnie jest 10 dni..?
Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi 🙂

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you


OdpowiedzCytat
wild_strawberry
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 73
18/10/2010 12:36 am  

ooo nie słyszalam o czyms takim, w jakim celu się to stosuje?


OdpowiedzCytat
elis99
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 219
18/10/2010 2:05 am  

Monodieta w łagodny sposób oczyszcza organizm.Usprawnia działanie układu trawiennego,daje mu ''odpocząc''.Może też być traktowana jako przygotowanie do głodówek leczniczych,które efektywniej oczyszczaja ciało ze złogów.

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you


OdpowiedzCytat
wild_strawberry
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 73
19/10/2010 12:19 am  

aha właśnie coś takiego podejrzewałam, super szczególnie dla mnie, bo na mnie diety oczyszczające nie działały za dobrze, a może i działały, tylko że nigdy nie dotrzymalam do końca - za mało kalorii, błonnika no nie wiem, nie miałam siły na nic i zero energii, więc może to jest jakaś alternatywa... więc podtrzymuję temat, też jestem ciekawa czy ktoś to stosował i jakie skutki ;]


OdpowiedzCytat
  
Praca