Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Badanie do pracy mgr   

  RSS

degora
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 14
10/12/2010 4:49 pm  

Mam przeogromną prośbę do wszystkich wegetarian na forum.
Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat stylu życia polskich wegetarian, chciałabym zbadać czy styl życia mięsożernych Polaków odbiega od naszego (wegetariańskiego) stylu życia - w tym celu poszukuję wegetarian którzy wypełnią ankietę.
Ankieta jest w pełni anonimowa a zebrane informacje wykorzystane będą wyłącznie do celów badawczych. Wyniki udostępnię po badaniu. Jeśli ktoś ma chwilkę i trochę chęci do pomocy niech kliknie w poniższy link i odpowie na kilka pytań na temat swojego stylu życia. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju uwagi i pytania.
W badaniu pomagają mi już przesympatyczni ludzie z wegedzieciaka :), żeby badanie było wiarygodne i dostarczyło użytecznych potrzebuję jak najwięcej respondentów. Szczególnie zapraszam płeć męską do udziału w badaniu ponieważ mam zbyt mało informacji o stylu życia silniejszej płci ;). Panowie jakoś bardziej skryci są 😛
Pomożecie?
http://webankieta.pl/ankiety/w1hpxsdo1peo
😉


OdpowiedzCytat
AnnaBarbara
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 82
10/12/2010 5:21 pm  

Wypełniłam 🙂
I nawet sprawiło mi to przyjemność


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
10/12/2010 5:30 pm  

zrobione 🙂

chociaz brakuje na koncu pustego pola na komentarze.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
10/12/2010 5:36 pm  

Fajna ankieta 😀
Sorki niestety nie jestem facetem 😉 ale namówię mojego aby wypełnił 😀


OdpowiedzCytat
/ula/
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 140
10/12/2010 5:58 pm  

chętnie pomogę, ale czy ankieta uwzględnia też wegan?


OdpowiedzCytat
Blueberry
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 287
10/12/2010 6:25 pm  

ja juz tez wypełniłam 😛

Trawożerca


OdpowiedzCytat
degora
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 14
10/12/2010 6:28 pm  

Bellis_perennis: cieszę się, że ankieta się podoba, kobiety jak najbardziej mile widziane w badaniu ale narazie moja grupa badana ze względu na ogromną przewagę płci pięknej jest mało reprezetatywna dlatego szczególnie zapraszam wege-mężczyzn .Silna płeć jakoś mało skora do zwierzeń na temat stylu życia a wyniki badania póki co naprawdę interesujące i fajno by było, żeby badanie było pełnowartościowe pod względem naukowym :). Będę równie wdzięczna zarówno za Twój głos jak i Twojego ukochanego.
eRZet: na końcu podałam mojego najprywatniejszego maila do wszelakich uwag i każde komentarze rozpatrzę bardzo indywidualnie (ankieta jest zupełnie anonimowa więc na komentarze w ankiecie nie miałabym możliwości odpowiedzi- uznałam, że taka forma jest wygodniejsza dla większości 😉 )
AnnaBarbara: dzięki za pomoc i cieszę się, że ankieta wzbudziła pozytywne emocje 🙂
/ula/: weganie są jak najbardziej pożądani w badaniu. Do wypełniania kwestionariusza zapraszam wszelkiego rodzaju wegetarian (wypowiedziała się nawet witarianka), szczytem moich marzeń byłoby określenie, czy istnieje coś takiego jak wegański czy laktoovowegański styl życia (porównując do grup kontrolnych) i czym właściwie on jest. To, jak będzie wyglądało badanie zależy tylko od aktywności środowiska w wypowiadaniu się w tym temacie
:rotfl:


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
10/12/2010 8:41 pm  

Miło by było, gdybyś podzieliła się potem wynikami i wnioskami ze swoich badań. Ankiet wypełniliśmy już ho ho, a rezultaty, mimo zapewnień, pozostają nam nieznane 😉

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
/ula/
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 140
10/12/2010 9:39 pm  

zabieram się za wypełnianie ankiety w takim razie;)


OdpowiedzCytat
degora
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 14
10/12/2010 9:51 pm  

xxl: heh... cały czas podkreślam, że wyniki udostępnię po opracowaniu 🙂 Sama powypełniałam dziesiątki ankiet (nie tylko te, z racji mojego wegetarianizmu) i znam ten ból, że coś mogło być znaczące, ciekawe a słuch po tym ginie 🙂
Temat badania wybrałam dlatego, że chcę zrobić coś fajnego i narazie zapowiada się ciekawie - ale bez pomocy nie uda mi się. Chciałabym, żeby grupa badana była reprezentatywna więc szczególnie apeluję do mężczyzn o wypełnienie kwestionariusza bo narazie tylko 5% ankiet jest wypełnione przez płeć silniejszą.
Szczerze mówiąc czasami pluję sobie w brodę, że wybrałam taki temat gimnastykując się w tłumaczeniu dziesiątek obcojęzycznych artykułów czy wertując setki artykułów (heh- gdybym miała inne badanie pewnie obroniłabym się w czerwcu)... Temat pracy wybrałam bo jest mi bardzo bliski i wydaje mi się, że mógłby coś nowego wnieść. Jeśli uda nam się zrobić coś ciekawego na pewno nie będzie się kurzyć na półce w bibliotece. Zapraszam do wypełnienia 🙂


OdpowiedzCytat
degora
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 14
30/12/2010 11:42 am  

Dzięki wszystkim, za wypełnienie kwestionariusza.
Liczba wegetarian którzy wypełnili ankietę jest wystarczająca dla celów naukowych i na potrzeby mojej pracy (dzięki waszej pomocy jest ponad 100 kwestionariuszy 😆 ).
Zabrałam się za zbieranie ankiet od grupy kontrolnej- jeśli ktoś chciałby jednak jeszcze pomóc, może podrzuć ankietę jakimś mięsożercom ze swojego otoczenia 😉 .


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
02/04/2011 12:27 am  

To ja się podepnę pod ten wątek 😉
Prośba z forum Trójki - jeśli są tu jacyś słuchacze, a chcą pomóc koleżance to zapraszam:

http://www.ankietka.pl/ankieta/57439/dzialalnosc-promocyjna-programu-trzeciego-polskiego-radia.html

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
  
Praca