Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianizm a kulturystyka  

Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  RSS

rzymianin
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 190
23/05/2011 3:55 am  

To ja powiem na własnym przykładzie.Co prawda teraz biegam i ćwiczę, ale dopiero od pół roku, wcześniej prowadziłem raczej mało aktywny tryb życia (poza okazjonalnym pokopaniem w piłe z kumplami) jadłem dużo słodyczy, a przez ponad 1,5 roku diety wegetariańskiej nie przytyłem nawet kilogram.Słodycze nawet teraz pochłaniam w sporej ilości, a i tak nie tyje.
Nie wiem, może mam dobrą przemianę materii, ogólnie jetem szczupły. Ale nawet prowadząc mało aktywny tryb życia, na tej diecie ciężko przytyć. BLEBLE, jak chcesz, spróbuj ale naprawdę tej soji, jajek będziesz musiał jeść bardzo dużo. Może nie powinienem polecać, ale słodycze też by się nadawały bo to jak wiadomo prawdziwa bomba kaloryczna.


OdpowiedzCytat
*BLEBLE*
forumowicz
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 24
23/05/2011 5:32 am  

slodycze w kulturystyce sa wlasciwie niedozwolone bo po 1 nie nabiore dzieki nim masy miesniowej a po 2 mozna obrosnac ale w tluszczyk

oj sprubuje a czeka mnie minimum 5 posilkow dziennie i fakt bede musial jesc wiecej niz zwykle i napewno wiecej niz miesozerca


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
23/05/2011 12:28 pm  

Ludzie którzy przechodzą na wege za zwyczaj myslą że będą musieli jesć dużo więcej niż będąc mięsożercami...

Kulturystyka, generalnie, nie jest zdrowa. Ale jak Cię to podnieca...

Andreas Cahling
[url] http://www.sfd.pl/Andreas_Cahling_-_Kulturysta_Wegetarianin-t268718.html[/url]


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
23/05/2011 3:16 pm  

Wysportowana sylwetka jest fajna u każdej płci ale napakowany facet tak jak napakowana kobieta mi się nie podoba. Kompletnie nie ta estetyka jak dla mnie i niezdrowe to.


OdpowiedzCytat
rzymianin
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 190
23/05/2011 9:31 pm  

Dokładnie, ćwiczyć np. rzeźbę, jak najbardziej, pakowanie IMO większego sensu nie ma - owszem za młodu wyglądasz jak grecki bóg ale mało kto będzie ćwiczył latami, większość poćwiczy parę lat, potem przestanie i wszystko mu pójdzie w tłuszcz. Zobaczcie np. takiego Schwarzeneggera, jak wyglądał w "Predatorze" z 85 r., a potem zobaczcie sobie jego zdjęcie na plaży w 2011 - wygląda jak sflaczała dętka od roweru. Podchodząc pragmatycznie- nie opłaca się zbytnio robić z siebie pakera bo i tak później to wszystko idzie w tłuszcz.


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
23/05/2011 9:37 pm  

Nie znam się na kulturystyce, ale chciałam tylko wtrącić, że po 60. każdy zaczyna nieuchronnie flaczeć 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
24/05/2011 2:09 am  

Nie wiem, może mam dobrą przemianę materii, ogólnie jetem szczupły. Ale nawet prowadząc mało aktywny tryb życia, na tej diecie ciężko przytyć.

Masz dobrą przemianę materii. Mój tryb życia nie zmienił się wiele odkąd nie jem mięsa, a będzie to już kilka lat (5?) - ważę teraz jakieś 10 kilo więcej, przy tym samym wzroście i bardzo trudno mi schudnąć. Twoja teoria upadła 😉


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
24/05/2011 3:45 pm  

A tu kolega zaglądał? [url] http://www.forumveg.pl/viewtopic.php?t=3163&sid=9abceef45c93d20b0afd3028595ba8a5 [/url]


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
29/06/2011 6:14 pm  

nie pakuje ostro ( kontuzja ) ale czasem pomacham sztangą i dużo ćwiczeń beż ciężarów + masa różnego rodzaju sportów i luz nie mam z tym problemów będąc wege, jak tutaj juz pisali że po 30 też trzeba sie pilnować by opna nie rosła , to mit że wege to wątłe chudzielce, jestem na takiej diecie ponad 1,5 roku i wygląd w tym jakaś tam rzeźba 😉 jest od ćwiczeń nawet lepsza, a tacy pompowani pajace , kpina nie facet


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
15/08/2011 6:09 pm  

Dokładnie, ćwiczyć np. rzeźbę, jak najbardziej, pakowanie IMO większego sensu nie ma - owszem za młodu wyglądasz jak grecki bóg ale mało kto będzie ćwiczył latami, większość poćwiczy parę lat, potem przestanie i wszystko mu pójdzie w tłuszcz. Zobaczcie np. takiego Schwarzeneggera, jak wyglądał w "Predatorze" z 85 r., a potem zobaczcie sobie jego zdjęcie na plaży w 2011 - wygląda jak sflaczała dętka od roweru. Podchodząc pragmatycznie- nie opłaca się zbytnio robić z siebie pakera bo i tak później to wszystko idzie w tłuszcz.

Od kiedy tkanka mięśniowa ma możliwość fizycznej transformacji w tkankę tłuszczową? 🙂


OdpowiedzCytat
VikVeg
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 134
25/08/2011 6:45 pm  

Ludzie którzy przechodzą na wege za zwyczaj myslą że będą musieli jesć dużo więcej niż będąc mięsożercami...

Kulturystyka, generalnie, nie jest zdrowa. Ale jak Cię to podnieca...

Andreas Cahling
[url] http://www.sfd.pl/Andreas_Cahling_-_Kulturysta_Wegetarianin-t268718.html[/url]

A to ciekawa koncepcja... 😀 😀 😀


OdpowiedzCytat
Avi
 Avi
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 15
25/08/2011 8:26 pm  

Budowanie masy, doskonalenie techniki jak najbardziej, byle z tym nie przesadzić 😉 Ze swojej strony mogę dodać, że jest to jak najbardziej możliwe - mój brat (również od urodzenia vege) całkiem nieźle sobie radził przy ułożonej diecie żeby zdobyć masę na zawody... Co do mnie, po roku, dwóch dość intensywnego trenowania muay thai samej zdarzyło mi się zauważyć, że rośnie mi tylko wyłącznie masa mięśniowa 😉

Avi


OdpowiedzCytat
Margarita
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 15
29/09/2011 3:46 pm  

Z tego co wiem są specjalne odżywki białkowe sojowe (99% izolat białka sojowego) dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, np dla ćwiczących.

Ale po co robić z siebie Schwarzeneggera?!
Przesada nie jest dobra 😀

A ten facet z pierwszego zdjęcia które dodała Pocahontas ...
Brrrrrrrr strach się bać normalnie 😀 😀

[edytowane 29/9/2011 od xxl]


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
29/09/2011 3:52 pm  

Różne są gusta i kanony piękna. Swoją drogą, widok kulturystów mnie nie razi. Za to komicznie wyglądają panowie, którzy dbają tylko o jak największy przyrost mięsni, a nie zwracają uwagi na wzrastające otłuszczenie w okolicy pasa i nazywają to kulturystyką...

A ten facet z pierwszego zdjęcia które dodała Pocahontas ...
Brrrrrrrr strach się bać normalnie

Photoshop

[edytowane 29/9/2011 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
29/09/2011 3:54 pm  

Margarita, nie pisz jednego posta pod drugim. Wystarczy kliknąć przycisk "zmień" przy swojej wiadomości i dopisać nową myśl 🙂

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  
Praca