Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

dlaczego Magdalena Różczka jest w spisie wegetarian?  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

embers
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 6
27/05/2011 10:33 pm  

witam 🙂
Od pewnego czasu w prasie i radio słyszę o tym, że pani Magdalena Różczka wraz z rodziną nie je mięsa. Jednakże dzisiaj w radio w spocie propagującym jedzenie ryb (non stop powtarzanym ) słyszałam jej wypowiedzi: jakie to ryby zdrowe; że ryby jada się u niej codziennie w dużych ilościach oraz że dobroczynnie przestała jeść halibuty, bo jest ich mało; jednocześnie podkreśliła, że nie jedzą mięsa z rodziną, kurtka ryba to nie mięso? 😮 Z ciężkim sercem słucha się takich wypowiedzi.... jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Pozdrawiam 🙂

eMBe


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
28/05/2011 12:29 am  

Który spis wegetarian masz na myśli?
Możliwe, że była wegetarianką w chwili dodania do listy, a potem nikt jej nie aktualizował. Albo nie sprawdził dokładnie przed dodaniem.
Ja tam nawet nie wiem, kto to jest Magdalena Różczka 🙂 Tylko że aktorka jakaś.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
28/05/2011 1:15 am  

jeszcze kilka miesięcy temu czytałam ze jest wege...
🙁 kolejna pseudowegetarianka..

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
rzymianin
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 190
28/05/2011 2:30 am  

Też nigdy o niej nie słyszałem,ale w jednym z wywiadów przeczytałem, że jest wegetarianką z powodu troski o los zwierząt, ale jakoś ryby z tej troski wyłącza. Jest [b]peskowegetarianka [/b] jak już. Albo kolejna osoba która uważa że ryby uprawia się na grządkach w ogródku.


OdpowiedzCytat
PanikowaNevcia_xD
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 381
28/05/2011 2:37 am  

Coś takiego irytuje. Jak się ktoś uważa za wegetarianina, to powinien wiedzieć, co robią wegetarianie, a czego nie. Zrozumiałabym, jakby nie była świadoma jakiegoś składnika odzwierzęcego, ale ryba to chyba oczywistość sama w sobie... 😮

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
28/05/2011 2:40 am  

Ja tam kogoś takiego nie znam, ale to pasuje do medialnego kontekstu wegetarianizmu.
Peskowegeterianizm? 😮
Hańba cywilizacji, która dopuszcza takie karkołomne określenia 😡

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
rzymianin
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 190
28/05/2011 3:51 am  

No niby jest coś takiego - dieta która dopuszcza spożywanie jedynie mięsa ryb. Rzecz jasna, mimo że ma w nazwie wegetarianizm, to do wegetarianizmu się nie zalicza. Podobnie jak semiwegetarianizm i inne tego typu cuda.


OdpowiedzCytat
PanikowaNevcia_xD
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 381
28/05/2011 3:18 pm  

I te nazwy są dołujące. Ktoś je mięso i uważa się za wegetarianina. ;/

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
28/05/2011 3:22 pm  

Może dostała w łapę za propagowanie rybołówstwa? 😎 😉


OdpowiedzCytat
PanikowaNevcia_xD
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 381
28/05/2011 3:41 pm  

A wiesz, to możliwe. 😉

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
28/05/2011 3:48 pm  

Ja tam Różczkę lubię. Zupełnie inna od reszty lalkowatych polskich aktoreczek. Może po prostu wzięła udział w reklamie, a Wy od razu utożsamiacie jej światopogląd z tym, co mówi w reklamie ;] Aktor nie pracuje charytatywnie, drogie robaczki ;p więc całkiem możliwe, że "dostała w łapę" (swoją drogą, interesujące określenie wynagrodzenia za wykonaną pracę ;p)


OdpowiedzCytat
PanikowaNevcia_xD
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 381
28/05/2011 4:05 pm  

Fasolko, nie powiem, że nie masz racji, ale nie wiem, czemu wegetarianka miałaby reklamować jedzenie ryb. 😉

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
28/05/2011 7:58 pm  

Nie znam tej osoby to ciężko mi się wypowiedzieć, ale generalnie podchodziłbym z dystansem do deklarowanego wegetarianizmu celebrytów. Nie raz i nie dwa wyszło, że to grubymi nićmi szyte.


OdpowiedzCytat
brooke.davis
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 1
03/06/2011 4:42 pm  

Jak czytałam majowe wydanie Twojego Stylu to przezyłam szok. Był tam obszerny wywiad z panią Magdą Różczką - "wegetarianką" - całe wydanie było przesłaniu EKO. Albo przynajmniej taki był zamiar... Jak widać ani redaktorzy Twojego Stylu ani sama pani Różczka nie mają pojęcia zielonego o wegetarianizmie... ani o zdrowiu. Po pierwsze wegetarianie nie jedzą ryb ani owoców morza ( omg! ) a po drugie te codzienne jedzenie ryb wykończy panią Magdę i jej córkę - wszędzie sie trąbi że ryby nie czesciej niz 1 raz w tygodniu przez rtęć i inne metale ciężkie. Z powodu całego tego zamieszania ktoś jej zedytował info na wikipedii - już nie jest napisane że jest wegetarianką. Mam nadzieję że jest jej głupio ( o ile kroś ja już uświadomił ) bo powinno!


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
03/06/2011 6:42 pm  

codzienne jedzenie ryb wykończy panią Magdę i jej córkę - wszędzie sie trąbi że ryby nie czesciej niz 1 raz w tygodniu przez rtęć i inne metale ciężkie

Chyba nie aż tak źle. W innym wypadku Inuici by dawno wymarli. 😉


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca