Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Często poznajecie wegetarian?  

Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  RSS

Nu91
 Nu91
forumowicz
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 40
04/09/2011 11:39 am  

ja znam osobiście tylko jedna dziewczynę wegetariankę, z byłej szkoły, z którą się bardzo nie-polubiłyśmy 😛 zamałe miasto by chyba na kogoś trafić 😡

aaaa przepraszam 😀 kelnerka mojej ulubionej kawiarni jest chyba wege, bo kiedyś ktoś ją pytal jak smakuje jakieś tam danie mięsne to odpowiedziała że nie je mięsa 😉

Przyszła kosmetolog i wielbicielka zioł:)
Kocham i dostaję miłość:) W końcu ona jest najważniejsza


OdpowiedzCytat
magda00245
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 44
04/09/2011 1:56 pm  

Mojej przyjaciółki ciotka 😉 . W moim wieku nie znam , zadnego niestety 🙁 tylko paru znajomych na gg ..


OdpowiedzCytat
vegaa
początkujący
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 13
05/09/2011 4:23 pm  

A ja poznaję coraz więcej wegan i wegetarian, wydaje mi się, że jest na coraz więcej...:) Chociaż obracam się też wśród osób, które siebie nawzajem zarażają niechęcią do mięsa, może to dlatego...:)


OdpowiedzCytat
Margarita
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 15
29/09/2011 3:36 pm  

Ja niestety nie znam nikogo wege 🙁
Mieszkam w niedużej miejscowości i zauważyłam że ludzie podchodzą do wegetarianizmu jak do jakiegoś "dziwactwa". Nie traktują tego poważnie. A gdy mówię komuś że nie jem mięsa to zawsze głupio pytają " to co ty jesz?" Zupełnie jakby nic innego nie było do jedzenia...
Kiedyś udało mi się brata namówić by nie jadł mięsa ale niestety wytrzymał tylko rok.


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
29/09/2011 3:47 pm  

[quo...albo sąsiedzi(para chłopaków) z którym mamy przyjacielskie relacje ale w garnki im nie zaglądamy...

...ale w koszyk na zakupach dzisiaj zajżałam...niestety wędlinka była.


OdpowiedzCytat
rzymianin
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 190
02/10/2011 12:16 am  

Ja tam nie znam żadnego, co więcej, nie słyszałem nawet by ktokolwiek ze znajomych czy z otoczenia nim był, a mieszkam w średniej wielkości mieście. Dziwne dosyć...
Albo jest ich tak niewiele albo ja nie mam znajomości 😛


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
02/10/2011 12:33 am  

chyba masz akurat pecha, bo nawet na takiej wiosce jak G-dz trochę ich znam.


OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 382
02/10/2011 12:51 am  

A ja nie znam nikogo wege z g-dza :p Chociaż obecnie jestem tam rzadko i kontakty mam tam prawie żadne. Aczkolwiek kiedyś chyba aż 1 wege osobę znałam 😉


OdpowiedzCytat
zaneta83
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 55
03/10/2011 2:41 pm  

ja niestety nie znam zadnej takiej osoby, slyszalm ze u mnie w pracy jest jeden chlopak weg bo mi znajomi mowili. znam go ale na ten temat z nim nie rozmawialam jeszcze:)

"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta".


OdpowiedzCytat
BartexXx310
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 53
05/10/2011 2:49 am  

ja nie jadkem jestem od prawie roku a poznałem tylko jedna wegetariankę na obozie harcerskim 😛
Wszyscy trupojadzi wokoł mnie


OdpowiedzCytat
dayzee
świeżaczek
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 2
05/10/2011 9:59 pm  

Zostałam wegetarianką niedawno. Nie znam nikogo, kto dokonał podobnego wyboru.


OdpowiedzCytat
*BLEBLE*
forumowicz
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 24
06/10/2011 7:45 pm  

ja nikogo nieznam az mam uczucie ze tylko ja jestem

dayzee a ile ty masz lat wybacz ze pytam ale ciekawski jestem 😎


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
06/10/2011 8:22 pm  

Wszyscy trupojadzi wokoł mnie

Jako wyjątkowej upierdliwości optymistka powiem Ci tak: a może wśród nich czają się przyszli wegetarianie? W końcu sam niedawno jadłeś mieso, może spotykałeś wtedy innych wege, tylko pozostawali incognito?
🙂


OdpowiedzCytat
Paulina99
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 11
07/10/2011 1:11 am  

Znam tylko 1 dziewczynę z sanatorium, ale już jej chyba nigdy nie zobaczę. Pamiętam, jak kucharki zrobiły dla mnie wege obiad, zawołaly wegetarianke, ona poszła po ten obiad i mnie potem przepraszała 😀


OdpowiedzCytat
dayzee
świeżaczek
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 2
07/10/2011 4:25 pm  

ja nikogo nieznam az mam uczucie ze tylko ja jestem

dayzee a ile ty masz lat wybacz ze pytam ale ciekawski jestem 😎

Mam 31 lat :). Ale to nie jest moje pierwsze podejście do bycia wege. W liceum byłam wegetarianką przez 3 lata. Żałuję, że potem przestalam, bo miałabym już dziś niezły staż. Tym razem już na stałe jestem wege 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  
Praca