Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Często poznajecie wegetarian?  

Strona 5 / 5 Wstecz
  RSS

KociaMama
początkujący
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 6
23/02/2013 1:40 am  

Mam tylko jedną internetową znajomą wegetariankę. W "realu" nie znam nikogo wege. Niestety.


OdpowiedzCytat
Aryenne
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 73
23/02/2013 1:10 pm  

Ja znam osoby, które okresowo nie jedzą mięsa. Ale z powodu nacisku rodziny i niepełnoletności nie zawsze mogą być wegetarianami.


OdpowiedzCytat
Melpomene
początkujący
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 16
23/02/2013 5:28 pm  

Znam kilkoro wegetarian w moim mieście- są to wyznawcy Kryszny i buddyści. Tak to niestety w moim mieście mało osób jest wege.... Na studiach już łatwiej 🙂

MElpoMEne


OdpowiedzCytat
yarecki
początkujący
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 11
23/02/2013 11:15 pm  

średnio 1 wege osobę na rok, niestety.


OdpowiedzCytat
Afra
 Afra
początkujący
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 7
23/02/2013 11:29 pm  

znałam tylko jedną wegetariankę, ale miałam z nią kontakt tylko wtedy, kiedy jeszcze chodziłam na zajęcia plastyczne. teraz nie znam nikogo o podobnych poglądach - a szkoda. ciekawe, czy to przez to, że jeszcze nas tak mało, czy może większość się ukrywa przed otoczeniem.

osobiście trochę żałuję, że ja się przyznałam do swojego wegetarianizmu. nacisk ze strony znajomych, by jeść mięso jest męczący. mam nadzieję, że z czasem się do tego przyzwyczaję.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
24/02/2013 12:00 am  

KurczĘ, na prawdę nie wiem co Wy macie za znajomych. Mam różnych znajomych, ale nikt nie naciska na mnie, ani nie doradza mi CO MAM JEŚĆ! To jakiś koszmar jest!


OdpowiedzCytat
Afra
 Afra
początkujący
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 7
24/02/2013 12:05 am  

KurczĘ, na prawdę nie wiem co Wy macie za znajomych. Mam różnych znajomych, ale nikt nie naciska na mnie, ani nie doradza mi CO MAM JEŚĆ! To jakiś koszmar jest!

uwierz mi, też tak myślę.


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca