Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nergal wegetarianinem?  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
20/09/2011 1:58 am  

[url] http://www.pudelek.pl/artykul/35152/nergal_zostal_wegetarianinem/[/url]

[edytowane 26/9/2011 od annadagmara]


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
20/09/2011 3:21 am  

Wokalista Behemotha to głupi showman 😡
A najlepsze, co wiąże się z tą kapelą to i tak jest:
[url] http://www.youtube.com/watch?v=GEeH9cVbu1E[/url]

Ale podobno członkowie innej polskiej kapeli deathowej, Decapitated są weganami.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
20/09/2011 4:17 am  

Decapitated? Nie sądzę. Raczej amerykański Cattle Decapitation, którego (prawie) wszyscy członkowie są wege.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
20/09/2011 12:05 pm  

[url] http://music.vegan.fr/[/url]
Tutaj było, ale może to ściema.
W końcu prawdziwi metalowcy to "chains and leather" 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 317
21/09/2011 8:30 pm  

Wokalista Behemotha to głupi showman

A czemu głupi? Czytałam ostatni wywiad z nim w neewsweku, nawet nie wypadł najgorzej...no może oprócz tego chrztu...

call me Amber


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
21/09/2011 9:12 pm  

Proponuję założyć osobny temat o Nergalu, może być ciekawie 😎

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
22/09/2011 11:29 pm  

Proponuję założyć osobny temat o Nergalu, może być ciekawie 😎

Czytalam, ze jest wegetarianinem, czy to prawda, nie wiem, czytalam, ze jakis jego kolega mówil, ze to robi tylko dlatego, ze jest to modne. Caly ten Nergal czasem ma racje w tym co gada na temat kosciola, ale moglby to robic bardziej kulturalnie.

A tak co do tematu, to uwazam ze jedzenie zupy na miesie, jest niewegetarianskie. Ja jem jedzenie z mc, jedyne mieso jakie jem od paru miesiecy, i mimo ze wiecej w tym chyba celulozy niz miesa to i tak nie jestem wege.


OdpowiedzCytat
dentescanini
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 62
24/09/2011 12:43 am  

Wokalista Behemotha to głupi showman

eRZet jak możesz, przecież to zwykłe argumentum ad personam


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
24/09/2011 12:53 am  

Ja tylko proponuję mu, żeby wziął się do roboty, bo muzycznie został ostro w tyle.
Patrz chociażby ostatni album Vadera.
Jeśli ja nie oglądam tv i nie interesuje się gwiazdami, a jednak bombardują mnie różne wiadomości dotyczące jego kobiet, chorób, sytuacji osobistej itd to ja się pytam: czy to jest metal way of living?

Jeszcze inaczej: niszczenie Biblii na scenie może prowadzić do uniesień nastoletnich-prawdziwych-true-blakmetalowców, ale ten etap Behemoth powinien już dawno mieć za sobą.

Choć oczywiście dostrzegam zasługi kapeli, w końcu death metal to muzyka, którą Polska może pochwalić się na świecie 😎

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
dentescanini
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 62
24/09/2011 1:04 am  

mógłbyś drogi eRZet bardziej rozwinąć wątek, lub zdefiniować co rozumiesz pod pojęciem metal way of living?


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
24/09/2011 1:11 am  

I tu mnie masz 😛

To ciężko zdefiniować, ale generalnie kapela, która zaczyna bardziej dbać o swój wizerunek niż twórczość przestaje grać metal - najlepiej widać to na przykładzie Metalliki, która stając się ikoną popkultury zaczęła grać niemetalowego rocka.

Po prostu uważam, że muzyka i własny styl są dla kapeli metalowej ważniejsze niż promowanie się w mediach, udział w procesach, szokowanie niewinnych babć itd.

Ale dobra, już nie czepiam się biednego Behemotha - niech mu szatan błogosławi \\m/

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 317
24/09/2011 1:21 am  

Weź proszę pod uwagę na to jaką pozytywna reklamę metalu zrobił wśród ludzi nie wiedzących nic o tego rodzaju muzyce.
Zaraz nas xxl stąd przegoni. Szczując psami...

call me Amber


OdpowiedzCytat
dentescanini
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 62
24/09/2011 1:23 am  

to teraz ja, według mnie metal way of living to robienie to co chcę, jeśli chcę być w mediach i sądach to to robię, jeśli chcę gorszyć babcie to to robię, jeśli chcę być w cieniu to jestem w cieniu, ale jeśli chcę hodować jedwabniki to hoduję jedwabniki 🙂


OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 317
24/09/2011 1:35 am  

to teraz ja, według mnie metal way of living to robienie to co chcę, jeśli chcę być w mediach i sądach to to robię, jeśli chcę gorszyć babcie to to robię, jeśli chcę być w cieniu to jestem w cieniu, ale jeśli chcę hodować jedwabniki to hoduję jedwabniki 🙂

Podoba mi się. I wychodzi na to że bardzo metalowy tryb życia prowadzę.

call me Amber


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
24/09/2011 2:26 am  

to teraz ja, według mnie metal way of living to robienie to co chcę, jeśli chcę być w mediach i sądach to to robię, jeśli chcę gorszyć babcie to to robię, jeśli chcę być w cieniu to jestem w cieniu, ale jeśli chcę hodować jedwabniki to hoduję jedwabniki 🙂

Moim zdaniem to jest punkowy styl życia, a nie metalowy.
Dlatego właśnie z punku się wyrasta (nie mówię tu o muzyce), a z metalu niekoniecznie.

Weź proszę pod uwagę na to jaką pozytywna reklamę metalu zrobił wśród ludzi nie wiedzących nic o tego rodzaju muzyce.

Ja już się przyzwyczaiłem do bycia postrzeganym jako satanista, więc mi to nie robi, ale to dziwna interpretacja słowa "pozytywnie".
Ostatnio z ludźmi z pracy dyskutowałem na ten temat (albo raczej słuchałem, co mają do powiedzenia) i znowu wyszło, że metal to satanizm. Wiadomo, że hierarchia kościelna ma tendencję do utożsamiania wszystkiego, co nie jest chrześcijańskie z satanizmem (włączając w to hirołsów (grę znaczy) i płytę "Sympatia dla diabła" satanistycznego zespołu Roling Stołnz (czytuję różną propagandę 😛 ), ale uważam, że metalowiec, który przedostaje się do popkultury powinien pokazać, o co tak naprawdę chodzi, a nie potwierdzać stereotypy.

Zaraz nas xxl stąd przegoni. Szczując psami...

xxl, miej litość nad nami...

[edytowane 23/9/2011 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca