Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spowiednik  

Strona 5 / 6 Wstecz Następny
  RSS

cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
26/09/2012 12:17 am  

A tego to nie wiedziałem.


OdpowiedzCytat
Petite
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
26/09/2012 2:08 am  

W sumie to gdzieś czytałam, że frytki z McDonaldsa zawierają 4% mięsa wołowego czy coś w tym guście 🙂

Na szczęście nie lubię 😛
Ja się wyspowiadam z tego, że zamierzam na veggie parade tak się najeść wegańskich lodów i ciast aż mi dupa pęknie 😀 Zamierzam zostać owo-wege w ciągu najbliższego roku-dwóch i badam grunt 🙂


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
28/09/2012 5:06 pm  

Pozwolę się wtrącić odnośnie frytury - jak pracowałam w gastronomii to najczęściej były one jednak robione z olejów roślinnych (głownie znajduje się w nich olej palmowy - jest najtańszy). Tłuszcze zwierzęce pojawiają się w nich rzadziej, bo najczęściej są jednak droższe od roślinnych.


OdpowiedzCytat
Mango
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
29/09/2012 11:22 pm  

Czas i na mnie.
Mimo, że jestem wege od ładnych kilku lat, kupiłam w zeszłym roku skórzane glany.
To moja druga para owych butów- obie skórzane.
Te z ekologicznej skóry są dla mnie po prostu za drogie...:(

Jedynym plusem jest to, że jedna para wytrzymuje ok 4-5 lat, przez co nie kupuję często.

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"


OdpowiedzCytat
Petite
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
11/10/2012 10:46 pm  

Właśnie mnie coś tknęło... Mam jedną parę pierzastych kolczyków 😮 Nawet nie wiem jak się odbywa takie "pobieranie piór", ale podejrzewam że to nic miłego. MEA CULPA.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
11/10/2012 11:09 pm  

Hmmm ptaki same tracą pióra ale szczerze to nie liczyłabym na to, że masz z takiego źródła 😉
Strasznie mi się podobają piórkowe kolczyki i nawet stwierdziłam, że chciałabym ale takie z pierzenia dzikiego ptaka, jak znajdę jakieś fajne piórka to chyba sobie sama zrobię kolczyki. Moja koleżanka ma śliczne kolczyki z niebieskich piórek sójki, fajnie to wygląda :love:

[edytowane 11/10/2012 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
17/10/2012 11:28 pm  

Zastanawiałam się, czy wpisać się tu czy do tematu pomyłkowego ale stwierdziłam, że jednak wina jest moja, nikt mnie nie zmusił. Zajadałam się bezkarnie w pracy pączkami robionymi przez jedną z pań, oczywiście pączki smażone na oleju z dodatkiem smalcu, nawet nie wpadłam na pomysł aby zapytać 😡 kolega mnie oświecił, myślałam że zapadnę się pod ziemię...
Moja wina.


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
24/10/2012 1:35 am  

dostałam niedawno torebkę- skórzaną ( ktoś chyba chciał mnie sprawdzić). I....użyłam jej parę razy.
😉
teraz już należy do mojej siostry.


OdpowiedzCytat
KociaMama
początkujący
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 6
23/02/2013 2:10 am  

Skórzanych rzeczy nie mam (2 lata temu odkryłam, że rzemyk to też nie jest sztuczny...) za to używam kosmetyków.które nie mają opisów "Nie testowane na zwierzętach" ;/ Tu tylko względy finansowe niestety ;/


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
23/02/2013 1:35 pm  

za to używam kosmetyków.które nie mają opisów "Nie testowane na zwierzętach" ;/ Tu tylko względy finansowe niestety ;/

Ahhh te stereotypy 😛
Nie wierzę w to aby Cię nie było stać np na kosmetyki Ziaji, która nie testuje ale też nie ma żadnego znaczka 😛
[url= http://notest.pl/lista]notest[/url]


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
23/02/2013 4:40 pm  

tak przy okazji wyznam, że miałam postanowienie na Wlk Post i doopa..za przeproszeniem.
sezamki się zjadło i papieroska się zapaliło..
😉


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
09/10/2015 1:12 am  

Kupiłem skórzane HDki z drugiej ręki. Właściwie nówki za 80 zł. Nie mogłem się oprzeć.


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
09/10/2015 4:42 pm  

Kupiłem skórzane HDki

Żałuj synu.. 😛


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
09/10/2015 11:43 pm  

No co Ty,?! nie żałuję! to wersja na miękkiej podeszwie, są leciutkie i wygodne (akurat mój rozmiar!) 😛


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
10/10/2015 12:05 am  

Spowiedź nie ważna bez żalu za grzechy 😛


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 6 Wstecz Następny
  
Praca