Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

przeciwnicy wege  

Strona 2 / 8 Wstecz Następny
  RSS

Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
08/05/2006 3:37 pm  

Oczywiście, że bez roślin się nie da. Autor tej strony też zdaje sobie z tego sprawę, wystarczy spojrzeć na przepisy, gdzie warzywa są. A jeśli są, to autor sam sobie wbija klina, bo wykrzykując hasła potępiające (cytuję:) "zabijania bezbronnych roślin" sam stawia się na pozycji mordercy tychże roślin.
Strona przewijała się już przez różne fora wegetariańskie i nikt nie traktował jej serio. Takie stanowisko proponuję też zająć, ew. spojrzeć na to jako ciekawostkę, jak dalece posuwa się fantazja niektórych ludzi.

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Zarathos
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 339
08/05/2006 6:33 pm  

_iwona_ - widac ze nigdy nie jadlas miesa z rozna. I nie mam na mysli typowego 'grilla' tylko miesa pieczonego pare godzin nad zarem a potem tylko posypanego sola. Zadnych roslin, zadnych przypraw oprocz soli. PYCHA 😀 A do tego miod trojniaczek... uhmmm

Admin - bez roslin sie da, tak samo jak bez miesa. Kwestia ilosci zjedzonego miesiwa i ilosci tabletek pozartych dla wyrownania ew brakow. Moze byc nawet smacznie jak ktos ma sporo samozaparcia i bedzie odpoiwednio smazyl, piekl czy gotowal Tylko po co?

"Jastrambij. Que babatum intus cruce, ornatum in campo celestino,et in galea accipitrem defert." - Jan Długosz, kronikarz i sekretarz biskupa krakowskiego Zbigniewa Oleśnickiego


OdpowiedzCytat
_iwona_
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 236
09/05/2006 3:02 pm  

_iwona_ - widac ze nigdy nie jadlas miesa z rozna. I nie mam na mysli typowego 'grilla' tylko miesa pieczonego pare godzin nad zarem a potem tylko posypanego sola.

No fakt, takiego nigdy nie jadłam, więc nie wiem czy pycha 😉 Ale rób sobie, Zarathos tak codziennie, raczej się nie da, co? 😉 Choćby z braku czasu... Pomińmy to, że jedząc codziennie tylko coś takiego po... hm... tygodniu pewnie każdy, nawet najbardziej zatwardziały mięsożerca, miałby dosyć. Tak mi się wydaje.


OdpowiedzCytat
Zarathos
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 339
09/05/2006 4:06 pm  

Wydaje ci sie. Mozna obrabiac mieso na dziesiatki, jak nie sposobow nie dotykajac nawet roslin i produktow pochodzenia roslinnego.

"Jastrambij. Que babatum intus cruce, ornatum in campo celestino,et in galea accipitrem defert." - Jan Długosz, kronikarz i sekretarz biskupa krakowskiego Zbigniewa Oleśnickiego


OdpowiedzCytat
jabagera
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 27
09/05/2006 9:14 pm  

wooooooow!!! ale debata!!!
ja tamtą stronkęwidziałam, obejrzałam, wysłałam linki wielu znajomym i razem zaśmiewaliśmy się z pomysłu..mnie to na jakieś 'dresikowe' wygłupy raczejn wygląda..( bez urazy:)
Troszkę nie mają Ci ludzie co robić że wymyślają sobie całą stronę tylko po to żeby być ANTY wege..hm...
Zgadzam się z Wiejką bo my nie obrażamy mięsożerców!!! Sami mamy dość kłopotów i staramy sięwspólnie sobie radzić ..ta strona jest dla wegetarian ale nie przeciw mięsożercom!!!
ale...Zarathos...jedząc mięso jesz roślinki!! jak Ci żołądki cielęce smakują,co?? a wątróbka?? jak wykarmiłbyś wszystkie te swoje kurczaczki bez marnowania roślin?? 😛

nikt nie lubił kata, a ten jakże był potrzebny..


OdpowiedzCytat
mitatarianin
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 6
09/05/2006 9:43 pm  

nie wiem skad w Was tyle nienawisci?
to dlatego, ze mordujecie bezbronne rosliny?

[edytowane 9/5/2006 od mitatarianin]


OdpowiedzCytat
jabagera
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 27
09/05/2006 10:07 pm  

ahahahahaha!!!!!
siema mitatarianinie 😛
a to niespodzianka!! gadaj co Wam odwaliło z tą Waszą stronką, hę?
Osobiście( jak pisałam) rozbawiła mnie do łez 😀

nikt nie lubił kata, a ten jakże był potrzebny..


OdpowiedzCytat
mitatarianin
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 6
09/05/2006 10:09 pm  

smiejesz sie ze mnie, dlatego, ze jestem inny?
inny znaczy gorszy?
skad w Tobie tyle nienawisci?


OdpowiedzCytat
jabagera
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 27
09/05/2006 10:15 pm  

no proszę Cię...ja się nie śmieję!!! JA JUŻ SIĘ NAŚMIAŁAM..teraz tylko pytam skąd ten pomysł?? Jeśli naprawdę stosujesz taką dietę-proszę podziel się ze mną swoimi wrażeniami..jak na takie coś wpadłeś?? Ilu Was jest? i co robicie z chlebem, cherbatą, kawą itd???

nikt nie lubił kata, a ten jakże był potrzebny..


OdpowiedzCytat
mitatarianin
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 6
09/05/2006 10:22 pm  

z cherbata to roznie bywa, ale glownie staramy sie pisac po polsku, wiec raczej piszemy herbata.
a ilu jest Was - wegetarian i jakie macie wrazenia z mordowania roslin?

[edytowane 9/5/2006 od mitatarianin]


OdpowiedzCytat
veg_Lily
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 11
09/05/2006 10:31 pm  

Czyli ty uważasz, że rośliny czują, ale zwierzęta to już nie??


OdpowiedzCytat
mitatarianin
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 6
09/05/2006 10:36 pm  

zwierzeta zabieraja nam tlen - wiec albo my, albo one.
rosliny natomiast tlen produkuja, wiec zabijajac je, zabijamy siebie.


OdpowiedzCytat
jabagera
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 27
09/05/2006 10:39 pm  

Widzę że bojowo Cię to mięsko nastawia... zostawiam Ciebie i Twoje problemy z wysławianiem się samym sobie.
PS Mam nadzieję że cholesterol tak naprawdę nie jest szkodliwy a od nadmiaru złego tłuszczu nie dostałeś łojotoku ..i tych brzydkich przyszczy...hmm..życzę udanych stosunków ,świeżego oddechu (przy takiej ilości zgnilizny w żołądku to pewnie normalne..) i więcej polotu..jesli na fizyczny już za późno,to może umysłowego.
Pozdrawiam i pędzę zabić kolejną rzodkiewkę!!! mrrrrr...taka jestem okrrrutna...mrrrr :mad2:

Veg Lily!!!
Olej Go ! Proszę Cię!! Coś mi mówi, że dla Pana miejsca pod klatką zabrakło, albo ławka pękła pod ciężarem Ziomali...wolę nie wnikać skąd się tu wziął, ale myślę że tylko prowokuje...przecież nie może byc z nim aż tak źle! On musi się zgrywać! Trzeba w to wierzyć! Na świecie jest wielu kretynów..ufajmy że On do nich nie należy i to jaja tylko.. 😮

[edytowane 27/12/2006 od Admin]

nikt nie lubił kata, a ten jakże był potrzebny..


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
09/05/2006 10:48 pm  

A może to po prostu Pan Polityk/ Poseł jakowyś? Jak sie patrzy co wyprawiają, w wiele rzeczy można uwierzyć...jakby 2 lata temu ktos mi powiedział że uchwalą taką durnotę jak becikowe, to bym się tylko zaśmiała- nie może być aż tak źle...a jednak.

Dwie rzeczy są nieskończone...


OdpowiedzCytat
mitatarianin
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 6
09/05/2006 10:51 pm  

nie wiem dlaczego masz takie nastawienie dla ludzi o innych pogladach, na faszystke to bys sie nadawala, ale na prawde, zastanawia mnie skad sie bierze taka agresja do innych ludzi, cos Ci zlego zrobilem?


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 8 Wstecz Następny
  
Praca