Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

przeciwnicy wege  

Strona 7 / 8 Wstecz Następny
  RSS

Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
21/12/2006 6:53 pm  

jakoś smutnie brzmisz... i tak monotematycznie.
Moze to z nadmiaru łoju zwierzecego.
martwię się o Ciebie, nawet we mnie wzbudzasz litość (Kardell by się zdziwił ;))
Mimo wszystko (a może tym bardziej) wesołych świąt ergen!

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 484
21/12/2006 9:03 pm  

Tłuszcz zwierzęcy nie wpływa negatywnie tylko na sam organizm od strony fizycznej. On zmienia obraz realnego świata.

Wiem bo sama prez to niechybnie przeszłam. I o mało nie wykorkowałam, a samopoczucie miałam gbura 🙁 Z osoby bardzo wesołej stałam się smutasem i bardzo dumną osobą.... no zmienił mi się charakter 🙁

A ja jestejm wesołkiem, miłą, sympatyczną i dobrą osobą. Jednym słowem biały charakter.

Generalnie cieszę się, że udalo mi się wydobyć z tej złego tłuszczowego zycia, które trwało krótko, ale myślałam,, że wyzionę ducha!!
Poznałam też ludzi, którzy o dziwio dobrze funkcjonowali, więc pokora... grunt to pokora.. i dac innym zyć jak chcą i jak czuja!


OdpowiedzCytat
ergen
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 10
21/12/2006 9:12 pm  

😀
zarabiasci jestescie 😀
sie nie zdziwie, jak ktos napisze, ze jak przestal jesc mieso to wygral w totka 😀
wypas pelen 🙂
ide ubic jakies jagniecie, taki ze mnie gbur 🙂
faszysci, to za malo 😀


OdpowiedzCytat
ergen
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 10
21/12/2006 9:15 pm  

jeszcze jedno, pewnie ostatni post przed zbanowaniem, ale to nie jest beka, po prostu jestem ciekaw:
czy lykanie spermy traktujecie jako kanibalizm? 😀
no dobra, moze troche beki jest, ale prosze o odpowiedz


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 484
21/12/2006 9:27 pm  

Ergen nie w wygralam w totka, ja wygrałam życie ... było naprawdę niebezpiecznie... i nie było mi do śmiechu...

Już dawno temu bym sobie ułożyła życie, gdybym tak nie pobłądziła... życia jest proste byle iśc w zgodzie ze swoim autentycznym ja


OdpowiedzCytat
ergen
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 10
21/12/2006 9:39 pm  

i pozwolic innym robic i jesc co chca, nie patrzec nikomu do gara!
zgadzam sie z Toba!
pozdrowienia!


OdpowiedzCytat
TAO
 TAO
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 147
21/12/2006 9:40 pm  

czy lykanie spermy traktujecie jako kanibalizm? 😀
no dobra, moze troche beki jest, ale prosze o odpowiedz

Brakuje ci fellatio Ergen 😉 , czy generalnie rozmów o seksie?? Lubisz wszystko co emocjonujące, prawda? W sumie podejrzewam dlaczego tak się zachowujesz... Znam ten typ ludzi aż za dobrze i uwierz - nie neguję. I to bardzo empatyczne z Twojej strony, że tak walczysz o prawa roslin, bo one faktycznie są świadome... Mysle, że jestes bardzo wrażliwym człowiekiem. Pozdrawiam cieplutko 🙂


OdpowiedzCytat
ergen
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 10
21/12/2006 9:42 pm  

dlaczego wszyscy od razu pisza, ze jestem zboczencem i w ogole?
ja tylko prosze o rzeczowa odpowiedz, a nie o opinie na moj temat, tak trudno wyrazic swoje zdanie bez obrazania innych?


OdpowiedzCytat
TAO
 TAO
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 147
21/12/2006 9:45 pm  

dlaczego wszyscy od razu pisza, ze jestem zboczencem i w ogole?
ja tylko prosze o rzeczowa odpowiedz, a nie o opinie na moj temat, tak trudno wyrazic swoje zdanie bez obrazania innych?

Myslałam, że Cie tym rozśmieszę, po prostu pomyliłam się i przepraszam. Wcale nie uważam, że jestes zboczeńcem!! Napisałam przeciez, że uważam Cię za bardzo wrażliwego człowieka. Ponad wszystko uważam, że masz prawo wyrażać swoje zdanie.


OdpowiedzCytat
ergen
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 10
21/12/2006 9:52 pm  

no dobra
ale nie odpowiedzialas na moje pytanie 😀


OdpowiedzCytat
TAO
 TAO
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 147
21/12/2006 10:33 pm  

czy lykanie spermy traktujecie jako kanibalizm? 😀
no dobra, moze troche beki jest, ale prosze o odpowiedz

Uważam, że to nie jest kanibalizm, ponieważ mówimy o samych plemnikach, a nie o zapłodnionym jaju, z którego powstanie człowiek...

A ty jak uważasz?

[edytowane 21/12/2006 od TAO]


OdpowiedzCytat
ergen
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 10
21/12/2006 10:58 pm  

moje zdanie sie nie liczy z dwoch powodow:
1. nie jestem wegetarianinem, weganinem, ani zadnym takim co nei je miesa
2. jestem mezczyzna 😀


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
28/07/2007 9:11 pm  

wiadomo tez, ze naturalne futro jest cieplejsze niz sztuczne i to powie wam kazdy kto posiada takie. jak wiadomo, mieso dostarcza wiecej energii a co za tym idzie osobnik miesojedzacy jest silniejszy od trawojada. TO SIE NAZYWA NATURALNA SELEKCJA!

Wolałabym zamarznąć niż nosić futro tylko dlatego ze jest cieplejsze.


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
28/07/2007 9:24 pm  

W sumie można to wszystko podsumować.
Wegetarianie są społecznością która nie spożywa mięsa bo wie ile krzywdy i cierpień przysparza to zwierzętom. Nasza ideologia opiera się na dobru bezbronnych istot które chcą żyć tak samo jak ludzie. Nie mamy prawa pozbawiać ich życia, nikt nam nie dał takowego.
Mitatarianie swoją 'ideologię' opierają na nieprawdziwym wymyśle że rośliny czują. Wszyscy, i my i oni wiedzą że rośliny nie mają układu nerwowego jako takiego. Nie odczuwają bólu ani smutku. Stronę http://ged.ax.pl/~maciej/index.php utworzył ktoś komu brakuje ludzkich odruchów i z braku zajęcia wymyślił że nie będzie jadł roślin... a tak na prawdę to każdy ich przepis jest totalnie bez sensu i wiadomo że oni się tak nie odżywiają: http://ged.ax.pl/~maciej/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=28
A po za tym tych przepisów mają aż 4 wiec współczuję.
A ten przepis to szczy głupoty: http://ged.ax.pl/~maciej/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=28
Po za tym są w nim warzywa.. Panie Boże przecież roslinki tak cierpią.....
😮
W tym przepisie także są warzywa
http://ged.ax.pl/~maciej/index.php?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=28
Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką ignorancją w stosunku to życia i zwierząt. I jeszcze nigdy nie widziałam żeby ktoś tak dotkną dna swoją głupotą i marnością.

[edytowane 28/7/2007 od waszakicia]


OdpowiedzCytat
animals75
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 70
29/07/2007 3:46 am  

nie mogę otworzyć.. wyskakuje mi błąd 403.. :-(((

Przemo


OdpowiedzCytat
Strona 7 / 8 Wstecz Następny
  
Praca