Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

[Zamknięte] ZAKAZY WEGETARIAN!?  

  RSS

JACEK2013
początkujący
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 14
09/07/2014 11:40 pm  

Witam 🙂
Mam konkretne pytanie do prawdziwych wegetarian.
Miałem (już) dziewczynę która od ok 12 lat jest wegetarianką ma 28 latek. Kiedy raz przyszła do mnie a akurat ugotowałem białe mięso (filet z kurczaka) musiałem wynieść je na wieczór i noc na balkon, bo jej "śmierdziało". Na pizze też jak z nią szedłem to tylko z serem.
Teraz sytuacja do oceny przez was:
Kilka dni temu szukałem łazienki w mieście, akurat był MCdonalds więc tam poszedłem mimo wielkiego niezadowolenia dziewczyny (bo w MCdonaldś to zło, mięso itp), wychodząc z łazienki podeszłą dziewczynka ok 12 lat i zapytała czy jej nie kupię cheeseburgera? Zgodziłem sie bo biedna to stać mnie jeszcze na taki gest. Zamówiłem jej tego cheeseburgera+ colę, wtedy oburzona dziewczyna weszła do MCdonalsa i gdy stałem w kolejce kazała mi nie zamawiać tego cheeseburgera dla dziewczynki a frytki. Ja powiedziałem ,że ona chce cheeseburgera i kupię go jej. Oburzyła się i stanęła daleko obserwując czy rzeczywiście jej kupię, ja wyszedłem bo dla mnie to trochę dziwne zachowanie. Już się nie odzywamy do siebie od tych 3 dni.
PYTANIE: Czy to normalny objaw wegetarianina?? Proszę o szczere odpowiedzi. ja myślałem, że wegetarianin = "nie jem mięsa, ale nie nakazuję innym robić tego co ja". teraz nie wiem co myśleć. Możecie pojechać po mnie, po niej, jak chcecie, ja proszę o szczerość.
pozdrawiam. :((


JACEK2013
początkujący
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 14
10/07/2014 12:59 am  

może zamiast odwiedzać temat, napisalibyście co o tym sądzicie?
dzięki


Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
10/07/2014 1:50 am  

Biorąc pod uwagę temat jaki zakładałeś już kiedyś sądzę, że jesteś trollem :love:


JACEK2013
początkujący
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 14
10/07/2014 2:23 am  

wszyscy wegetarianie są tacy jak Ty?? może mniej buraków trzeba zjadać?? Bo zauważam wegetarian = agresor.
Czekam na odpowiedzi od ludzi rzetelnie podchodzących do tematu 🙂
Nie rozumiem takich ludzi nie maja nic mądrego do napisania ale chcą zaistnieć.. no chyba ,że zbierasz punkty za posty, to gratuluję 🙂

[edytowane 9/7/2014 przez JACEK2013]


Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
10/07/2014 2:24 am  

Serduszko dostałeś, a twierdzisz , że agresja 😉

Białowieska się Puszcza.


JACEK2013
początkujący
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 14
10/07/2014 2:29 am  

nabijać dalej temat? 😉
serce wziąłem za omyłkę pisemną 🙂
Poza tym ja napisałem pytanie a tu o trollach słyszę?? Myślisz, że to wyrabia dobre zdanie o wege? 😉


Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
10/07/2014 2:38 am  

Nie, ale uważam ,że jesteś słodki, bo ująłeś omawianej dziewczynie lat- rok temu miała 29 🙂

Białowieska się Puszcza.


JACEK2013
początkujący
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 14
10/07/2014 2:45 am  

wiem przecież, ale ja nie patrzę na to.. Mogłem wtedy napisać ok 30,a dziś 28 lat. No ale jeśli dla was to ma tak wielkie znaczenie, to jednak dobrze zrobiłem..
Wegetarianie są dziwni, na pewno dobrzy ludzie, ale coś tam się stało na samym szczycie ciała...
W sumie wolałbym usłyszeć opinie facetów, niż panienek..
🙂


Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
10/07/2014 2:47 am  

Buziaczki :heartpump: :heartpump:

Białowieska się Puszcza.


JACEK2013
początkujący
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 14
10/07/2014 2:50 am  

Buziaczki dla wszystkich 🙂
kochajmy się 😀


  
Praca