Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ankiety  

  RSS

wandam
świeżaczek
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 3
05/07/2015 9:45 pm  

Cześć wszystkim 🙂
Z czystej ciekawości chciałabym zgłębić temat wegetarianizmu i jego powiązań z naszymi poglądami, stylem bycia, etce. Chciałabym rozprawić się z kilkoma stereotypami na nasz temat, sprawdzić, czy są jakieś cechy wspólne dla większości wegetarian i wegan oraz jak jesteśmy postrzegani przez społeczeństwo. W związku z tym będę tutaj zamieszczać ankiety, uprzejmie proszę o wypełnienie ich. Pytania i twierdzenia są zapewne niezgrabnie sformułowane, dlatego też proszę o rady, jak to robić w przyszłości, by tak nie raziło w oczy.
Wyniki opracuję i udostępnię, aby każdy mógł z nich skorzystać w razie potrzeby.
A oto pierwsza, krótka ankieta: http://www.survio.com/survey/d/M7W3A9O8I2L3O8J2P
Z góry dziękuję za wypełnienie jej i wszelkie uwagi.
Miłego dnia wszystkim 🙂


OdpowiedzCytat
wandam
świeżaczek
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 3
11/07/2015 1:09 am  

Dziękuję za wasze wsparcie i pomoc, teraz chciałabym się czegoś dowiedzieć na temat wizerunku wegetarian, mam nadzieję, że i tym razem nie zawiedziecie :D. Z góry dziękuję :D.
http://www.survio.com/survey/d/K4T7T8L9P5N9K7C9Y


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
12/07/2015 2:34 am  

Wypełniłem, ale szczerze mówiąc, nie wiem, na co ci te informacje.
Wpiszesz sobie do excela, zrobisz wykres, tabelę przestawną z tym, kto ma jaki kolor włosów, fryzurę i jakie ciuchy nosi? 😮

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
12/07/2015 8:05 pm  

Widać , ze ankieta ukierunkowana mocno na tych tęczowowłosych z tunelami w uszach 😀 A ja taki zwyklaczek

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
AgataO
świeżaczek
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 1
06/01/2016 3:47 am  

Hej jako że sprawa podobna proszę mocno o wsparcie;)

Jestem studentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Wraz ze swoją koleżanką przeprowadzamy badania netnograficzne na zajęcia z metod badań medioznawczych. Chciałybyśmy dowiedzieć się czegoś więcej o Waszej grupie i aktualnie wykorzystujemy Internet w celu zgromadzenia dodatkowej wiedzy w tym zakresie. Sama jestem wegetarianką od 2014r, a strona ta pomogła mi na początku mojej drogi, dlatego tym bardziej czuję się związana z tym miejscem.

Informacje, które chciałybyśmy uzyskać pomogą nam i innym, którzy myślą o przejściu na wegetarianizm o istocie i ważności istnienia takiego forum. Pomoże to przybliżyć nam styl życia, oraz relacje, które mogą tworzyć się na tego typu forach. Z chęcią podzielimy się naszymi wnioskami z osobami, które zdecydują się na wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu badawczym.

Wszystkie odpowiedzi będą całkowicie poufne. W przypadku przytaczania cytatów, otrzymacie pseudonimy, które zapewnią Wam anonimowość. Będziemy bardzo wdzięczne za poświęcenie nam kilku minut i wysłanie do mnie e-maila na adres: agatao0@op.pl z odpowiedziami na zamieszczone poniżej pytania:

- Od jak dawna jesteś wege oraz co było dla Ciebie impulsem, by zmienić swoją dietę i sposób życia?
- Jak zaczęła się Twoja przygoda z forum wegetarianie.pl? Jak tu trafiłeś i co Cię motywuje, by publikować tutaj posty?
- Jak często zaglądasz na forum, ile czasu mu poświęcasz i z jaką częstotliwością publikujesz na tej stronie informacje? Jeśli nie publikujesz, to jakiego typu informacji poszukujesz?
- Czy forum to pomogło Tobie nawiązać relacje z innymi uczestnikami, czy może zrodziły się tu nowe przyjaźnie?
- Czy spotykasz się z innymi uczestnikami w realnym życiu, by porozmawiać , wymienić się doświadczeniami i tym podobne? Co dało Tobie to forum, w czym pomogło, co ułatwiło? Czy tego typu relacje w realnym życiu są dobrym pomysłem i dlaczego?

Z góry bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w tym cyberwywiadzi. Ponownie prosimy o przesłanie odpowiedzi na adres agatao0@op.pl. Odpiszemy każdej osobie, która zgodzi się odpowiedzieć na nasz apel.

Pozdrawiam,
Agata

PS. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące tego badania, możecie zamieszczać je w postach w grupie lub wysłać bezpośrednio do mnie.

[edytowane 6/1/2016 przez AgataO]

[edytowane 6/1/2016 przez AgataO]

[edytowane 6/1/2016 przez AgataO]


OdpowiedzCytat
  
Praca