Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Program na smartfony dla wegetarian, wegan  

  RSS

zacny
świeżaczek
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 1
27/09/2015 2:49 am  

Witajcie drodzy użytkownicy. Nie mam zbyt dużych umiejętności programowania, ale zrobiłem prosty program dla wegetarian i wegan. Większość z was na pewno sprawdza skład produktów w sklepach i czasami nie wiecie czy możecie coś zjeść i zebrałem różne E numery i zamieściłem je w programie na smartfony z androidem. Po kliknięciu w jakiś E numer, pojawi się nowe okno, a w nim na dole informacja, czy dany E numer jest odpowiedni dla was do zjedzenia. Niestety program jest na razie tylko po angielsku, ale na pewno każdy w "Ograniczenia" zrozumie słowa "None" (brak) i "can be used by" (może być użyte/jedzone przez).
Jak będzie jakiekolwiek zainteresowanie apką, to w przyszłości dodam pozostałe, te najwyższe E numery, bo to nudne zajęcie je spisywać. Apka nie wymaga dostępu do internetu.

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ezfun.enumbersfoodinfo

Dziękuję za uwagę.


OdpowiedzCytat
marekpapro
bywalec
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 102
27/09/2015 10:27 am  

Dzięki wielkie przetestuje sie 🙂

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.


OdpowiedzCytat
  
Praca