Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

głupie rozmowy z mięsożercami  

Strona 56 / 56 Wstecz
  RSS

eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
13/01/2016 11:35 am  

A no takie związane z noszeniem, niepozostawianiem jak płacze, niebudzeniem jak śpi, rodzicielstwem przez zabawę, niekrzyczeniem, BLW i takie różne. On tego nie czuje, ale też głupi nie jest i sam dochodzi do różnych rzeczy.

[edytowane 13/1/2016 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
13/01/2016 1:08 pm  

Jeśli stosujesz takie metody to nie pozostaje nic innego jak [u]pogratulować! [/u] 🙂


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
18/01/2017 6:35 pm  

Przeglądam ostatnio fejsa, patrzę- post z wegetarianie.pl - "weganka w ciąży" czytam na głos, zachwycam się i w skrytości serca marzę ;P a moja mama - "już współczuję temu dziecku" .. i jak zwykle wojna o rację. Ale moja racja jest najmojsza, więc wiadomo 😛


OdpowiedzCytat
czarymary
bywalec
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 162
20/01/2017 5:36 pm  

dla mięsożerców
artykuł z gazety z 1934

https://www.youtube.com/watch?v=SZuuEZ8mdjQ

coś genialnego i smutnego zaraz jak wojna cofa ludzkość


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
24/01/2017 10:31 am  

Gdy mnie ktoś ostatnio zapytał

-To ty tak serio, calkiem nie jesz mięsa?

Odparłam,w żarcie, że tylko po pijaku (wspominałam gdzieś, że pod wpływem alkoholu miewam mięsne chętki, nieziszczone), to wzbudziłam sensację i podzielenie się historią kolezanki. Dziewczę wege, w koszulki z wege sloganami przyodziane, niestety ona z gatunku narzucającego swoje poglądy i to ostro - i pewnego dnia po suto zakrapianej studenckiej imprezie wylądowali w KFC, gdzie owej dziewczynie zajadającej się kurczakiem kilka osób wręcz sesje zrobiło. Tyrrady o biednych zwierzątkach i zjadaniu zwłok kontra mięsny kubelek na kolanach.

Jednak alkohol to zło 😉

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
czarymary
bywalec
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 162
24/01/2017 4:05 pm  

Fatty Makary Sieradzki w książce "Życie bez chorób" wiązał ze sobą alko z mięsem jako samo na wzajem nakręcające się produkty.

"Alkohol
stanowi niewątpliwą odtrutkę na mięso i
żarłok z wielkiego miasta, który
praktycznie nic nie je poza mięsem,
musi pić wino, aby przynajmniej do
pewnego stopnia przeciwdziałać
ciężkiemu zatruciu mięsem. "

a jak ktoś na alko ma za częste chętki to je za mało owoców 🙂
nie możemy zapominać, ze alko to po prostu baaaaaaardzo duuuuuża ilość cukru 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 56 / 56 Wstecz
  
Praca