Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Sosnowiec  

Anitka
początkujący

Hej wszystkim . 🙂 Jest moze ktoś z Sosnowca?? Chętnie bym poznałaś wege nastolatkow z S-sc i okolic 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2006 11:33 pm
SweetPoison
forumowicz

Witam 🙂 Mieszkam w Rybniku (jakieś 50 km od Sosnowca), ale jest wątek o tym skąd jesteśmy więc może kogoś znajdziesz:) i miłego forumowania:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2006 11:36 pm
majunta
początkujący

Jestem z Dąbrowy czyli całkiem blisko:D A czyżby nikogo więcej z tych okolic nie było??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2007 10:25 pm
agusia3r
początkujący

Ja jestem z Będzina - więc można powiedzieć, że miedzy wami dwiema 🙂

agusia3r

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2007 9:34 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Witaj 🙂
Od października także ja siedzę w okolicy - Katowice:) studia, studia, jeszcze raz studia... 😛

[edytowane 14/1/2007 od JAGA]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2007 9:40 pm
sunnylion
bywalec

SC - city rulezzz! piekne tęczowe miasto 😉

"nie mieszkam w paryzu, moje miasto to nie jest los angeles, nie jest to sztokholm i nie jest to londyn a ja nie jestem swinski blondyn. moje miasto nie lezy w zadnych gorach, moje miasto to nie jest zapadla dziura, nie ma tutaj nic ale to jest moje miasto i tutaj chce zyc 😉 jestesmy z sosnowca ...ooooo"

moze niezbyt reprezentacyjna piosenka ;)ale zawsze.
pzdr!

VEGE - REGGAE POWER 4 EVER 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2007 12:34 am
majowka
świeżaczek

hej j jestem z olkusza, wiec tez calkiem nie daleko. w sosnowcu bywam na koncertach na squocie :rotfl: lubie to miejce. pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2007 5:53 pm
AGUCHA
forumowicz

No w końcu jakieś ludziki z moich okolic 😀 A więc melduje się i AGUCHA, rodowita sosnowiczanka 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2007 2:58 am
Amidaris
początkujący

Witam
widze, ze jest troche osób z okolic 🙂 Ja jestem z Sosnowca, jednak ostatnio ze względu na studia częściej bywam w Katowicach.
Może udałoby się zorganizować jakieś spotkanie ? Wiem, powtarzam się, załóżyłem już na ten temat osobny wątek jednak narazie praktycznie bez odpowiedzi 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2007 3:47 pm

Może i ja się " załapę" do grona Sosnowiczan 😉 bywam tam w piatki i soboty na Pogoni, także przez otatnie 2 lata w wakacje i trochę zjeździłam Wasze miasto. Może za pare lat na stałe tu zamieszkam...who knows
Jeśli chodzi o spotkanie to byłabym jak najbardziej "za" ale w grę wchodzą wymienione wyżej dni oraz niedziela:) Fajnie by było poszerzyc grono znajomych wegetarian bo jak na razie zalicze do niego...3 osoby :/
Pozdrawiam!

[edytowane 18/12/2007 przez Włochata21]

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2007 2:05 am
Amidaris
początkujący

Witaj Włochata21. Myślę, że obecność przez cały weekend jak najbardziej umożliwia spotkanie ;D. Może jeszcze ktoś z dawniejszych forumowiczów się odezwie w tym temacie i w kwestii spotkania. Narazie i tak, w związku ze świetami nie ma sensu niczego organizować, ale już w nowym roku pełni energii po tylu dniach odpoczynku ... 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2007 11:04 pm
Melisa
świeżaczek

Hurraaa Sosnowiec RULEZ 😀
Ja także się melduję "na posterunku" i pozdrawiam wszystkich z Sosnowca i okolic!! 😀 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2007 8:19 am
  
Praca