Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Czy są tu jacyś wege-mężczyźni? Tak z czystej ciekawości pytam:)  

Strona 2 / 5 Wstecz Następny
Owo
 Owo
bywalec

W Eksplorerze nawet po wyczyszczeniu Cookies nadal pozostaje golutki bobasek na awatarku Zola, ale już w przeglądarce Opera jest nowy awatarek.
Interesujące.

A usuwałeś całą zawartość offline? 😉

sory, za ,,wegetariana'' nie ,,wegetarianina'', ale czasem mi sie myli

Zmień wpis, a nie przepraszaj 😉

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2006 10:05 pm
joasiotek
bywalec

W Eksplorerze nawet po wyczyszczeniu Cookies nadal pozostaje golutki bobasek na awatarku Zola, ale już w przeglądarce Opera jest nowy awatarek.
Interesujące.

A usuwałeś całą zawartość offline? 😉

sory, za ,,wegetariana'' nie ,,wegetarianina'', ale czasem mi sie myli

Zmień wpis, a nie przepraszaj 😉

może cię lekko zdołuje, ale jak sie zmienia wpisy?? 😀

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2006 12:13 am
ALchemik
bywalec

tak wracajac do tematu i chcac przy okazji zaspokoic ciekawosc to przyznam sie bez bicia ze jestem , moze jeszce nie mezczyzna , bo szczerze mowiac nie chce dorastac i dalej wole byc "mlodziencem " 😀 😀 a pzrez biologie jestem zakwalifikowany jako samiec 😛 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2006 12:45 am
joasiotek
bywalec

tak wracajac do tematu i chcac przy okazji zaspokoic ciekawosc to przyznam sie bez bicia ze jestem , moze jeszce nie mezczyzna , bo szczerze mowiac nie chce dorastac i dalej wole byc "mlodziencem " 😀 😀 a pzrez biologie jestem zakwalifikowany jako samiec 😛 🙂

juz mi się wydawało, że wege-mężczyzna to chodząca sprzeczność:)). Cieszę sie, że się myliłam. Chciaż nie wiedziałam o Waszym instniniu to Was podziwiam jak resztę swoich :D. Tak na marginesie to chciałabym poznać takiego wege-faceta...
TAK TRZYMAĆ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2006 1:05 am
ALchemik
bywalec

juz mi się wydawało, że wege-mężczyzna to chodząca sprzeczność

no wiesz 😛 jak moglas tak wogle pomyslec 😛 nie ja pierwszy i nie ostatni 🙂

Chciaż nie wiedziałam o Waszym instniniu to Was podziwiam jak resztę swoich

jak swoch ? tz jak kogo 😀 ?

TAK TRZYMAĆ! 😀 😀 😀 😀

smic osmielic sie potraktowac ten caly wpis jak cos w rodzaju komplemantu 🙂 choc nie wiem czy slusznie 🙂
pozdrawiam )

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2006 10:21 pm
joasiotek
bywalec

juz mi się wydawało, że wege-mężczyzna to chodząca sprzeczność

no wiesz 😛 jak moglas tak wogle pomyslec 😛 nie ja pierwszy i nie ostatni 🙂

Chciaż nie wiedziałam o Waszym instniniu to Was podziwiam jak resztę swoich

jak swoch ? tz jak kogo 😀 ?

TAK TRZYMAĆ! 😀 😀 😀 😀

smic osmielic sie potraktowac ten caly wpis jak cos w rodzaju komplemantu 🙂 choc nie wiem czy slusznie 🙂
pozdrawiam )

No jasne, że słusznie:)). Pisząc ,,swoich'' miałam na myśli dziewczyny-wegetarianki. Skąt wiesz, że nie jesteś jedyny? Znasz jeszcze jakiegoś wege-chłopca? Czemu ja nigdy nie trafiłam na jednego z was?
🙁 🙁 🙁

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2006 11:29 pm
ALchemik
bywalec

no to w takim razie dziekuje bardzo za komplement 🙂 choc nie wiem czy zasluzony 🙂 no a co jest we mnie takiego zcego nie ma w innych ? 🙂 pzrecierz na tym forum jest pelno wege chlopakow a nawet kilku mezczyzn 🙂 choc nie ukrywam ze jest mi milo 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2006 12:37 am
Owo
 Owo
bywalec

może cię lekko zdołuje, ale jak sie zmienia wpisy??

"specjalistka od wszystkiego"? 😀 😉
(Przepraszam, jeśli to by Cię mogło obrazić)

Do edycji wiadomości służy przycisk "zmień", znajdujący się pod wiadomością, którą napisaliśmy.

Alchemik, wiesz co? W Tobie jest już to wyjątkowe, że twierdzisz, że w Tobie nic wyjątkowego nie ma 😉 😀

[edytowane 8/9/2006 od Owo]

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2006 1:03 am
joasiotek
bywalec

no to w takim razie dziekuje bardzo za komplement 🙂 choc nie wiem czy zasluzony 🙂 no a co jest we mnie takiego zcego nie ma w innych ? 🙂 pzrecierz na tym forum jest pelno wege chlopakow a nawet kilku mezczyzn 🙂 choc nie ukrywam ze jest mi milo 🙂 [/quote

Gdybym natkneła się na jakiegoś wegetarianina-faceta to przecież nie założyłabym tego tematu. Nie zrozum mnie źle, ale czemu myślisz, że gdybym poznała jakiegoś innego wege-chłopca to wydawałbyś mi sie od niego zacniejszy?

Co do mojego podpisu, Owo to przyjaciółka z klasy mnie tak nazywa i podoba mi sie to przezwisko, dlatego ustawiłam sobie taki podpis.

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2006 1:23 am
ALchemik
bywalec

Nie zrozum mnie źle, ale czemu myślisz, że gdybym poznała jakiegoś innego wege-chłopca to wydawałbyś mi sie od niego zacniejszy?

nie nie 🙂 to Ty mnie zle zrozumielas droga joasioteku 🙂 nie uwazam ze jest cos we mnie zacniejszego niz w innych tylko chodzilo mi o to ze na forum jest duzo wege-samcow aTY napisalas po mojej wypowiedzi pierwszej wypowiedzi ...... no i w tym momencie sie zamotalem 😉 moze to ja Cie zle zrozumialem na samym povczatku 🙂 ale fakt faktem ze nie uwazam sie za zacniejszego od inych:) a TY napewno spotkasz tego jednego jedynego ksiecia na bialym koniu w srebrnej zbroi 😀 wiec nie matw sie 🙂
a Owo to ze twierdze ze nie ma we mnie nic wyjatkowego to nie ejst w cale cos wyjatkowego tylko subiektywna samoocena 🙂 pozdrawiam

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2006 1:32 am
joasiotek
bywalec

Nie zrozum mnie źle, ale czemu myślisz, że gdybym poznała jakiegoś innego wege-chłopca to wydawałbyś mi sie od niego zacniejszy?

nie nie 🙂 to Ty mnie zle zrozumielas droga joasioteku 🙂 nie uwazam ze jest cos we mnie zacniejszego niz w innych tylko chodzilo mi o to ze na forum jest duzo wege-samcow aTY napisalas po mojej wypowiedzi pierwszej wypowiedzi ...... no i w tym momencie sie zamotalem 😉 moze to ja Cie zle zrozumialem na samym povczatku 🙂 ale fakt faktem ze nie uwazam sie za zacniejszego od inych:) a TY napewno spotkasz tego jednego jedynego ksiecia na bialym koniu w srebrnej zbroi 😀 wiec nie matw sie 🙂
a Owo to ze twierdze ze nie ma we mnie nic wyjatkowego to nie ejst w cale cos wyjatkowego tylko subiektywna samoocena 🙂 pozdrawiam

Teraz to ja też się troche zamotałam, dziwisz sie, że ci odpisałam? Poprostu tak se coś palnełam i nieoczekiwałam odpowiedzi na odpowiedź. Lubie sobie pogadać na forum, szczególnie jak mi się nudzi. O co Ci chodziło z tym księciem?

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2006 1:44 am
ALchemik
bywalec

nie dziwie sie ze mi odpisalas , ale chyba chodzi o to ze oboje my sie siebie zle zrozumieli i wyszlo male nieporozumienie 🙂 i chyba oboje my sie zamotali 🙂 a o tym koniu zapomnji 🙂 tez wynik nieorzumienia 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2006 1:49 am
braad
stały bywalec

ja jestem wege mezczyzna, facetem, dojrzalym mlodziencem, moze jeszcze :), czy jak to tam zwiesz, no i co dalej 🙂 ?

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2006 4:57 pm
joasiotek
bywalec

ja jestem wege mezczyzna, facetem, dojrzalym mlodziencem, moze jeszcze :), czy jak to tam zwiesz, no i co dalej 🙂 ?

czyba nie przeczytałeś dokładnie tematu...,,czy są tu jacyś wege-mężczyźni?-T-A-K Z C-Z-Y-S-T-E-J C-I-E-K-A-W-O-Ś-C-I P-Y-T-A-M''!!

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2006 7:04 pm
kamma
stały bywalec

No to jeśli umiem liczyć, to na razie się czterech zgłosiło... A cieszę się, że temat został poruszony, bo też byłam ciekawa;)
Nawiasem mówiąc, mój chłopiec jest wege, ale nie udziela się na forum. No więc chyba nie bardzo można go doliczyć (chciałam napisać "zaliczyć", ale się zmitygowałam:) )
Więc są, ale na pewno nie tylu, ile grzybów w dolnośląskich borach:)

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2006 8:34 pm
Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  
Praca