Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ile mamy lat  

Strona 16 / 34 Wstecz Następny
Holli
forumowicz

Szcześliwe 16 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2007 1:14 am
xxl
 xxl
weteran forum

Jakim cudem jeszcze się tu nie wpisałam? :p
Rocznik 1991, środek wiosny, a więc 16 lat z hakiem. Rany, ale ten czas leci...

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2007 11:35 pm
badba
bywalec

już za parę dni 26 mi stuknie. chociaż wyglądam o wiele młodziej. (a nawet o wiele wiele wiele młodziej). pozdrawiam.

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2007 4:47 pm
Adri_anna
początkujący

Witam, mam lat 23. Moja kumpela twierdzi, że u niej na wsi to po 24 urodzinach wołają za dziewczyną "stara panna"... naprawde 😀

ciągle nie do końca weganka:(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2007 8:17 pm
doma-mika
rozmówca

hej 🙂 ja mam 16 lat (27gr mialam urodziny:) ),nie wiem na ile dokladnie sie czuje,czasem na 5,czasem na 20 😀 zalezy od sytuacji 😛 z jednej strony uwielbiam zachowywac sie jak dziecko,beztrosko bawic sie i szalec,z drugiej jednak czesto zachowuje sie jak 30latka. jezeli chodzi o to,ile mi daja,to raczej nieduzo,co czasem mi sie podoba,a czasem mnie denerwuje.
swoja droga(troche co prawda nie w temacie,chociaz moze troszeczke jednak w temacie:P) moja siostra(nie jest wege niestety) ma 29lat,pracuje w szkole dla nieslyszacych jako pedagog(podstawowej).wychodzac kiedys ze szkoly,w drzwiach spotkala sie z tata i synem,ktorzy rowniez wychodzili.tato chlopaka powiedzial "zobacz kolezanka jest tak cieplo ubrana,ma czapke i szalik,a Ty co" :)) hmm..pomylic 29(w zasadzie za 3 miechy 30) z dziewczynka gora 13-letnia(bo to szk.podst.):P kiedys rowniez mama jakiegos dziecka spytala sie mojej siostry,ktora byla w pracy, cos w stylu "dziewczynko,nie wiesz,gdzie jest sekretariat?",
wiec to chyba rodzinne,ze mlodo wygladamy.jak ide gdzies z siostra to wszyscy mysla,ze to moja kolezanka :))
przepraszam,ze tyle pisze troche nie w temacie,ale taka juz moja natura...gadulstwo,gadulstwo i jeszcze raz gadulstwo 😛
pozdrawiam wszystkich:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2007 2:20 am
Patrishja
rozmówca

ja mam 19, a w związku z tym, ze urodziłam się w 1988, to rocznikowo mam 20 lat(jeszcze pół roku i tyle będe mieć w rzeczywistości)

czasami czuje się baaardzo stara, wydaje mi się ze już nic mnie nie zaskoczy, ze ten świat znam od podszewski, bo przecież stara jestem...heh

myślę, że wyglądam młodziej, bo ludzie często myślą, ze mam jakieś 16 i przydarzyła mi sie podobna sytuacja jak tobie- hmacz;) w pierwszej kl lic. stałam przy szatni z kurtką, a szatniarka nie chciała przyjąć mojej kurtki, bo za młoda jestem żeby być licealistką 😮 i też w 2 i 3 kl na pocz. roku szkol. chodziłam do sekretariatu po zaśw. ze się dalej ucze i za każdym razem sekretarka się mnie pytała czy składam podanie do 1 kl...

pat;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2008 5:46 pm
sabinq
rozmówca

mam prawie 20 lat...
wyglądam na 16...
(bez dowodu się nie ruszam)
a czuje się na 36...

oj zmęczona życiem jestem...
ale to teraz tylko bo matura.. dyplomy.. dokumentacje.. historia sztuki i obrazy.. no i jeszcze robota... 🙁
w kwietniu się troshke rozluźni.. :rotfl:

nara hari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2008 8:30 pm
jacekbocian
początkujący

Za 12 dni beda to juz 42 urodziny ( z tego 20 lat bezmiennie WEGE ).

Pozdrawiam.

Jacek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2008 6:14 pm
papagena
forumowicz

a ja mam lat 22:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2008 9:03 pm
AMELIA888
forumowicz

Mam 17 lat....i to mój pierwszy post na forum Wegetarianie.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/01/2008 12:54 pm
Afrusia
początkujący

Cześć wszystkim
Mam na imie Ania i jestem wegetarianka od 2 lat chcialam wczesniej no ale rodzice aktualnie mam 14,5 latek

Ani$

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/01/2008 11:28 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Witam wszystkich. Mam 38 lat. Wegetarianką jestem od lat 7, veganką od lat 2.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2008 11:16 pm
rubia
forumowy expert

Od kilku miesięcy 33 i dobrze mi z tym. Jestem lakto-wege od 14, prawie 15 lat .Zależnie od spostrzegawczości rozmówcy ludzie dają mi między 16 a 24,25. Z jednej strony to miłe, kiedy ktoś "tyka" osobę w moim wieku, ale jest też bardzo irytujące, kiedy trzeba załatwić jakieś sprawy urzędowe. Ten protekcjonalny ton! Pozdrawiam wszystkich "staruszków" po 30-tce i 40-tce.

[edytowane 18/1/2008 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2008 1:06 pm
rudafranca
początkujący

No ja za dwa miesiące uzyskam pełnie praw obywatelskich, czyli ukończę lat 18. No i skończy się rumakowanie 😀

Dopiero kiedy zostanie ścięte ostatnie drzewo
A ostatnia rzeka będzie zatruta
I schwytana ostatnia ryba
Wtedy uświadomimy sobie
Że nie możemy jeść pieniędzy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2008 9:09 pm
Arishia
świeżaczek

w sierpniu będzie 16 ;] a wyglądam ponoć na 19 T_T czuję się czasem na 60 xD
wege od niedawna- trzeba mieć przebicie w rodzinie 8osobowej,gdzie 7 osób to mięsożercy!
ugh ale idzie dobrze ;]

[edytowane 21/1/2008 przez Arishia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2008 11:38 pm
Strona 16 / 34 Wstecz Następny
  
Praca