Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kiedy macie urodzinki 🙂  

Strona 13 / 16 Wstecz Następny
leslie
bywalec

Ja 24 wrzesnia bede miala 15 lat 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2008 4:42 pm

A ja niestety 12 stycznia (zzzimno)
No i jestem najstarsza w klasie a na dokładke najniższa.
Masakra....

ja również z 12 stycznia.. ale nie zzzzimno i niestety, tylko cudownie, śnieżnie i bielutko 😉

animalpastor/chris-tina

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2008 6:57 pm
Sagamore
stały bywalec

eh z poczucia obowiązku - moje urodziny przypadają na dzień 29 luty
mojej "osiemnastki" mogę zwyczajnie nie dożyć 🙁

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 2:37 pm
Sagamore
stały bywalec

ooo a to niespodzianka - dołączam się do życzeń 😉

Szczęścia przez duże "S", by w życiu ziściło się wszystko co sobie wymarzyłaś i wymarzysz
no i oczywiście wiecznej opieki Twej boginki 🙂

aha furę prezentów od najbliższych :present: :present: :present:

Twoje zdrowie :drink:

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 3:08 pm
krysia
bywalec

Ja Tobie życzę wszystkiego najlepszego-spełnienia marzeń i dużo zdrówka 🙂 :present:

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 3:14 pm
Anonim
bywalec

Ja mam 19 lipca, nawet w tym dniu szefowa urodzila coreczke, fajny mialam prezent urodzinowy 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 3:56 pm
Saint
forumowicz

A ja mam 8 marca 😀 w dzień kobiet 😀

Żyję dla: Mojej TZ/ szkolenia psów/ koszykówki/ fotografii... To takie jasne - znajdź w sobie pasję..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 4:47 pm
Catinahat
bywalec

Dołączam się do życzeń dla Nantosvelty. Duuuużo uśmiechu na codzień 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 8:02 pm
AniaK16
świeżaczek

12 wrzesień 🙂 Już niedługo......... 😎

Myślę, więc jestem wegetarianką.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 9:15 pm
Stanisław
weteran forum

Wszystkiego najlepszego dla Nantosvelty z okazji urodzin 😀

Przepraszam ale dopiero teraz zauważyłem. Mam dzisiaj kiepski dzień i nie wszystko do mnie dociera. 🙁
Wszystkiego najlepszego Nan z okazji urodzin. Niech Ci zawsze się przydarzy wszystko, o czym tylko marzysz :present:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 10:25 pm
Nantosvelta
forumowy expert

dziękuję :angel: (albo i nie, żeby się spełniło) :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 10:29 pm
Stanisław
weteran forum

Pewnie nie potrzebujesz takich życzeń bo i tak masz ten swój czarodziejski kamyczek 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 10:34 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Czarodziejski to ja mam urok :rotfl: A kamyczek na początku pozwalał mi spać (cierpię na bezsenności, teraz juz trochę mniej) 😀

Mieliście kiedyś coś takiego, że chcecie zrezygnować z jakiegoś marzenia, a jak macie pomyśleć o innym, to macie pustkę w głowie? 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 10:40 pm
Nantosvelta
forumowy expert

No własnie ja też 😮
I ostatnio mam taki problem, że często mam pustkę, co ja wogóle chce robić w życiu 😮 I które marzenia są dla mnei najważniejsze 😮 I chyba stąd ta pustka. I z drugiej strony próbuję już nie myśleć o moim (byłym) najwększym marzeniu (jakkolwiek to brzmi 😉 )

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 10:58 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Z tym marzeniem wiele razy próbowałam, a jako że nie jest to tylko zależne ode mnie, a ta inna strona nie wykazuje nic, to przychodzi tylko i wyłącznie zapomnieć 🙁 Ech, życie nie zawsze jest łatwe. Teraz juz wiem, że w ta stronę marzenie się nie zrealizuje. tylko najgorsza jest ta pustka 😮 Niby marzeń mam bardzo dużo o planach nie wiem czy powinnam pisac, bo nie lubię planować, raczej dla mnei liczy się spontan 🙂
Uważam, że wygasające marzenie tak samo boli, jak patrzenie, jak gwiazda umiera :((

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 11:21 pm
Strona 13 / 16 Wstecz Następny
  
Praca