Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wrocław wita 🙂  

Strona 10 / 31 Wstecz Następny

Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitam 🙂 hehe wróciłam no więc kiedy co jak z kim gdzie i po co 🙂

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2007 7:33 pm

Yyyyyyyyyyy znaczy bezzZzZzzz ,, po co'' a i pozdrowioneczka 🙂

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2007 7:34 pm
Dozorca
bywalec

Witaj AgraFeczko :exclam: a gdzież to się Panienka podziewała tyle czasu,hę? 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2007 12:11 am

a we Władysławowie byłam drogi Dozorco 🙂 hehe 😀 😀 😀 😀 😀 właśnie gotuje leczo na jutro na obiadek z fasolką, kukurydzą ,cukinią ,papryką słodką i małymi ostrymi peperoni ,pomidorkami, cebulką ,czosnkiem,pieczarkami,suszonymi prawdziwkami,bazylią i nie pamiętam czym jeszcze hehe , poczęstować kogoś ???

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2007 4:04 am
Dozorca
bywalec

Aleś mi nasmaczyła AgraFeczko,że chyba zaraz zrobię sobie coś do jedzonka,hihi a we Władysławowie byłem,ale baaaaardzo dawno temu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2007 2:35 pm

No nareszcie własne amciu, we Własysławowie na pytanie o potrawy wegetariańskie w knajpkach odpowiadano mi ,, mamy ryby''ehhhh 🙁 znalezienie czegoś smacznego w miare porządnym miejscu i cenie do przełknięcia zajmowało mi połowę dnia hehe . Jutro jadę na zakupy do Wrocławia po amciu soje , ciecierzyce itp 🙂 może ma ktoś jutro wolną chwile do poszurania się po Wrocławiu 🙂 ???

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2007 9:31 pm
Dozorca
bywalec

Chętnie bym z Tobą połaził a czemu nie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2007 12:52 am

Super hehe 🙂 tylko gdzie ja Cię teraz złapie 😛

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2007 4:23 am
Dozorca
bywalec

Trochę za późno to wyszło 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2007 1:00 pm

a co Wrocławianie robią w sobotę albo niedziele:) ??? może by jakieś większe spotkankoOo? hmmm?

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2007 6:05 pm

co za niesforna cisza....

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2007 11:12 pm
e-anandas
bywalec

Wroclaw. Spedzilem tam prawie 6lat mojego zycia. Najpiekniejszy czas w moim zyciu. Wiem ze jesli kiedykolwiek bede zyl w polsce to tylko we wroclawiu. Dzis zwiedzam polske i przebywam tam gdzie mnie praca pociagnie za soba. Zwiedzialem juz cala polske i Wroclaw jak dla mnie NAJLEPSZY. Krakow tez piekny i Piekne Tatry tak blisko ale jednak Wroclaw ma swoj niepowtarzalnu klimat. Pozdrawiam Wroclawian.

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 4:34 am
Dozorca
bywalec

e-anandas,gościnny Wrocław zawsze będzie na Ciebie czekał 🙂 AgraFeczko,zakupy udane? Co do spotkania w sobotę to ja bardzo chętnie.Kto się jeszcze pisze?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 6:28 pm

nie pojechałam włączam budzik po czym.... zasypiam 😀 i wstaje po 12 ::p zanim sie zbiorę to już nie ma sensu ale w sobotę bym bardzo chętnie 🙂

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 7:52 pm

znaczy wolała bym jednak w niedziele

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 7:53 pm
Strona 10 / 31 Wstecz Następny
  
Praca