Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Hej  

Nena
 Nena
świeżaczek

cześć, cześć 🙂
Jestem Kamila, mam 13 lat, założe się, że takich małolat tu nie ma, a co mi tam 😎
Jestem z Siedlec, dla tych co nie wiedzą 100 km od Warszawy
Wegetarianką jestem 2 lata, zdecydowała to empatia, nie nie chęć do mięsa
Udało mi się to dzięki moim psom, najukochańszym na świecie (golden retirever i bernardyn) Tylko nie pytajcie czy i oni mięsa nie jedzą 🙂 jedzą, nie będę ich mieszać w moje własne decyzje

A trafiłam na forum dziwnym przypadkiem
Mój tata przeglądał strony i powiedział mi niedawno, że na forum wegetarianów ktos zadał pytanie czy zna osobę otyłą - wegaetariana. Nie wiem jakie to forum, ale mam nadzieje, że to. Tak więc ja znam 🙂 Moja koleżanka z klasy - wegetarianka jest ptyła, a przecież otyłość nie jest tylko od mięsa, a także od węglowodanów ludziska

Zwierze także żyje

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2006 9:16 pm
kazamuko
stały bywalec

Witaj. Na forum jest sporo osób w twoim wieku, bez obaw. Osobiście nie znam otyłego wege, a ostatnio mam chyba więcej znajomych wege niż tych nie wege. Szukałam kontaktu z takimi ludźmi i mam. 😛

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2006 9:31 pm
joasiotek
bywalec

no to cię ucieszę bo są tu ,,takie małolaty'', albo może małolatA czyli ja:). Też mam 13 lat:).

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2006 9:34 pm
Fatty
weteran forum

Witam 🙂
Co do otyłego wege- ja mam parę kilo nadwyżki 😛 Aż nadto pączusiem nie jestem,ale jednak baba jak grzmot 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2006 9:37 pm
joasiotek
bywalec

co prawda ja ważę 56 kg, a mam 164 cm wzrostu...ale jakaś gruba nie jestem, cieżka, prawda, ale gruba nie...jak ktos nie wierzy to może wejść:

http://www.wegetarianie.pl/MeG-showpic-pid-605-orderby-dateD.html

no tak...jak ktoś nazwie mnie grubą to niezawodny znak, że jest jakimś anorektykiem, albo w ogóle nie ma skóry 😀 . Wszystkie moje koleżanki nazywają się grubasami, a ja jestem zadowolona ze swojej linii, a przecież nie sterczą mi rzebra...

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2006 10:03 pm
Fatty
weteran forum

joasiotek super waga 🙂 i wielki ukłon dla Ciebie za samoakceptację -tak trzymaj i nie daj się !
Ja wzwyż osiągnęłam 168 cm, a ważę ponad 7 dych. Ale się nie odchudzam,bo nie lubię i tyle 😉

w ramach zakończenia mojego offa,Nena witam Cię jeszcze raz 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2006 10:08 pm
EvilOne
stały bywalec

Witam cieplutko:*
co do problemów z waga itd. to bedąc wege zgubiłam 7 kg (choc sie nie odchudzałam). W ogole wegetariaństki styl życia otworzył mi oczy na odzywianie-jak patrze wtecz jakimi gów***mi czasami sie karmiłam... teraz wege zupy z warzywami dzień w dzień i odżyłam:D
miłego forumowania:)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2006 10:57 pm
Elitesse
forumowicz

Na innym forum był temat o tym czy wegetarianie z reguły musza byc szczupli...
Ale nie podam na jakim bo potem bedzie "propaganda"...

Witaj na forum 🙂 miłego forumowania życze 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2006 9:43 pm
eunica
forumowicz

ja jestem dosyc taka pulchniutka 😛 mam 162 cm wzrostu i waże 57 kg...ale jakies ciężkie kosci dosyc mam 😛 znaczy wsumie ja siebie też akceptuje , miałam okres że byłam o krok od anoreksji ... a teraz się nawet sobie podobam jak mam dobry humorek 😀
i witam na forum 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2006 11:57 pm
joasiotek
bywalec

no właśnie, ja nie jestem taka próżna, nie podobają mi się moje rumieńce, moje cienie pod oczami...ale swoją linię lubię i nie chcę się odchudzać.

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2006 12:18 am
D.A.R.I.A
początkujący

Cześć jestem Daria! Mama (narzie) 15 latek. Iteresuje się muzyką i filmem. Nie ejst mi obojetny los niewinnych zwiezrat. Lubie ludzi przyjaznych i lubiacych dobra zabawe:D

Daria:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2006 12:51 am
Owo
 Owo
bywalec

Witam Cię Nena serdecznie! Otyły wege - to mi się wydaje dość dziwne. Może źle zbilansowana dieta? No, ale każdy jest inny.
Miłego forumowania!
A co do offtopu, którym nieoficjalnie stał się "otyły wege i samoakceptacja"... ja tam nie mam nic do siebie. No a co miałabym mieć? 52 kg przy wzroście 165 cm? Hehe. Szczerze mówiąc, to potrzebuję kuracji [b]pogrubiającej [/b] :D. No, może te worki pod oczami. Ale da się z nimi coś zrobić 😉
Co mam się przejmować wyglądem? Tzn. przejmuję się, ale myślę, że w normie.
Chociaż może poniżej normy... w ogóle się nie maluję, tylko błyszczyk używam i korektor czasem... taki ze mnie ewenement... 😀

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/10/2006 1:23 pm
Lenka5
rozmówca

OO otyly wege? =D Moze ma jakies problemy zdrowotne, albo... zla deta: nie je miesa, ale za to slodycze itp

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2006 10:56 am
  
Praca