Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Heej 🙂  

Trefelka
początkujący

Cześć.
Jestem Ela, mam 11 lat, mieszkam we Wrocławi, nie cierpie szkoły. Wegetarianką jestem od tygodnia... 🙂 więc nie wiem czy mogę o sobie już mówić "wegetarianka" 😉 . Mam w domu koszatniczkę, słucham rocka (ulubiony zespół: Green Day), uwielbiam "Piratów z Karaibów". Jestem dość wysoka jak na moje 11 latek i niektórzy dają mi 17... 😛 .

www.kotywojownicy.fora.pl 🙂 Forum moje i mojej koleżanki. Zapraszam miłośników kotów!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2006 6:41 pm
siwcia
stały bywalec

Witam i pozdrawiam cieplucho;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2006 6:54 pm
Asia
 Asia
bywalec

Witam, witam ! miłego postowania 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2006 12:14 am
Owo
 Owo
bywalec

Witaj cieplutko i trzymaj się w wegetarianizmie!
Z całą pewnością znajdziesz tu potrzebne informacje i pomoc w razie zwątpienia 😉
Uwielbiasz Piratów z Karaibów? Ja uwielbiam muzykę... z pierwszej części zwłaszcza. Klaus Badelt odwalił kawał świetnej roboty.

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2006 6:32 pm
kamma
stały bywalec

Witaj Trefelka, Wrocław coraz liczniej reprezentowany:)
Swoją drogą, to koszmar tak ciągle mieszkać na placu budowy, nie? 😉

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2006 6:51 pm
petka
bywalec

Trefelka również witam serdecznie:) Wege to jest to co człowiekowi potrzebne:) 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2006 2:25 pm
Paulina_p
bywalec

witam serdecznie.trzymam kciuki za wytrwanie w postaniowieniu 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2006 10:15 pm
kazamuko
stały bywalec

witaj na forum, znajomi mieli kosztniczkę, dziwne zwierzątko trochę jak wiewiórka.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2006 3:17 am
Trefelka
początkujący

Niektórzy mylą je ze szczurami ( oh...). Tylko teraz niestety mi sie rozchorował, muszę z nim pójść do weterynarza... 🙁 Ale jak ktoś chciałby milusińskiego, nieprzewidywalnego, przywiązanego i kochającego gryzonia, to szczerze polecam 🙂

www.kotywojownicy.fora.pl 🙂 Forum moje i mojej koleżanki. Zapraszam miłośników kotów!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2006 7:00 pm
  
Praca