Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Uzależnieni  

Strona 11 / 12 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Ojjj jest piekna :heartpump:
Moj promotor to taki tylko bialowieski chlop 🙂 przekochany zreszta 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2009 12:54 am
lekki123
bywalec

Od internetu i to bardzo.

A tak poza tym to takze trawka przez pewien czas (zaczalem pod koniec liceum) na studiach troche popalalem, teraz tez mialem prawie rok czasu palenia za soba, chociaz nadal zdarza mi sie popalac (zapal z nami, Ty jestes najlepszy na faze i Ty ja nam nakrecasz), w liceum i na studiach chwalilem siebie za to, ze nie znalem tak na prawde zadnego dilera, poza moim bratem pozniej na studiach, ale on mial wychodowana przez siebie samosieje, poczestowalem kumpli w akademiku to przez dwa tygodnie drzwi mi sie od pokoju nie zamykaly, wszyscy przychodzili i sie pytali czy nie mam na sprzedaz (dobry towar wychodowal braciszek 😉 teraz niedawno sprawdzalem swoja ksiazke telefoniczna a tam prawie wszyscy dilerzy z mojego miasta heh, wiadomo kumpel w pracy to mu podrzuce, zalatwilem mu to mnie poczestuje. Czasem wezniesz troszeczke dla siebie od znajomych.

Nigdy tak na prawde nie palilem fajek. Za gowniarza wydawalo mi sie to strasznie dziecinne, ze wszyscy chca byc dorosli i dlatego pala fajki, troche plytkie to bylo dla mnie wtedy. Ale za to przez jakis czas palilem blanty (mieszanka tytoniu i trawki dla tych co nie wiedza 😛 ) i bardzo dobrze wiem jak bardzo uzaleznia nikotyna, i to bardzo. heh

Mimo tego mialem czasem dosyc dlugie fazy, ze wogole nic nie pilem (nawet piwa) i nie palilem, przez rok czasu na studiach. Tak zdarzalo sie 😉 Ale wiadomo towarzystwo potrafilo jednak po jakims czasie przeciagnac na browara 😉

Ale sie uzewnetrznilem 😛

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2009 2:42 am

od 5 lat czysty jak łza 🙂

RÓB SOBIE TEMPEH

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/10/2009 5:18 pm
Nantosvelta
forumowy expert

od 5 lat czysty jak łza 🙂

😮 Tylko nie mów, że byłeś uzależniony od brudu 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2009 4:54 pm

he, he
od brudu w umyśle...

RÓB SOBIE TEMPEH

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2009 8:13 pm
kingajkari
forumowicz

Ja . . . ?
-obgryzania paznokci ! Okazało sie że jak zapuszczę to w śnie obgryzam 🙁 ! ! !
-od Karinki mojego pieska
-od wegetarianizmu 🙂
-od spodni moich ulubionych ale NIE stety nie da się w nich chodzić !!! :((
-od pudru !
-od patrzenia na księżyc gdy jest pełnia !!!
całą noc nie śpię tylko robie zdjęcia temu cudu ! :rotfl:

[edytowane 24/10/2009 przez kingajkari]

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 12:23 am
Dyzio
stały bywalec

A jak tak siedzisz i patrzysz na ten księżyc to Ci się czasem robią dłuższe paznokcie 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 12:58 am
kingajkari
forumowicz

hmmm jak na razie to nie wiem trzeba zaobserwować 😛

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 1:01 am
Nantosvelta
forumowy expert

kingajkari też mam takie, które lubię i mają sporej wielkości dziury na tyłku xD Ale się nie zrażam, chodzę po domu xD Nawet jak znajomi przychodzą xD

Tempeh-Starter
A jak posprzątałeś ten brud? Bo mnie się tam kurzy i kurzy a sprzątnąć się nie chce 😉 A na sprzątaczkę nie stać xD

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2009 8:25 pm
kingajkari
forumowicz

Nie ja w nich nie chodzę
Ale zostawiłam żeby pamiętać jak stara będę ... 😉
Ale w niech się chodzić raczej nie da no może po domu są dziurawe w kroczu na kolanach, bardzo powycierane i sprane :rotfl:
Są szare a były czarne 😛
Ale i tak je kocham xdd

[edytowane 27/10/2009 przez kingajkari]

[edytowane 27/10/2009 przez kingajkari]

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2009 3:05 pm
hipiska
weteran forum

Jestem zdecydowanie uzależniona od zadręczania ludzi. Jak się "uwezmę" na jakąś sprawę to koniec. Przypominam, drążę, podpytuję i doprowadzam tym do obłędu. Chciałabym pozbyć się tej cechy, ale jakoś nie mogę. 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2009 11:10 pm
Frutaniva
bywalec

ja jestem 100% czekoholiczką.
do tego zuzależniona od gry na gitarze, śpiewania, i rozmów z niektórymi ludźmi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/11/2009 4:42 pm
hipiska
weteran forum

Uzależnienia to temat rzeka w moim przypadku 😀 Chyba jestem uzależniocholiczką :rotfl:

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/11/2009 9:29 pm
hipiska
weteran forum

Ostatnio uzależniłam się od kukurydzy bonduelle i radiowej Trójki - towarzyszy mi niemal przez cały dzień.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2010 2:42 am
Fatty
weteran forum

Od jedzenia... 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2010 10:36 pm
Strona 11 / 12 Wstecz Następny
  
Praca