Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

To ja mysliwy  

Strona 1 / 2 Następny
mysliwy
świeżaczek

Jestem mysliwym od 15 lat poluje na zwierzeta, jestem mięsorzerca. Ostatnio banda nieudaczników życiowych napdła mnie w sklepie i pocieła mi futro z lisa zyletką. Mam nadzieje, że którys z nich wejdzie na to forum i będzie chciał sie z mna spotkać i spokrzec mi w twarz. Czy uważacie , że jest to w porzadku??? Ja uważam że nie!!!!! Normalni ludzie nie chodzą z ostrymi narzędziami w kieszeni i nie czynia krzywdy innym!!! Każdy ma prawo do swoich poglądów i przekonań, dlatego życie jest takie ciekawe bo każdy z nas jest inny tylko dlaczego wy dzialacie w taki sposób?? Czy mięsożercy napadaja na was i gniota wam wasze warzywa???

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2007 9:10 pm
mary
 mary
rozmówca

Witam!!! Chcialabym zadac pytanie czy wie pan,ze ta "banda nieudacznikow" to na pewno wegetarianie??? Nie jestem przekonana ze wegetarianie chodza po sklepach z zyletka i napadaja ludzi, nie twierdze jednak ze pan klamie. Poza tym mam inne pytanie napisal pan ze" normalni ludzie nie czynia krzywdy innym" zagadzam sie z tym calkowicie, ale czy uwaza pan ze zwierzeta sa od nas gorsze???i ze im mozemy czynic krzywde jako ludzie normalni i w miare cywilizowani??? A i jeszcze jedno czy oni sie przedstawili mowiac ze sa wegetarianami/weganami??? czy mieli jakies plakietki??? Nie chce aby bylo to odebrane jako atak, ale poniekad pana wypowiedz tak zabrzmiala. Jesli byli to wegetarianie/weganie z gory przepraszam, ale jak w kazdej spolecznosci moga sie zdarzyc czarne owce.Jesli byl to ktos z nas to chcialam zaznaczyc ze nie mieli prawa napadac pana, mimi wszystko. Jeszcze raz podkreslam ze nie jest to atak jestem po prostu ciekawa jak pan rozpoznal ze to ktos z nas( wegetarian/wegan)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2007 9:53 pm
Krusto
bywalec

Szkoda klawiatury na odpisywanie!!! Trzeba olać to!!! Kolejna prowokacja!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2007 10:04 pm
charlotte
początkujący

jestem po prostu ciekawa jak pan rozpoznal ze to ktos z nas( wegetarian/wegan)

Dobre pytanie.

Zapewniam pana, panie myśliwy, że nie jesteśmy "bandą nieudaczników" i każdy, kto zechce poświęcić chwilkę na poczytanie choćby tego forum, może łatwo się o tym przekonać. Nie biegamy też po sklepach z żyletkami, czy innymi ostrymi narzędziami czatując na myśliwych:D
A jeżeli znajdują się tacy, którzy to robią, to śmiem uważać, że to przypadki marginalne, nieporównywalne z ilością takich szaleńców w świecie mięsożerów (przepraszam: tych "normalnych"), choćby dlatego, że tych drugich jest po stokroć więcej.

Normalni ludzie nie chodzą z ostrymi narzędziami w kieszeni i nie czynią krzywdy innym!!!

Zgadzam się - normalnie ludzie tego nie robią i nie czynią krzywdy innym (zarówno ludziom jak i zwierzętom) 😎

Szarlotka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2007 10:48 pm
EvilOne
stały bywalec

normalni ludzie nie robią krzywdy innym-no właśnie.
Czy pan nigdy nie zrobil nikomu krzywdy?? mam na myśli ŻYCIE, żyjące stworzenie, które czuje i oddczuwa lęk.
Może jacyś wrogowie z przeszłości sie z panem rozliczali:P

osobiście jeśli miałabym coś do pana to jak najbardziej-chętnie wszystko powiedziałabym w twarz.

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2007 11:04 pm
Reiha
stały bywalec

Czy mięsożercy napadaja na was???

Gdyby moje warzywa krzyczały o pomoc i broczyły krwią to z pewnością ktoś przyszedłby im z pomocą. Uważam, że [u] [b] normalni ludzie [/b] [/u] chodzą do lasu na spacer, a nie ze strzelbą zabijać mieszkańców lasu. Ale tak to jest z definicją NORMALNOŚCI!!

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2007 4:11 am
Olla
 Olla
bywalec

:))))))))

śmiech ... poprostu... prowokacja tylko po co?

A jest Pan tranwestytą, że chodzi Pan Panie mysliwy w futrach? A ja sądzę, że nie jesteś myśliwym od 15lat tylko, że sam masz te 15lat! :)))

o bosze.... czemu wpuszczasz na forum takich inteligentów 😀

a może prowadzisz sklep z futrami? 😮

swoją drogą nie pochwalam ani oblewania kobiet w futrach farba ani cięcia żyletkami.
Ale może warto by było pomyśleć o zmienie fachu. Vegetarianm nie będzie ubywać, ale przybywać. Młodych też, a oni miewają głupie pomysły ale jak to dzieci...

Ostatnio powiesił się 9 latek po obejrzeniu egzekucji Saddama w necie. A pomagała mu 10 letnia siostra. 🙁

[edytowane 5/1/2007 od Admin]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2007 10:56 am
wrobel
bywalec

Bardzo możliwe że to byli wegetarianie-fanatycy. Wszędzie można napotkac na swojej drodze takie typu akcje. Np. sport ma taki minus że istnieją pseudo kibice.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2007 6:12 pm
Blanka
bywalec

pff...gosciu.....szkoda mi na Ciebie slow....

wyszukaj sobie moze inny portal dla pokrzywdzonych przez "zyciowych nieudacznikow"....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2007 2:34 pm
EvilOne
stały bywalec

niech pan wejdzie na strone www.mojaHistoria/pocięli_mi_futerko.pl

musi Panu byś teraz bardzo zimno.... wieje przez dziury pewnie, a na noc mróz łapie...

SMUTNE ŻYCIE POCIĘTEGO FUTERKA.

Jest wiele potrali, które pomogą Panu z Pana futerkiem! wielu mężczyzn nie ma WCALE futerka!

PS koleś w futrze buahahahaha jakbym to zobaczyła to bym padła ze śmiechu
to bardzo ważne, prosze mi odpisać-zakłada Pan do futra kapelusz z owocami i kwiatami na nim?? bardzo mnie to nurtuje.

Życze szczęscia i powodzenia w życiu.

JEŚLI BĘDZIE MIAŁ PAN NADAL PROBLEMY Z FUTERKIEM, RADZE NIE NAPRAWIAC FUTRA BO NIE MA SENSU... NIECH PAN PO PROSTU ZNAJDZIE FUTRZATĄ LADY DLA SIEBIE!!!! :D:D:D:D:D:D:D

lubie pomagać innym:)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2007 5:39 pm
punk
 punk
forumowicz

marna prowokacja .. tyle w tym temacie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2007 6:38 pm
Asia
 Asia
bywalec

Hmm jak widać nasz pan myśliwy nic nie odpowiada...czyżby sie przestraszył nas - tych jak to nazwał "nieudaczników życiowych" - ejj no takich to przecież nie trzeba się bac..
Beznadziejna prowokacja....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2007 7:14 pm
EvilOne
stały bywalec

No kurcze czemu ten pan nic nie odpisuje?? 🙁
fajnie by było!!!

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2007 5:33 pm
meisoun
początkujący

bez komentarza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2007 6:24 pm
wrobel
bywalec

hej ludzie spokojnie, nie zachowujcie sie jak osy po trąceniu gniazda...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2007 1:28 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca