Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Hejka!  

Kate13
świeżaczek

Jestem nowa na forum więc wypadałoby się jakoś przedstawić;) Już od pewnego czasu postanowiłam, że zostanę wegetarianką. Nie mogę po prostu jeść martwych zwierząt, bo jest to nieludzkie. Trafiłam na tą stronkę i mam nadzieję, że pomoże mi ona w tym postanowieniu. Jestem osobą, kochajacą zwierzęta, muzykę i taniec. Ludzie często mają mnie za dziwaczkę, gdyż słucham rocka, metalu, ubieram się na czarno, a teraz jeszcze postanowiłam zostać wegetarianką:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

[edytowane 21/4/2007 od Kate13]

[edytowane 21/4/2007 od Kate13]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2007 2:16 pm
Surri
bywalec

Witaj Kate. No mam nadzieje, że wytrwasz w swoim postanowieniu a na tym forum znajdziesz wszelkie odpowiedzi na nurtujace Cie pytania. Ja też słucham rocka i metalu i to naszczęście nikogo niedziwi. Ale mój wegetarianizm jeszcze czasami tak.
Pozdrawiam:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2007 1:57 am
Soul_t
forumowicz

dobre podejście, tak trzymać ! :thumbup: 😉 😛

(...)
Ludzie często mają mnie za dziwaczkę, gdyż słucham rocka, metalu, ubieram się na czarno, a teraz jeszcze postanowiłam zostać wegetarianką:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

😮 a co w tym dziwnego ?/

szczerze mówiąc to same here.. dziwAki łączmy się ^^

[color=blue]Tylko ci spośród was będą naprawdę szczęśliwi, którzy odkryją, jak służyć innym.[/color]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2007 3:43 am
szyszka88
bywalec

witam cieplutko :D. milego foruwania 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2007 3:57 am

rónież witam-myslę ze tak jak mnie bedzie cie to forum utrzymywać w przekonaniu ze robisz coś dobrego:) pozdrawiam mocno

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2007 2:54 pm
  
Praca