Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Czy można?  

DorkaWD
świeżaczek

Witam wszystkich sympatycznych Forumowiczów!!
Mam na imię Dorota jednak przyjaciele nazywają mnie Dorka...
Trafiłam tu bo w chwili obecnej oczekuję dzidzi (jeszcze mam przed sobą 7 miesięcy :D) i jestem ciekawa jak inne wegetarianki radziły sobie będąc w ciąży. Od 2001 jestem wegetarianką w tym czasie eksperymentowałam z weganizmem (ale coś mi nie wyszło). Preferuję łączenie kuchni wegetariańskiej z makrobiotyczną i według 5 przemian (dietetyka chińska).
W większości moje zainteresowania krążą koło naturoterapii i te zainteresowania sprawiły, że zawodowo (i dla przyjemności) wykonuję polinezyjski masaż Ma-uri.
Bardzo się cieszę, że znalazłam ten przesympatyczny serwis pełen informacji i świadomych ludzi!
Słoneczne pozdrówki z małopolski 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2007 1:32 am
karotka
rozmówca

Hej!
Widać, że jesteś bardzo ciekawą osóbką 🙂 (marzę o masażu 😛 )
Mam bardzo osobiste pytanie (nie musisz odpowiadać 😉 ): Tój mąż też jest wege? Pytam, bo bardzo ciekawi mnie co w takich sytuacjach robią partnerzy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2007 1:59 am
DorkaWD
świeżaczek

Miło Cię poznać Karotko 😉
Akurat to pytanie nie jest aż tak osobiste bym musiała unikać odp 😉
Mój "M" jest mięsożercą ale tylko poza domem. W domu to ja jestem Panią kuchni i to ja decyduję o tym co znajdzie się na talerzu...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2007 2:09 am
Jędruś
stały bywalec

[quote DorkaWD]Witam wszystkich sympatycznych Forumowiczów!! Mam na imię Dorota jednak przyjaciele nazywają mnie Dorka...Trafiłam tu bo w chwili obecnej oczekuję dzidzi (jeszcze mam przed sobą 7 miesięcy :D) i jestem ciekawa jak inne wegetarianki radziły sobie będąc w ciąży.

Witam Dorka
Co do dzidzi itd. polecam również forum wegedzieciak:
http://wegedzieciak.pl

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2007 2:24 am
Lily
 Lily
Famed Member

Witaj 🙂
Ja też polecam wegedzieciaka 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2007 4:27 am
DorkaWD
świeżaczek

Hej hej Lily i Jędrku
Tak bardzo polecacie mi inne forum... chcecie się mnie pozbyć 😮 ?
O.K. postaram się już być poważna 😉 Fajny link mi podaliście - DZIĘKI!! Jestem pewna, że na obu forach sporo skorzystam.
Wszelkie informacje o interesujących mnie artykułach (ciąża wege) mile widziane.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2007 2:18 pm
parasolka
rozmówca

Witaj Dorka! Super ze tu trafilas. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2007 3:14 pm
obłudna
bywalec

Ściskam ;]
powodzenia z ciążą
jakoś mnie roztkliwia ten okres 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2007 4:30 pm
kamma
stały bywalec

Witaj Dorka! Ja jako wege-mama oraz długodystansowa użytkowniczka niniejszego forum polecam zarówno [url=/]wegetarianie.pl[/url] , jak i [url= http://wegedzieciak.pl]wegedzieciak.pl[/url] 🙂
Gratuluję i życzę pomyślnego finiszu 🙂

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2007 5:23 pm
vegetena
stały bywalec

Witaj na forum! Życzę, by Ty i Twoje dziecko byście byli szczęśliwi i w ogóle i w szczególe.... Piękne to jest

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2007 6:33 pm
siwcia
stały bywalec

Witaj Dorka! Powodzenia Ci życzę. Ja akurat jestem vegan ale też prawdopodobnie (informacja jeszcze nie potwierdzona na 100%, ale mam nadzieję, że jednak okaże się że tak;)) zostanę mamą;) I też polecam wege dzieciaka bo tam jest sporo ciekawych info na ten temat:)
Pozdrówki!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2007 10:27 pm
Owo
 Owo
bywalec

Witaj Dorciu, miłej zabawy na forum i powodzenia... 🙂

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2007 3:52 pm
  
Praca