Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

hey x)  

zapapalka
rozmówca

hey x) mam na imię Marta,jestem wegetarianką od 9 miesięcy x) 7 stycznia minie rok x)

mam 16 lat i jestem z Lubiąża(taka wiocha 50km od Wrocławia xP) dopiero niedawno zarejestrowałam się na stronce i jestem w trakcie zapoznawania się z nią x) mam nadzieję, że szybko się tu zaklimatyzuję x) hmmm co by tu jeszcze powiedzieć. . . kocham muzykę (punk,rock,reggae,ska itd itp),lubię rysować i czytać książki x) no i uwielbiam uczyć sie j.niemieckiego x) nie wiem co by tu jeszcze napisać,tak więc kończę x) pap x)

Nie wiem jaka broń zostanie urzyta podczas trzeciej wojny światowej,ale czwarta będzie na maczugi. . .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2007 3:22 pm
YolinMic
bywalec

witaj Marto, milego zapoznawania sie ze stronka 🙂 my jestesmy juz od ponad 20 lat wege i zywymi przykladami na to, ze to wlasciwa droga do szczescia i zdrowia, tak dokladnie co do dnia jednak jak Ty nie wiemy .... obchodzisz wtedy swoje "drugie" urodziny?
Tez mieszkamy w wiosce kolo Wroclawia ,... pod Snieznikiem i uwielbiamy jezyk niemiecki 🙂

Jedynym przykazaniem jest milosc. Jesli jej nie ma- na nic zda sie dziesiecioro przykazan OSHO http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html <param name=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2007 5:00 pm
vegetena
stały bywalec

Witaj Matro na forum. Miłego spędzania tu czasu życzę

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2007 6:42 pm
Czarna_Agg
początkujący

Miło cię poznać =) Ja też jestem tu kilka dni nazywam sie Agata i lubie podobne klimaty muzyczne =)
Słuchasz może Farben Lehre ?

Czarna Agg

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2007 11:38 pm
zapapalka
rozmówca

dzięki za powitanko x)))

Czarna_Agg oczywiście,że słucham FL! mają zajebiaszcze piosenki x)

Nie wiem jaka broń zostanie urzyta podczas trzeciej wojny światowej,ale czwarta będzie na maczugi. . .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2007 12:15 am
  
Praca