Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam serdecznie  

Deleted
forumowy expert

Co mam napisać? No więc mam na imię Przemek i zapisałem się na to forum, żeby zrozumieć wege... i poznać ich troche 🙂 Bo przekonać do swego to raczej nie przekonam 😀 . Interesuje się historią, szczególnie II WŚ, lubie też czytać wszelkiego rodzaju książki. Zwierzęta... mam tylko kilka półdzikich kotów. To chyba wszystko, jeśli chcecie wiedzieć więcej, piszcie

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2007 10:38 pm
Lilith81
bywalec

Jako historyk średniowiecza muszę zwrócić uwagę, że sentencja, którą wykorzystałeś powinna brzmieć: "Historia magistra vitae est." 😉 😉 Pozdrawiam. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2007 11:01 pm
Deleted
forumowy expert

Z tego co wiem, taka jaką mam, też jest dopuszczalna 🙂

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2007 11:02 pm
Lilith81
bywalec

Muszę Cię zmartwić...nie jest 😉 ..w łacinie orzeczenie występuje na końcu zdania, a nie zaraz po podmiocie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2007 11:04 pm
Deleted
forumowy expert

Cóż, skoro tak twierdzisz 🙂 Dziękuje za zwrócenie uwagi 🙂 Jakieś inne pytania dotyczące mojej osoby?

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2007 11:06 pm
Lilith81
bywalec

Nie zgadzam się z Tobą w pewnych kwestiach, co nie trudno było zauważyć po wymianie postów, ale zaintrygowały mnie te wszelkiego rodzaju ksiązki..To znaczy jakie? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2007 11:10 pm
e-anandas
bywalec

Witaj. Pytan nie mam ale jesli lubisz ksiazki "wszelkiego rodzaju" to proponuje poczytac o nich w dziale traktujacym o ksiazkach. Jest tam ich cale mnostwo i sa piekne i sa madre czyli nie bez przyczyny sa rodzaju zenskiego 🙂

[edytowane 11/10/2007 przez e-anandas]

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2007 11:11 pm
Deleted
forumowy expert

Głównie historyczne, wojenne, thrillery, sensacyjne... praktycznie wszystko co wpadnie w ręce 🙂 Lubie czytać. Bardzo. Że się nie zgadzamy? Tak bywa xD

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2007 11:11 pm
  
Praca