Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam ;);*  

Holli
forumowicz

Cześć,cześć cześć 😉

Na forum bawię od niedawna, a wegetarianką jestem od jakiegoś miesiąca.Zaczełam jako laktoovo, ale od kilku dni pozostaje już tylko ovo.Pewnego dnia mnie oświeciło.Jechałam z mamą od babci u której zajadałam się kiedyś chyba moja ulubioną rybą w cieście naleśnikowym i wyskoczyłam z tekstem"chcę być wegetarianką".Nie wiem skąd mi sie to wzieło.Mama mnie wyśmiała i powiedziała ze nie wytrzymam jednego dnia.Nazajutrz zaserowałam sobie na obiad soje z grzybami i z makaronem chyba.Nigdy nie jadłam nic gorszego...ale się nie zraziłam.Trwam dalej w tym co postanowiłam i nie tylko dlatego by pokazac mamie że potrafie tego dotrzymać,ale bardzo mi to odpowiada.Systematycznie 2 razy w tygodniu jest wojna w domu, ale powoli się wszystko uspokaja 😉 W marcu będę miala prawdopodobnie robione badania...jak wszystko będzie okej chciałabym przejść na weganizm...nie wiem co na to rodzice.Ale czas pokarze co będzie później 😉

A tak w ogóle to jestem Ada,mam 16 lat,mieszkam koło Piły.Interesuje się sportem,muzyką i kocham zwierzęta.Mam 2 papugi,psa i kiedy tylko mam czas i wieeeeeeeeeeelkie chęci(czyli bardzo rzadko)jeszcze do stadniny która jest w sumie niedaleko mnie;)Konno jeżdże od jakiś 8 lat 😉

Mój nr gg 3128072,pisać w każdej chwili ,bo czesto jestem na niewidocznym.Rozmowa z każdym mile widziana 🙂
Pozdrawiam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2007 1:30 am
kofi
 kofi
początkujący

Cześć!
Właśnie przed chwilą się zarejestrowałam - to mój pierwszy post 😎
Jestem z Warmii, spod Olsztyna, a wege jestem juz baaardzo długo - w tym roku uzyskalam wegetariańską połnoletniość 😉
Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2007 2:14 pm
vegetena
stały bywalec

Witamy Was serdecznie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2007 6:55 pm
melanrz
bywalec

Ja, ktory przyznaje dawno nie pisalem ale znow zaczynam, rowniez witam was serdecznie:)

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2007 11:42 pm
Deleted
forumowy expert

Czyżby komplet powrotów? 🙂 BTW fajny avatar melanrz 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2007 11:43 pm
kazamuko
stały bywalec

Witaj na forum. Dobrze trafiłaś

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2007 12:41 am
  
Praca