Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie w Katowicach  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny

Szanowni Zagłębiacy i Ślązacy!
Co powiecie na spotkanko we własnym sympatycznym gronie w Złotym Ośle
[b] 15.03.2008 r[/b] ??? godzinka popołudniowa, [b] 16[/b], mozna dojsc pozniej jak ktos nie moze. Ja i kolezanka Nantosvelta (pozdrawiam) chetnie sie zjawimy w wyzej wymienionym terminie 😉

[edytowane 27/2/2008 przez Włochata21]

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2008 10:52 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Kochani wegetarianie i weganie 🙂
Dopisuję się do Włochatej i również serdecznie zapraszam 🙂
Już wiem, że oprócz mnie i jej będą jeszcze dwie osoby z Tychów, ale pewnie Parę osób z Katowic i Piekar też zawita 😛
Offca_Na_Manowcach: jeżeli organizujesz koncert to ja się pisze na organizację. Dodam, że jeżeli jest możliwość zaśpiewania, to się piszę 🙂 Problem tylko w tym, że umiem tylko śpiewać 😛
Pozdrawiam serdecznie :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2008 8:13 pm
Amidaris
początkujący

Jeśli tylko nic nagle - niespodziewanego mi nie wypadnie to również mam nadzieję się pojawić 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2008 9:38 pm

ja niestety musze sie odwolac :(( mam w sobote wieczorem kolosa ktorego musialabym zdawac na dyzurze w srodku tygodnia lub na wykladzie ktorego nie mam zamiaru potem zaliczac 😡 tak mi przykro 🙁 mam nadzieje ze okazja jeszcze sie powtorzy po swietach ( a jak nie to i tak wpadne do Osiolka na pyszna wyzerke;)

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2008 10:20 pm
Amidaris
początkujący

Ktoś jeszcze jest chętny? Miło by było, gdyby osoby zainteresowane jakoś wcześniej dały o tym znać, napisały czy ten termin im pasuje czy może inny. No bo w razie czego, ja bym np. nie miał przeciwskazań do przeniesienia spotkania na jakiś inny dzień. No tylko to by trzeba jakoś wspólnie ustalić ; )
pozdrawiam
Adam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2008 4:05 pm
AGUCHA
forumowicz

Mnie pasuje. Mam nadzieje, ze więcej osób będzie chętnych 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2008 1:53 am
lucylu
bywalec

a np. nie można sie spotkać w niedzielę? co o tym sadzicie?

Ja nie dam rady w sobotę, niestety:((

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2008 9:41 am
Amidaris
początkujący

Mi pasuje zarówno sobota jak i niedziela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2008 5:10 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Może kiedyś na wiosnę zawitam 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2008 5:19 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Napiszę szczerze, że na zmianę daty jest chyba za późno 🙁 Wiele osób jest już poinformowanych o sobocie. Zresztą osobiście z przyjaciółmi już sobie ten weekend rozplanowaliśmy 😛
W Osiołku na pewno zawitamy, o niczym innym nie mowy.
Żal mi, że niektórym ten termin nie pasuje. Z jednej strony moja empatia (albo altruizm, jak kto woli 😛 ) mówi o zmianie terminu, ale z drugiej nie zostało dużo czasu.
Niestety, jest wiele osób, które przybędą a informację mają ode mnie. W tym tygodniu tak mi wypada z pracą, że ani nie będę mogła sprawdzić o ewentualnych zmianach, ani nikogo powiadomić. Nie ma to jak brak internetu 🙁
Mam nadzieję, że kto może to przybędzie 🙂
Trzymajcie się cieplutko (szczególnie wczesnym rankiem i wieczorem 😛 )

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2008 10:11 pm
braad
stały bywalec

hej, tak mi sie cos widzi, ze bym przyjechal, ile osob jest na razie na liscie i jaki jest plan zajec 🙂 ?

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2008 1:41 pm
Amidaris
początkujący

Przykro mi, ale jednak niestety nie będe mógł być. Życze wszystkim obecnym mile spędzonego czasu. A nuż następnym razem się uda zobaczyć w większym gronie 😉

pozdrawiam serdecznie
Adam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2008 2:31 pm
XadmozX
forumowicz

Rozważcie terminy nie-weekendowe 🙂
Ja np mógłbym się zjawić ale jestem w Katowicach
tylko w tygodniu kiedy pracuję.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/03/2008 2:04 am
AGUCHA
forumowicz

Halo ludzie. Nie śpimy. Może by jakieś spotkanie zainicjować??? 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2008 3:09 am
tyt
 tyt
początkujący

Ja też chcę! Mogę mogę? Tylko że cierpię na brak orientacji w terenie:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2008 6:29 pm
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca