Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie w Katowicach  

Strona 4 / 4 Wstecz

tyt - kogo spytasz w K-cach o Zlotego Osla czy Mariacka-powinien wskazac Ci droge;) ja tez bym byla chetna na maly meeting w Waszym gronie (zwlaszacza ze slinka mi cieknie na sama mysl o oslich przysmakach 😉 i mam nadzieje ze AGUCHO tym razem dotrzesz ;P

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2008 4:47 am

wreszcie zadoscuczynie swojemu podniebieniu i w weekend udaje sie na prywatne spotkanko do Złotego Osla w 2-osobowym gronie:) ale bedie fajnie 🙂

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 10:53 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Kopę lat 😉 Proponuję małe forumowe spotkanko dla forumowiczów ze Śląska w niedzielę w Złotym Ośle/tudzież na świeżym powietrzu w jakimś parku :P, godzina do ustalenia, jest ktoś chętny? Bo jeśli będzie mniej niż 4 osoby to nie będzie miało sensu 😉

[edytowane 3/4/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 1:46 pm
Lily
 Lily
Famed Member

W niedzielę to ja nie bardzo... ale jakby ktoś kiedyś coś organizował w tygodniu to mogłabym się zjawić 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 2:23 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Ok, już ustalone, jutro w Złotym Ośle od 11, potem może pójdziemy do parku czy coś... Będą Jaga, Jankes, Nantosvelta i ja, a kto nie przyjdzie to jego strata 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2009 8:58 pm
Dyzio
stały bywalec

Moglibyście zrobić zdjęcia ze spotkania i wstawić do Galerii :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2009 10:18 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Nee 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2009 10:42 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Bawcie się dobrze 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2009 1:32 am
Dyzio
stały bywalec

Nee 😛

To ja tam pojadę i zrobię Wam zdjęcia z ukrycia 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2009 3:42 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Fajno było, okazało się, że Osiołek otwarty od 12 dopiero więc byliśmy w parku 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2009 7:55 pm
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca