Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Poznań  

Strona 1 / 12 Następny
/ula/
bywalec

Witam! Są tu jacyś wege z Poznania? Mieszkam tu od niedawna, a wśród moich znajomych nie ma jeszcze żadnych wegetarian...Pomyślałam,że to forum może to zmienić:)

[edytowane 6/4/2008 przez /ula/]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2008 7:53 pm
lashhaa
rozmówca

znam ten ból. Też tak miałam. Nie jestem z Poznania, lecz tu studiuję i prawie cały czas jestem. Miło mi Cię poznać.

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 3:15 am
Milunia
bywalec

Witajcie!
Bardzo się cieszę, że nareszcie spotykam tu osoby z tak bliska 🙂 Mieszkam 30 km od Poznania. Miło Was poznać 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 5:17 am
/ula/
bywalec

Ja też znalazłam się w Poznaniu ze względu na studia... Również miło mi Was poznać:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 1:58 pm
YolinMic
bywalec

Mysle, ze w Poznaniu jest duzo wege-ludzi 😉 tylko ich znalesc, my oboje pochodzimy z pod Poznania, a dokladnie z Puszczykowa, jesli wam to cos mowi. Teraz mieszkamy gdzie indziej, ale ja -yolin za czasow mojej b. wczesnej mlodosci czesto bywalam w Poznaniu i obracalam sie w towarzystwie tylko wegetarianskim / w polowie lat 80-tych, wiec czasy kiedy wegetarian raczej szukalo sie ze swieczka : /

Jedynym przykazaniem jest milosc. Jesli jej nie ma- na nic zda sie dziesiecioro przykazan OSHO http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html <param name=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 2:51 pm
/ula/
bywalec

Też myślę, że w Poznaniu jest dużo wege-ludzi, ale póki co jeszcze ich nie spotkałam. Dlatego postanowiłam założyć ten temat na forum:) Chciałabym od czasu do czasu wyjść z kimś np. na wegetariański obiad, albo na zakupy w poszukiwaniu nieskórzanych butów:) Jak na razie, muszę wszystkim tłumaczyć, że nie pójdę z nimi na kebab albo do sklepu, z którego już kilka metrów wcześniej czuć zapach skóry (ten zapach jest straszny, a jest pare sklepów sprzedających tylko skórzane rzeczy-brrr)...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 3:26 pm
lashhaa
rozmówca

jeżeli będziesz miała ochotę wyjść to ja się piszę:-) Miło obracać się w kręgu wegetarian. Kto jeszcze idzie z nami??

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 3:32 pm
YolinMic
bywalec

ach, teraz mi jeszcze wpadlo do glowy, na wegedzieciak.pl jest chyba sporo ludzi z Poznania, 🙂

Jedynym przykazaniem jest milosc. Jesli jej nie ma- na nic zda sie dziesiecioro przykazan OSHO http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html <param name=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 3:39 pm
/ula/
bywalec

Chętnie się spotkam, może jakiś wege-obiadek w Green Way na przykład? Proponuję też zaczekać, może ktoś jeszcze będzie chciał się przyłączyć:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 4:32 pm
azizan
bywalec

Witam ja również jestem z Poznania:)

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 5:44 pm
/ula/
bywalec

Widzę, że nas coraz więcej... 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 9:52 pm
nova.nike
bywalec

Witaj!
Ja również jestem z Poznania.
Tak jak ty mam nadzieję poznać trochę ludzi z okolicy, a zbiżający się tydzień wege który co roku jest organizowany w Poznaniu mam nadzieję że pomoże 🙂

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 10:12 pm
/ula/
bywalec

Witam:) kiedy dokładnie ma się zacząć ten "tydzień wege" i co się z nim wiąże?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 10:27 pm
nova.nike
bywalec

Jest jakoś tak zawsze w połowie maja. Ja niestety nie miałam okazji jeszcze w nim uczestniczyć - egzaminy 😕 Raz tylko pomagałam roznosić ulotki. A;e podobno jest całkiem fajnie.
Oto link do stronki ludzi którzy zawsze to organizują:
http://wegepoznan.animal-liberation.pl/main.php?content=aktualnosci

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2008 1:28 am
/ula/
bywalec

Dzięki za link:) niestety, nie znalazłam tam nic na temat tegorocznej edycji, ale z opisów poprzednich wynika, że może być ciekawie:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2008 3:01 am
Strona 1 / 12 Następny
  
Praca