Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Poznań  

Strona 2 / 12 Wstecz Następny
lashhaa
rozmówca

Czyli już mamy parę osób na obiadek (mam nadzieję, że to nie stanie tylko na planowaniu). A może posiłek na Cytadeli na kocyku (raczej w inną, niż dzisiejsza, pogodę)?? Wysmarujmy mail z zapytaniem jak pomóc.

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2008 3:19 am
/ula/
bywalec

Już ja dopilnuję, by nie skończyło się na planach:) tylko poczekajmy na lepszą pogodę... jeśli chodzi o maila, to jestem jak najbardziej za.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2008 5:01 pm
/ula/
bywalec

Rozmowa chyba przeniosła się na temat "P-ń serdecznie wita":) to jak z tym spotkaniem będzie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2008 10:56 pm
azizan
bywalec

Ja bardzo chętnie się z kims spotkam :)kino,spacer, obiad, itp 😀

Jak co to mój numer gg 9765923 🙂

Pozdrawiam

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 2:16 pm
Luu
 Luu
początkujący

Heh,ja tez Poznań:)
Jakby co zostawiam gadu: 4848017 🙂

' Myślę, więc jestem wegetarianinem.' (((:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2008 7:37 pm
/ula/
bywalec

Witaj Luu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2008 5:39 pm
daffnia
bywalec

hej hej ja też z poznania 🙂
i chodzę na obiadki do green waya 🙂

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2008 7:16 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

hej poznaniacy 🙂 ponieważ do tego tematu zaglądają przede wszystkim poznaniacy, pozwolę sobie poprosić o pomoc 😮
kilka dni temu przybłąkał się do mnie mały kocurek którego niestety nie mogę zatrzymać ze względu na ilość zwierzaków w domu. kocurek ma około 4 mc i jest absolutnie zdrowy i wesoły. błagam jeżeli znacie kogoś kto chciałby kotka to piszcie jestem w stanie dowieź go w każde miejsce na terenie wlkp. gg 13591418

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 1:12 am
leslie
bywalec

Ja chcialabym meic 2 kotka ale mama sie nie zgadza... no i ja jestem z Poznania, witam 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 2:08 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ja tez! Ja też jestem z Poznania!!! Tzn... prawie 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 9:30 pm
gosia261282
początkujący

Witam.Mam na imię Gosia.I dopiero zaczynam z wegetarianizmem.Zapomniałam dodać,że jestem z Poznania.

[edytowane 15/9/2008 przez gosia261282]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2008 7:53 pm
Stanisław
weteran forum

Cześć Gosiu. Widzę , że na forum jest coraz więcej wegetarian z Poznania. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2008 10:45 pm
/ula/
bywalec

Witaj Gosiu:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2008 11:26 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Hej poznaniacy!!! 16 października o 18 w domu kolejarza jest wykład (połączony z nauką madytacji)i pt: "Czy zwierzęta mają duszę?"
KTOŚ SIĘ NA TO WYBIERA???? Albo wie cokolwiek na ten temat? Czy to juz kiedyś było organizowane itd.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2008 9:01 pm
/ula/
bywalec

Widziałam jakieś plakaty informujące o tym wykładzie i zastanawiałam się, czy nie iść na niego. Dziś jednak znalazłam informację o innym ciekawym wykładzie tego dnia- "Ochrona zwierząt- zagadnienia prawnokarne" (Dr J. Piskorski, UAM, Katedra Prawa Karnego); jeden z wielu wykładów w ramach uniwersyteckich wykładów otwartych pt. Człowiek w świecie zwierząt- zwierzęta w świecie człowieka. Chyba wybiorę sie na to. Więcej informacji: http://wydzial.historyczny.amu.edu.pl/

[edytowane 8/10/2008 przez /ula/]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2008 12:08 am
Strona 2 / 12 Wstecz Następny
  
Praca