Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

witam witam :D:D  

catherine
świeżaczek

witam Forumowiczów:* wegetarianką jestem od 3 lat, ale moja droga do "wywalczenia sobie" tego była długa i kręta, poniewaz dosyc długo rodzice nie pozwalali mi nie jesc mięsa. teraz działam w kilku organizacjach, ale nie tak czynnie jak bym chciała z powodu braku czasu. bardzo podoba mi sie ta strona i mam nadzieje ze sie tu zadomowie 🙂 a tak w ogóle to mam 14 lat:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2006 8:30 pm
dziubek22
rozmówca

witaj catherine 🙂 . miło mi Cię poznać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2006 9:10 pm
Natalka
bywalec

Witaj na forum 🙂 Chyba jestes chyba jedna znajmlodszych forumiczek i bardzo sie ciesze, ze do nas dolaczylas 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2006 9:49 pm
BASIOŁEK:*
rozmówca

wow!!! wcześnie zaczęłaś,brawo!!:) moja mama też mi nie pozwalała przejść na wegetarianizm ale podrosłam troche(pare lat)i nawet się już nie czepiała kiedy jej powiedziałam,że nie będe jeść mięsa poza tym już jej nie pytałam o zdanie tylko powiedziałam,ze nie bede jesc i juz,KONIEC,KROPKA

pozdróffffki

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2006 10:46 pm
euridice
stały bywalec

witaj catherine!

swietnie, ze zaczelas tak wczesnie, gratuluje! 😀

pozdrawiam (:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2006 12:53 am
ana:)
bywalec

Ja rowniez bardzo serdecznie witam. Mam nadzieje ze bedziemy mialy okazje sie tu jeszce spotkac 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2006 5:22 pm
Hobbit
bywalec

hEJ HEJ!! 🙂 dołączam nieco spóźnione, ale serdeczne powitanie!!
ZAimponowałaś mi , jeżeli masz czternaście lat, a o wegetarianizm zaczęłaś walczyć trzy lata temu to naprawdę jesteś odważna i masz silny charakter! BRAWO!

[edytowane 14/2/2006 od Hobbit]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2006 9:18 pm
matyldaaa
forumowicz

Ja też jestem tu "świeża" ale chyba też mam prawo Ci powitać; więc WITAJ!!!. Gratuluję takiego podejścia i to w takim wieku. Zazdroszę Ci, że tak wcześnie zaczęłaś, a ja tak późno i to aż wstyd się przyznać z przerwą :hiya: . Tylko tak dalej. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2006 5:04 pm
kazamuko
stały bywalec

Witaj .Myślę, że rodzice boją się że bez mięsa to człowiek nie wyrośnie. Jak moja córka odmówiła spożywania mięsa, wiedziałam że nie będę jej zmuszać, ale tez się trochę obawiałam. Opinia ogółu który cię otacza, te poglądy, że dziecko będzie chore, upośledzone zewsząd cię to atakuje. Przebrnęłam przez to bo patrzyłam na nią, jej rozwój, że jest zdrowa, rośnie i nie jest niedorozwinięta. Mówiłam sobie służy jej to, lekarze nie mieli zastrzeżeń, więc nie je od urodzenia i jeszcze przeciągnęła mamę, by rodzina była spóna, w kopmplecie, ja zaraziłam tym moich rodziców, ostatnio część moich znajomych jakoś też się pomału przestawia. Fajnie jest.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2006 3:32 pm
Ama
 Ama
bywalec

hej witam Cię.. 😉 ja tez mam 14 lat 😀 a w jakich to organizacjach się udzielasz?? 😉 tez bym chciała do czegoś przystąpić ale zbytnio nie wiem do czego... :casstet: pozdr

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2006 3:35 pm
silje
bywalec

witaj 🙂 takze cie podziwiam. jestes bardzo swiadoma i dojrzałą osóbką 😛 i brawo! gdybyś nie napisała że 3 lata jestes wege pomylałbym że jeszcze sie wszystko moze zmienić... w tym wieku wiele się zmienia w człowieku. ale 3 lata... to zdecydowanie nie jest słomiany zapał. a w jakich organizacjach działasz?

[url=http://www.sandemo.pl] [img]http://www.sandemo.pl/userbary/05.png[/img] [/url] http://www.forum.sandemo.pl/index.php?ap=128

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2006 7:56 pm
natek_wawrzynow
forumowicz

hejka!!ja też mam 14 lat,ale wegetarianką jestem od 2 lat!!!pozdrawiam cię
natalka

natalka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2006 6:44 pm
natek_wawrzynow
forumowicz

hejka!!ja też mam 14 lat,ale wegetarianką jestem od 2 lat!!!pozdrawiam cię
natalka

natalka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2006 6:44 pm
  
Praca