Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

PrzystanekWoodstock 2008 - Wege spotkanie  

Strona 2 / 2 Wstecz
an
 an
bywalec

Niektórzy już tam siedzą dwa dni, wiadomo gdzie sie rozłożyli? I się do nich "dokleić"! Do Kostrzyna jadę po raz pierwszy i nie mam pojęcia co gdzie jest. Ja i Ktosiek będziemy w piątek, więc wchodzi w grę tylko"doklejenie".

Pewnie ktos juz jest ale ja nie wiem kto, jednak niektórzy mówili ze jadá ze swoimi znajomymi i bédá z nimi czyli kazdy w innym miejscu dlatego warto napisac do kogos kto odpowiedzial ze sié wybiera takze z innego forum bo wtedy mozecie wspólnie ustalic miejsce, umówic sie na spotkanie zaraz po przyjezdzie, i byc w kontakcie

[url] http://www.wosp.org.pl/przystanek/2008/index.php/35/2 [/url] - plan placu Przystanku Woodstock - nie oddaje niestety uksztaltowania terenu a mniej wiécej wyglada to tak, ze to co na dole planu do drogi prowadzácej do miasta - jest na dole na prostym terenie pod stokiem, to co od srodka planu do góry - zaczyna sié wznosic na stoku, to co widac na samej góre - jest nad stokiem na plaskim terenie (mniej wiecej ale nie idealnie 😀 )

Rok temu z grupa kilkorga wegetarian bylismy w miejscu mniej wiecej tam gdzie widac strzalké za akademia sztuk Przepieknych ale szczególnie tego miejsca nie polecam 🙂
Troche daleko wszedzie 🙂 tzn poza akademia 🙂 ale Jak pogadacie z kims kto juz byl to moze wspólnie cos zdecydujecie
(osobiscie wolalabym byc blisko wody i nie za daleko od jedzonka oraz wc)
Zyczé smialosci w nawiazaniu kontaktu z osobami zainteresowanymi na innych stronach 🙂
Pozdrawiam

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2008 4:29 am
an
 an
bywalec

Bardzo proszé o relacje z Przystanku Woodstock i co z wege spotkaniem oraz wege wioska - czy cos z tego wyszlo?

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2008 5:01 am
Ktosiek
stały bywalec

Ja już jestem u siebie.
Nie spotkałam się z nikim, ale i z mojej winy, bo nawet nie zadzwoniłam.
Natomiast poznałam panią, która jest autorką artykułu o jadalnych kwiatach w czasopiśmie "Vege" 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2008 12:11 am
Patrice
bywalec

chlip, chlip z relacji słyszałam ze bylo supeer 🙂 paru znajomych wege pojechało , i spedzali czas na medytacji 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2008 2:34 am
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca