Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

off festival  

Strona 1 / 2 Następny
axzx
 axzx
początkujący

Witam,

wybiera sie ktos na off festival w Myslowicach? data imprezy to 8 - 10 sierpien.
Rok temu byly stoiska z wegetarianskim jedzeniem - w tym roku pewnie tez beda - takze z glodu nie umrzemy:)

ja bede. ktos jeszcze?

[edytowane 12/7/2008 przez axzx]

@

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2008 6:50 pm
Andżela
forumowicz

Ja się zastanawiam...Jestem ostatnio trochę ograniczona finansowo. Czy tam będzie jakieś pole namiotowe?

Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2008 11:52 pm
axzx
 axzx
początkujący

tak, jest biwak.
http://www.2008.off-festival.pl/?dz=27
trzeba wplacic wczesniej $$ na konto. 15zl/doba.

ja na szczescie mam blisko. jakby co to na ogrodku mozna za darmo rozbic:)

@

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2008 12:09 am
cat_power
początkujący

Ja się wybieram! Fajnie będzie, jak zawsze u Rojka 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2008 6:56 pm
axzx
 axzx
początkujący

no to elegancko:) mam nadzieje ze sie zobaczymy przy vege barach:)

a jak z aparatami? bez skrupolow bierzecie i bedziecie pstrykac?
na biletach jest info ze zakaz fotografowania. ja jednak rok temu pstrykalem bez konsekwencji zadnych - oczywiscie na wlasny uzytek.
@[b]cat_power[/b] co sadzisz w tym temacie?:)

@

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2008 7:03 pm
cat_power
początkujący

chętnie wzięłabym moją lustrzankę, ale na pewno mi ją odbiorą.. natomiast jakieś zwykłe cyfrówki oczywiście da się przenieść!
już mam ochotę na to festiwalowe jedzenie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2008 7:10 pm
axzx
 axzx
początkujący

no wlasnie ja rok tewmu wnioslem lustrzanke (cyfrowa) i nie bylo problemow ani z wniesieniem ani z robieniem zdjec.
mam nadzieje ze teraz tez cyrkow nie beda robic, bo kilka zdjec fajnie byloby zrobic.

jeszcze 3 tygodnie:( jakos zleci 🙂

@

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2008 7:14 pm
cat_power
początkujący

oo, a miałeś ją jakoś schowaną, czy legalnie? bo ja gdybym brała to jedynie w torbie, po której od razu można rozpoznać, co to. ale prawdopodobnie zadowolę się cyfrówką kumpla 😉

miłej zabawy życzę! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2008 7:26 pm
axzx
 axzx
początkujący

w plecaku normalnie mialem, w jak wiadomo plecaki tez przegladaja dosyc dokladnie, wiec lustrzanki raczej nie przeocza:)
zobaczymy jak to bedzie. chyba raczej nie ma sie co przejmowac.

EDIT:
na stronie festivalu jest info co i jak

Dozwolone jest wnoszenie amatorskich, kompaktowych aparatów cyfrowych do 3,2 Mpix oraz tych wbudowanych w telefony komórkowe. Zabronione jest używanie aparatów z wykorzystaniem lampy błyskowej.

Niedozwolone jest wnoszenie profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz video w tym kamer cyfrowych, lustrzanek cyfrowych i analogowych, średnio i wielkoobrazkowych, itp.

W celu uzyskania zgody/akredytacji na użycie profesjonalnego sprzętu foto-video skontaktuj sie z nami (patrz dział media).

wiekszosc aparatow ma teraz powyzej 3,2Mpix 😛

[edytowane 20/7/2008 przez axzx]

@

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2008 7:28 pm

w zeszlym roku przemknela mi mysl a wypadzie na fest, ale znalazlam prace i jakos wylecialo mi z glowy. Jednak w czasie wycieczki rowerowej do Mysłowic, zauwazylismy plakaty i podjechalismy pod ogrodzenia, troche posiedzielismy, ale bylo nudno;]
w tym roku mielismy zamiar pojechac az do momentu, gdy zobaczylam ceny biletow 😉 teraz z kaska krucho, a wiekszosci zespolow i tak nie znam. Szkoda tylko wege jedzonka 😎

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2008 1:21 am
cat_power
początkujący

nudno? Włochata, nie bluźnij! 🙂 to już jutro.. udanej zabawy wszystkim, którzy jadą! i smacznego 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2008 1:13 am

nie wszystkim musza podobac sie niektore zespoly, nie? Bawcie sie dobrze 😉

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2008 1:17 am
axzx
 axzx
początkujący

oczywiscie ze nie musza sie podobac. ja wiekszosci nie znam - jade zeby poznac:)
do zobaczenia na offie kolo kuchni wege 🙂

@

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2008 1:56 am
Hefalump
początkujący

Była w tym roku na offie jakaś kuchnia wega? Ze znajomymi szukaliśmy, ale znaleźliśmy tylko kiełbaski,szaszłyki itp 😡 Festiwal był cudowny,ale pustka w żołądkach popsuła nam trochę humor. Do sklepu do miasta, nie mieliśmy siły się ruszyć 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2008 3:49 pm
axzx
 axzx
początkujący

czesc,

tym razem kuchnia to byla porazka, jakas restauracja z kato wykupila wylacznosc:P
sprzedawali tylko ryz z warzywami ale tylko do godziny 18 - pozniej juz nic wegetarianskiego nie bylo.

zreszta poczytaj na http://www.forum.off-festival.pl/ jak ludzie narzekaja:)

pozdrawiam

@

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2008 3:52 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca